Opinie Farmerama na lodzie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 1 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tigre

    tigre Fanatyk forum

    a ja na koniec plama - mialam po ostatnich zbiorach zapas na 10 gierek i....w pracy nie dalo sie dzis nic zadzialac...wiec w kosmos troche talarkow i ....brak jednego itemu :( szkoda
    Jak ktos ma na zbyciu ten za 50 taka to ja chetnie ;)
     
  2. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    wszystkie zagadkowe do paska czyli śmieci, dla nowicjuszy ok, po co to wszystko robić, czyba trzeba zwijać interes bo podatki bardzo drogie.:cry::cry::cry::cry:>:(>:(:mad::mad::mad::oops::oops:. Całkowity brak zachęty. Spadamh
     
  3. glajda1011

    glajda1011 Moguł forum

    Z tS same starocie, nie warto było rozgrywać dodatkowe gierki . Wszystko w pasku...
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Właśnie dopisano mi do konta zaległości z gry:

    [​IMG]
     
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Skrypt dopisał mi m.in. 7 tropikalnych sadzonek. Nawet nie zauważyłam, że nie wpadły po drodze. W gruncie rzeczy przysięgłabym, że wpadły... Nieważne, od przybytku głowa nie boli:D
     
  6. Irena

    Irena Zaawansowany

    Witam, inf. o zagrodach dostałam, dzrewka są w pasku, ale zagród "Wolfram" w pasku nie mam.
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To na wyspie szukaj.
     
  8. Irena

    Irena Zaawansowany

    Szukałam, nawet 2 razy przelogowałam sie i nic
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    A miałaś w tym systemowym komunikacie informację o dopisaniu Wolframów? Mi ich teraz nie dopisało, za to dostałam sadzonki Wyspy Niedźwiedzi. U Anhedrei było odwrotnie. Chyba różne błędy i różne braki występowały u graczy.
     
  10. wrona004

    wrona004 Forumowy żółtodziób

    Tak miałam taką informację.
     
  11. Irena

    Irena Zaawansowany

    Po przelogowaniu inf. zniknęła więc gdzie jej teraz szukać?
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    napisz do PT, tam Ci sprawdzą co dostałaś.
     
  13. Irena

    Irena Zaawansowany

    Ok, dzieki
     
  14. fietole

    fietole Koneser forum

    A u mnie tylk info " do twojego konta dopisaliśmy " i na tym koniec
    tak ze nie mam pojęcia co mi dopisali :eek:
     
  15. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dziękujemy za wszystkie Wasze wpisy w temacie eventu, wątek zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.