Farmerama na androida

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Cookie4k, 28 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcielibyscie taką aplikacje?

  1. TAK

    94,9%
  2. NIE

    5,1%
  1. Cookie4k

    Cookie4k Forumowy żółtodziób

    Witam wszystkich :)
    Mam pomysł aby ktoś stworzył aplikacje farmerama na androida.
    Można by było grać w naszą grę np. w podróży, w szkole na tablecie bądź smartfonie.
    Chodzi mi o to aby gra łączyła sie z naszymi dotychczasowymi kontami aby można było zbierać plony z poziomu urządzeń mobilnych.
    Apka mogłaby wyglądać praktycznie tak samo jak aplikacja na iOs (farmerama-harvest time).
    [​IMG]
    [​IMG]
    Bardzo prosze o wasze zdanie i pozdrawiam.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2014
  2. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    .Farmerkaa. i Sekme lubią to.
  3. Sekme

    Sekme Generał forum


    Na lekcji w szkole, to trzeba się uczyć, a nie eventy robić xD
    Trust me* są rzeczy ważne i ważniejsze, a farma na 100% nie należy ani do pierwszych, ani do drugich ;)

    A tak poważnie... chociaż powyższe było jak najbardziej poważne - i ja naprawdę tak uważam :)
    Problem z mobilnymi aplikacjami i dostępem do farmy przez telefon czy tablet jest jeden - Farmerama to koszmarny wieloryb (no nawet nie słoń, ani krowa), który koszmarnie zapycha łącze i zeżera zasoby urządzenia. Któryś z poprzednich właścicieli gry próbował napisać aplikacje na iPady (jakiś czas temu wywaliłam ją ze swojego) i kiszka... nie dał rady rozwiązać "żerności", więc się wycofał...
    Uważam, że fajnie by było, ale... trzeba by "przepisać" grę, więc nierealne... chyba, że wyprodukują wersję w 100% za $$, która będzie działa a la cmd - bez tańczących owieczek, bez migających zbiorów - czyste cyferki na ekranie... wtedy może... tylko kto to kupi.... jak społeczeństwo jest klikane i obrazkowe... ;)




    * uwierz mi
     
    .Farmerkaa., saturn43 oraz stokrotka76 lubią to.
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Dział przeznaczony dla pomysłów znajduje się na forum tutaj - Zbiór aktualizacji i pomysłów. :)

    Temat tam właśnie przenoszę i bardzo proszę dopracuj swój pomysł, jak taka aplikacja miałaby wyglądać, dla kogo i na jakim sprzęcie byłaby dostępna?

    Na poprawki pozostawiam czas do jutra do godziny 22.10 :)
     
  5. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Wątek dodaję do spisu. :)
     
  6. Cookie4k

    Cookie4k Forumowy żółtodziób

    O jaki spis chodzi?:eek:
     
  7. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    o spis treści, graczom łatwiej wtedy się ogarnąć w pomysłach, które powstają
     
  8. Cookie4k

    Cookie4k Forumowy żółtodziób

    A co myślicie o moim pomyśle?
     
  9. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    Bzdura!!! Dzieciaki zamiast się uczyć będą się w szkole bawić telefonami, Jestem na NIE!
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale czasem na nudnych wykladach kiedy jest event by sie przydalo albo w trasie czy na wyjeździe mając przy sobie jedynie tablet z androidem ;)
     
    blazej2801 i saturn43 lubią to.
  11. wonszboaboa

    wonszboaboa Czeladnik forum

    bylby to bardzo dobry pomysl, gdyz nie kazdy ma wszedzie dostep do komputera. A np. jak sa eventy czy inne imprezy to mozna by bylo wejsc i zebrac plony i zasiac kolejne, niz np. za kolejne 3-4 h nie tracac szansy na ukonczenie eventu. A po 2 autorzy co stworzyli tyle fajnych gier nie dali by rady z jedna aplikacja ??
     
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    ja mam smartfona samsung galaxy S3 mini ściągnęłam Adobe najnowszą wersję chyba z rok temu ale z neta bo w sklepie play jest nie dostępną i przy pomocy pomocników gra śmiga mi wiadomo wolniej niż na kompie,ale jak potrzeba zawsze mogę wejść pozbierać i zasiać sobie ale bez pomocników nie jest już tak łatwo.
     
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Proszę wypowiadać się o pomysle, wszelkie zbędne posty usuwam
     
  14. wonszboaboa

    wonszboaboa Czeladnik forum

    a czy wgl byla by opcja aplikacji ??
     
  15. -Wilan-

    -Wilan- Forumowy żółtodziób

    A jak wygląda ta Farmerama - harvest time?
     
  16. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Tak, chociaż w farmeramę da się zagrać na telefonie ale nie wszyscy to umieją więc tak. Wilan, wujek google ci pomoże.
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aplikację trzeba rozwijać, żeby nadążała za wersją przeglądarkową. W praktyce to jest jakieś 20-30% dodatkowej pracy, a dochody z tego tytułu będą zdecydowanie mniejsze. Ekonomia jest nieubłagana. Inwestycja się nie zwróci, więc nie ma sensu jej wprowadzać.
     
  18. superzabolek

    superzabolek Forumowy żółtodziób

    Ja jak najbardziej popieram gdyż gdy mam szkołe to nie ma czasu na farmę a tak na przerwie na telefonie bys sie szybko zebrało i juz
    jeśli chodzi o to ja jestem na tak
     
  19. aniek565

    aniek565 Forumowy żółtodziób

    jestem bardzo na tak i na Windows phone również można by zrobić :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam tablet Samsunga - mam przerwy 10,15, góra 20 minut i ręcznie bym nie zdążył niestety pozbierać chyba, że było by szybciej niż na zacinającym się lapku i jestem ZA. Ostatnio zabrakło mi trochę liścików a gdybym odbierał w szklarni roślinki i z pól to było by super :)
     
    blazej2801 lubi to.