Opinie Farmerama na lodzie II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 1 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Szybki, dynamiczny i bezwzględny - taki jest hokej na lodzie! Czy ty i twój zespół zwierzęcych twardzieli jesteście gotowi na wyzwanie? Biegaj za krążkiem, wygrywaj i pokaż, kto rządzi na lodowisku!

    news.png

    [​IMG]
    Czwartek, 02.06.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 08.06.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Gabi-66 lubi to.
  2. Goska2255

    Goska2255 Czeladnik forum

  3. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Już dobre 7-8 miesięcy czekałam i miałam nadzieję, na odkopanie tego eventu w wersji hokejowej. Piłkę tez lubię, ale w hokeja nie grałam, tym mocniej czekałam. Chętnie pogram, jak dla mnie nagród mogłoby wcale nie być, więc jak by nie były i tak są super;).
     
  4. Gabi-66

    Gabi-66 Czeladnik forum

    Na całość się nie nastawiam ale co wpadnie to moje ;) też lubię ten event
     
    ponderoza70 i nikolabln lubią to.
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zakładam wykupienie całości nagród głównych i skrzynki Piccolo - potrzebuję na to 1150 GT.
    Z jednego okrążenia wszystkich plansz i zdobyciu maksymalnych GT na każdej z nich uzyskam 450 GT, czyli potrzebuję 2 okrążenia + 6 plansz. :)
    Muszę zatem wysiać po 10.140 szt. każdej z roślin i uzbierać 468 wypadajek. Dobrze, że czas wzrostu obu roślin jest ten sam, to będę je siała jednocześnie na Głównej i Dzikiej. Wypadajki w razie czego się dostuka, bo lecą tylko z jednej łąki.
    Hmm . . . zapomniałabym wystawić magiczne drzewka, ale jest jeszcze czas.:)
     
  6. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Masa siania, to czego nie lubię. Lubię za to skrzynki Piccolo więc robić czy nie ?
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    bacowa70 dzięki za wyliczenie :),jak ja mam to zrobić,musze do soboty skonczyć ten event anagrody interesuja mnie te samie ;) ,chyba sporo pójdzie SN bo na koło nie mam co liczyć :(
     
  8. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wszystkich event oczywiście robię do zgarnięcia w moim przypadku dwa pnącza ( rok2018 przerwa w grze)
    i naturalnie powalczę o pikolaka to oczywista oczywistość {potencjalny florenowiec]
    Tak że przygotowania czas zacząć.
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Rozpiskę mam:p, to robię:
    Przy ww założeniach maks. 17 zbiorów - najwyżej 4 dni.
    Tylko po co podział na dwa badyle?
    Czas ten sam, ilości te same, tyle że rozsiew równoległy.
    Wylotek niby mało, ale po ostatnich zagraniach ciężko wyczuć.
    Gdzieś musi być haczyk.
    Hm, czy wystawić magiczne?
    Mam 12 szt, muszę zdjąć 6 pikników, a to - 60% PD.o_O:oops:
    xD:cry:xD
    Zdejmę, szarłat posiałem, jutro się wyda, czy magiczne zostaną na polu.
    **********************************************************
    Próbowałem policzyć samemu i gdzieś coś gubię, bo mi tylko 445 GT za kółko wychodzi.
    Dla pewności zrobię jeden zbiór więcej, bo nie wiem w jakiej formie będą moi zawodnicy.:p
    ****************************************************
    Poprzedniego pnącza nie ma i teraz też nie zamierzam zdobywać.
    Czy ktoś się na nie pokusi?
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2022
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mam ten rząd pnącza i nawet z niego korzystam. To taki dodatkowy "jasiek".:)
    Nie liczę jeszcze raz.:p
    Tak miałam policzone - 45,45,40,45,50,45,40,45,45 i 50.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mi wyszło, że max da się zdobyć 475 GT z jednego kółeczka. Na 6 planszy da się zdobyć 2 x dolne 15 GT, czyli łącznie wyjdzie 55 GT. To samo na 8 planszy - też można zgarnąć dolne 2 x 10 GT, razem 55 GT.
    Co mi się jeszcze nasunęło... Wiele osób będzie miało okazję do uzupełnienia braków na pnączu z 2018r. Wydaje mi się, że niektóre z tych itemów były mocno poszukiwane podczas G&T.
    No i jeszcze - pasjami lubię tę mechanikę:inlove: Cieszę, się że z powodzeniem udało się ją przenieść na nowy silnik gry:)
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niby tak, ale wg opisu tylko do narzędzi.
    Na wylotki chyba nie działa.

    Cudowne pnącze "Farmerama na lodzie"
    [​IMG]

    Co 30 godzin otrzymamy: 30 000 PD, 30 000 TPD, 5% więcej szansy na narzędzia z pól przez 4 godziny

    https://board-pl.farmerama.com/threads/farmerama-na-lodzie.59075/#post-1784118

    Eee, no nie chce mi się...
    45, 45, 40, 45, karny za 50 :p
    45, 40, 45, 45, karny za 50 :p

    Masz rację, pierwszym razem liczyłem po kolei w pamięci i gdzieś coś pokręciłem.:oops:
    450 GT za rundę, jak bym nie rachował.
    *********************************
    Tak na ścisłość, to pnącze ewentowe też mi nie za bardzo leży.
    Co dwie doby 615.000 PD i trzy skrzynki z których większość to pewnie:
    200 PD x lvl = 49.200 PD albo 100 Sg x lvl = 24.600 SG[​IMG]
    xD:cry:xD
    *************************
    Właściwie nie wiem po co robię.
    Może odpuścić?
    ************
    Wyszło z liczenia, czy z praktyki, bo coś mi się wydaje, że wstecznych podań nie można było robić.
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W miejscach, o których piszę, masz dwóch równoległych zawodników jeżdżących sobie w pionie. Można między takimi przekazywać krążek w tą i z powrotem aż do znudzenia. Szukałam jeszcze miejsc, w których można zgarnąć dodatkowe GT kosztem utraty próby, ale nie namierzyłam...
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Działa, to opis z pnącza.:)
    ][​IMG]
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A, u nas jak zwykle, poradnik sobie, gra sobie.
    Ale nie po to mam 20 JC, żeby się z takim pnączem szarpać.
    xD:cry:xD
    No chyba że tak.:)
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ty nie xD:cry:xD
    ale jak ktoś nie ma 20 "jaśków", to może się poszarpie.;):)
     
  17. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  18. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Jeśli zdobywasz dziennie z sześciu łąk 1,5 mld PD (strzelam) to z dwóch łąk (główna i dzika) masz 500 mln PD dziennie. Chcesz event zrobić w 4 dni. Czyli stracisz 2 mld PD. Pnącze da Ci 300 tys. dziennie. Czyli żeby odpracować te 2 mld, to potrzebowałbyś ponad 6600 dni, czyli ponad 18 lat.
    Trzeba w 2h zdobyć Pikolaka i resztę odpuścić. xDxD
     
  19. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Już wiem dlaczego zrobiło się tak zimno-.- ...sporty zimowe zapodają to i zimno się zrobiło w czerwcuxDxDxD A tak w ogóle to robię..
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2022
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak chyba zrobię, tym bardziej, że zbieram dziennie ok 3 mld, więc wg Twoich wyliczeń inwestycja zwróci się za 36 lat.o_O
    xD:cry:xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.