Opinie Farmerama na żywo II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    trzeba mieć 28 skończonych gier -wtedy będzie dostęp do 4 ostatnich
     
  2. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Ja na spokojnie, za godzinę powinien być koniec bo brakuje mi tylko koło 1000 badyla, z 2 łąk na spokojnie z zapasem będzie :D
     
    krasnoludek10, Aisha1969 oraz hapsak89 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rano będą 23 gry. Ciekawe czy uda mi się do wieczora wysiać badyla na pozostałe 9 bez pomocy koła i bonusów z paska, których i tak praktycznie nie mam)


    EDIT: Ta gra zupełnie nie nadaje się nawet do przerzutki na telefon:mad::mad::mad: Od 10 minut próbuję się zalogować i co z tego, że ładuje się do 100% jak zaraz potem wywala całą przeglądarkę-.-8):mad::cry::cry::cry: Rezygnuję z tego eventu, bo to się mija z celem, ale proszę mi oddać bonusy albo chociaż imprezówki8)>:(>:( Albo przedłużyć wydarzenie zamiast wtryniać tyle eventów, że serwery nie wyrabiają:pxD:cry:xD:D:music:

    EDIT2: Koniec na 23 grach, bo nawet na 24-tą zabrakło naparsteczek badyla (a event już powiedział "pa pa" mimo płynności gry pozostawiającej bardzo wiele do życzenia>:( Chyba serio chcą nas stąd wykurzyć na dobre:sleepy::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2024
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.