farmerama

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 20mrzeżyno2002, 7 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    mam pytanie czy mozna zmienic nick w grze i na forum ? jesli sie pomyle to bardzo przepraszam . ale niewiem do ktorej dziale pomocy na forum się zwrocić ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ten dział służy do zgłaszania problemów lub pytań technicznych odnośnie forum, pytasz też o zmianę nicka na forum więc temat może w tym dziale zostać, jednak zmienić nicka ani na forum, ani w grze nie można. Istniałaby taka możliwość jedynie wtedy, kiedy nick byłby wulgarny lub zawierał pełne dane osobowe.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    tak oto mi chodzi imie i nazwisko iine psełdomin ... to na koncu zdania to jest powod by zmienic. czy moge
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kajetan_Leks pseudonim to nie dane osobowe, w tym przypadku nick nie będzie zmieniony. Tak jak napisałam, zmianie podlega nick wulgarny lub zawierający dane osobowe czyli imię i nazwisko.


    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    własnie zawiera dane osobowe ( imie i nazwisko >).
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli są to Twoje dane osobowe to możesz poprosić o zmianę nicka wysyłając zgłoszenie do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    oki dzieki . a co w grze w farmeramie. tez sie tam zniemi jak na forum. ?
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli zostanie zmieniony nick w grze to na forum będziesz logował się z gry z nowym nickiem i jeśli przy pierwszym logowaniu samodzielnie nie wybierzesz innego to zalogujesz się na forum z takim nickiem jaki będziesz miał w grze.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  9. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    tteraz rozumiem . otakie wyjasnienie mi chodziło .
    Jak mam zadac pytanie proszac o zmiane..
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kajetan_Leks napisz proszę zgłoszenie do PT będąc zalogowanym do gry, wyżej podałam link do poradnika. Na forum tej sprawy nie załatwimy.


    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    wysłałem wczesniej wiadomosc do PT .. mozna chyba juz zamknac moj temat z postami....
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro wysłałeś zgłoszenie, to Twoja sprawą zajmie się Pomoc Techniczna. Tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.