Farmerama na urządzeniach mobilnych

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 15 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hanahdal zacytowałaś opinię Gracza z 2015 roku, to już trochę czasu upłynęło i te informacje mogą być nieaktualne. A tak naprawdę to gra póki co jest dedykowana jedynie na urządzenia stacjonarne (komputer, laptop). Na niektórych telefonach można grać ale Producent nie udziela na dzień dzisiejszy żadnego wsparcia i mogą wystąpić różnego rodzaju problemy.
    Poczytaj ostatnie strony w tym wątku, być może któraś z podpowiedzi Graczy zadziała też u Ciebie.
     
    orkiszowiec lubi to.
  2. hanahdal

    hanahdal Czeladnik forum

    dzięki za odpowiedź, do tej pory gra funkcjonowała na telefonie, dlaczego to się zmieniło? trudno robić zadania
     
  3. ooOLadyMirabelleOoo

    ooOLadyMirabelleOoo Forumowy żółtodziób

    Hej, czy komuś obecnie udaje się grać na telefonie? Wróciłam do farmy po dłuższej przerwie i chciałam zebrać zbiory korzystając z przeglądarki na telefonie. Próbowałam chrome, safari, firefox, opera, opera GX, w każdej to samo po zalogowaniu gra się ładowała i po chwili strona się odświeżała, ładowała, odświeżała i tak w kółko, aż dostawałam komunikat, że nie można połączyć się z witryną. Nie wiem czy to wina ustawień mojego telefonu? Korzystałam z apple 11 pro. Próbowałam też darmowego puffin'a, ale tam po zalogowaniu szary obszar w ogóle nie było widać, żeby gra się ładowała. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc lub wskazówkę. W pracy jestem w stanie zebrać plony tylko przez telefon ;) Pozdrawiam :)
     
  4. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Na iPhonie już od dłuższego czasu nie mogę sprawdzać Farmy :( Był krótki okres, gdzie wszystko działało, jednak po którejś z kolei aktualizacji można było się zalogować, ale w momencie wejścia na łąkę pojawiał się błąd i ponownie ekran ładowania. I tak jest do teraz. iOS nie jest chyba do końca kompatybilny, za to jako drugiego telefonu używam nowego Samsunga Flipa i mogę zrobić dosłownie wszystko, skończyłam tak już kilka eventów :p Android pod tym względem wypada lepiej i to na standardowej przeglądarce, ale i tak pewnie reguły nie ma, bo Farmerama wersji mobilnych nie wspiera...
     
  5. ooOLadyMirabelleOoo

    ooOLadyMirabelleOoo Forumowy żółtodziób

    Ojej, ale szkoda, ale może odpalę mojego starego huawei do farmy. Dzięki wielkie za info :)
     
  6. hanahdal

    hanahdal Czeladnik forum

    na telefonie od 2 tygodni nie działa, wcześniej śmigała. ale o czym tu mówić skoro nawet na laptopie muli

    gra na telefonie działa co drugi tydzień, brawo.....a zadania sobie lecą

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
    dzięki za odpowiedż, ale cały dzień gra nie działała na telefonie, a teraz sprawdzam i proszę coś działa. czary mary. jutro w pracy pewnie znów będzie wywalało a zadanie daliście
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2023
    22vader lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hanahdal tak jak wyżej napisałam:

     
  8. miekinia

    miekinia Czeladnik forum

    Ja gram też na tablecie . Gra może trochę powolniejsza niż na laptopie, ale da się grać.
     
  9. anja1547

    anja1547 Czeladnik forum

    Nie cieszyłam się zbyt długo farmą na ipad. Często wyjeżdżam i ipad jest moim urządzeniem do pracy jak komputer, obecnie nawet na nim farmę wywala. Na ip 14 pro również. Więc coś ewidentnie jest nie halo :(
     
    Yabolek lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie halo jest z pewnością to, że na chwilę obecną gra dedykowana jest jedynie na urządzenia stacjonarne (komputer, laptop) i dlatego na urządzeniach przenośnych nie zawsze da się grać.
     
    KsiądzxD lubi to.
  11. Yabolek

    Yabolek Ekspert forum

    Próbowałaś na przeglądarce? W app store możesz pobrać Chrome bądź Edge. Próbowałem na linuxie i na przeglądarkach działa. Klienta nie używam.

    Laptop jest urządzeniem mobilnym. Wypadałoby raczej podać na jakich systemach nie działa gra z klienta.