Opinie Farmerama na lodzie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 1 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum



    A ja się właśnie zastanawiam, czy robić, to sianie to już przesada. Kiedy zrobić misje?
    Przejrzałam te plansze i tym razem poszli na "nowość", nie ma w każdej grze do zdobycia 4/5/6 talarów. Są różne wartości.

    Zazdroszczę temperatury, moja ulubiona. Tu "tylko" 25 w cieniu
     
    blazers i abask lubią to.
  2. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    a ja tak z innej beczki a mianowicie pozom trudności eventów jak to się ma do stylu siania roślinek ?ja preferuje duże pola i nie lubię robić sobie bałaganu na farmie czas też się liczy ustawianie wszystkich zagród i drzewek potrzebnych mi w tej chwili no i nie mam chatneya i przepisu na nie go.-.-
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    sadownik to pewnie nie robi eventów tylko chodzi dogląda swoje drzewka ;)
    powoli przestaje być możliwe zrobienie wszystkiego, trzeba wybierać event czy misje czy może hamaczek?
    na szczęście robię szybko eventy i zostaje mi czas na przygotowanie się do kolejnych czy robienie misji....
    dziś posieję koniczynę a na wyspie postawię drzewka i będzie trzy w jednym - koniczyna potrzebna do misji, owoce do stodoły a wypadajki do eventu xD
     
    gosiagosia60, dotikampo oraz agniecha$ lubią to.
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale tu nie chodzi o to,żeby wybierać z dość średnich eventów.Gram od 2010 roku.Na początek eventy to były naprawdę wydarzenia,2-3 razy w miesiącu.Każdy czekał na nie z chęcią i ciekawością.Teraz eventy następują nie tylko jeden po drugim,ale i na siebie nachodzą.Ja robię wszystkie,mam na to środki ( drzewa z sn,kasztanek) i możliwości ( gram przez telefon).Bieżąca praca na farmie też jakoś specjalnie na tym nie cierpi,bo uwijam się z eventami szybko a i nie robię ich na całej farmie.Ale wolałabym,żeby ta ilość,zmieniała się w jakość.A pomiędzy eventami nuda?Raczej nie.Dużo misji w spółdzielni,w tym czasówki.Zawsze też można siać na zapas lub na handel po prostu.
     
  5. kdudek1

    kdudek1 Czeladnik forum

    To już przesada coraz więcej roślin do zasiewu i coraz więcej wypadajek :(:( Chcą nas przywiązać do komputera na cały łykend ludzie to wasza wina tak się chwalicie ile czasu robicie ewent że oni wyciągają wnioski i śrubują czas i ilości
     
    omega61 i mysza199710 lubią to.
  6. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Witajcie!
    Mam to zaznaczone, a i tak nie widzę. [​IMG]
    Jakoś brak wody jest bardziej dla mnie widoczny.
    Ostatnio na farmie robię tylko ewenty w większości ręcznie, oczywiście na telefonie to praktycznie niewykonalne, więc bez kombajnu się całkiem nie obędzie. Kombajn jednak uprzyjemnia grę... [​IMG]
     
    0olimpia0 i olgs3 lubią to.
  7. kdudek1

    kdudek1 Czeladnik forum

    Zgadzam się z Tobą w całkowicie Z coraz mniejszym zapałem robię eventy .Już minie tak nie kręcą :)
     
  8. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    ja dawno to mówiłam -zrobiłas ewent to sie ciesz i po co to sie chwalić jaka to ja jestem super /samochwała w kącie stała/
     
    kolobrzeg, faksel44 oraz omega61 lubią to.
  9. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Nie badz naiwny.. maja swoje statystyki..xD
     
    wolf031973 i zzizzie lubią to.
  10. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    Czy ktoś naprawdę uważa,że z lektury forum wyciągane się wnioski w jakim tempie gracze kończą eventy?Już nie wspominając,że wielu graczy na forum się nie udziela wcale.
     
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Cos tam pewnie do nich dochodzi, plus statystyki i mają obraz sytuacji.... Faktem jest, ze ostatnio trochę (delikatnie mówiąc) przeginaja pałę.... event na evencie i eventem pogania. Skutek może być taki, że więcej ludzi zrazi sie do gry, zresztą teraz już to widać po kurczakach, nowych nie ma, a ci co są kończą na 3 poziomie i tyle.
    Zeby nie było event robię, ale gdzie ten dawny zapał do eventów?
     
    nuka20 i 0olimpia0 lubią to.
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jakoś mnie uwiera ten event... I nie wynika to z bólu głowy połączonego z zapotrzebowaniem na kawę... Porównałam sobie wymagania i nagrody z siostrzanym eventem piłkarskim z czerwca 2016r. Tam też jedno przejście dawało ok. 9 talarów.

    Obecnie potrzebujemy jakieś 50% więcej roślin na piłkę, przy czym rośliny też są dłuższe: było 4 i 6 h, jest 5 i 7,5h. Czyli na tę samą ilość talarów trzeba się prawie 2x więcej napracować. Mało tego, ceny w obecnym sklepiku są wyższe - kompletne pnącze kosztowało 205 talarów, teraz kosztuje 280 talarów. Podobnie inne nagrody:eek:

    Od 2016 r. nic się nie zmieniło w stopniu uzasadniającym tak ogromny wzrost wymagań. Jedyne co mamy dodatkowo, to wodospady. Mogłoby to uzasadnić wzrost o 15-20% ale nie o tyleo_O Doba nadal ma 24h, CMJ daje +2 rośliny, bonusy z koła to tak sporadyczne dobro, że ich nie liczę...
    Podsumowując - wkurzyłam się>:(
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Bez demolki "ni dy rydy".
    Nie przestawiam, w nocy nie wstaję.
    Rozsieję i zbieram na spoko.
    W dzień badyle, na noc uzupełnienie stodoły.
    Co uzbieram, to wymienię na itemy i luzik.
     
  14. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    i to trzymając cały czas CTRL żeby szybciej :p
     
  15. abask

    abask Komandor forum

    Czy Ty w graniu widzisz tylko czarne lub białe? Bo ja nie. Lubię grać i gram nie wiem już jak długo ale wkurza mnie ten pęd. Wymyślanie nowych drzewek, zagród... Byle więcej i więcej... To nie gra. Tu na co dzień potrzebna jest Erka i zapas butli z tlenem. Na dodatek coraz gorsze te eventy. Bez pomysłu. Powielanie starych i to tych najgorszych. Sianie tysięcy roślinek by zdobyć 1000 PD ( no, przesadziłam) abo 3 SP. To się robi żenujące i smutne....
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nic nie musi do nich "dochodzić" - wszystko widać w systemie, ładnie podliczone, maszynkom to liczenie idzie szybciej i sprawniej, niż obsłudze tych maszynek.
    Forumowa pisanina nie ma znaczenia, jeśli prawie wszyscy deklarowani przeciwnicy eventów siewnych i tak robią wszystkie po kolei.
    Lamentują i robią.
    No naprawdę nie rozumiem xD
     
    Daisy44, jamarkus oraz memlak lubią to.
  17. zoe1047

    zoe1047 Czeladnik forum

    mam to samo,
     
  18. Klaudiuś

    Klaudiuś Czeladnik forum

    Hejka powiedzcie mi żeby zdobyć 313 talarów ile trzeba wypadajek i roślin eventowych? Bo nie wiem ile talarów dostaje się z jednej gry. Bardzo proszę was o pomoc :)
    Bo celuje tylko w itemy na pnącze + pnącze, kupon 12h i naklejka.
     
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Nie robię " Farmeramy na Lodzie"8)8)8), tak mi się nie chce że nie wiem:sleepy::sleepy::sleepy:, nawet eventówki nie będę wysiewać-.--.--.-, w ogóle to nic nie będę wysiewać :oops:, hodować zwierzaki będę różne a co xDxDxDxD Ile można...., ja na neonki czekam:p;):p.
     
    olgs3, cyfrzakk oraz abask lubią to.
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ta forumowa pisanina to taki nasz wentyl bezpieczeństwa xD żeby nie zwariowac ze szczęścia xD Siejemy, bo co robić na Farmeramie, wszak sama pisałaś, że na drutach tutaj robić nie będziemy xD Ale to nie znaczy, że wszystko co nam twórcy proponują nam się podoba.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.