Opinie Farmerama na żywo II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  2. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Padła i może się nie podniesie jak mówi Hlnrys xD, tylko szkoda bo zebrałem roślinkę i już nie zdążyłem nic posiać i pola leżą odłogiem i myszy latają.
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ajajaj
    a myślałam że choć raz będę pierwsza :pxD [​IMG]

    A z dopisywaniem nagród system u Ciebie nadążył xD;) bo u mnie ledwo wyrabiał z ,,odptaszkowywaniem,, zadań ale nagrody żadnej już nie zdążył
    no żeby choć te żetony dopisał to już całą resztę bym darowała xD:cry:xD
     
  4. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Czy ktoś też nie może nic ukręcić we młynie ? Najpierw nie dało się wejść w ogóle na farmeramę, teraz dziwne problemy z młynem :(
     
  5. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    U mnie też padła ale już się podniosła. Sprawdziłem młyn, działa.
     
  6. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Młyn działa, odpukać. 13 gierek rozegranych :)
     
    hiacynta, dantic3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    U mnie działa na Chromie xD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na chwilę obecną mam 444 przepustki (prawie jak 666xD:cry:xD) i na polach maliny, z którymi udało mi się zejść do trochę ponad 9 godzin (dziękuję Rysiu, że masz link do kalkulatora pod sygnaturą - teraz już wiem, że mam odblokowaną runę "Szybsze dojrzewanie" a proszek z mandragory, napój miłosny oraz pnącza "Bawarskie święto 2018" i "Efekt jagody" maksymalnie skrócą mi maliny a teoretycznie z nich powinno być więcej wylotek niż z kalarepy, bo mają o trochę ponad 3 godziny dłuższy czas bazowy).
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie też na Chromie i działa - choć na krótko pojawił mi się komunikat z 504 który,
    podobno oznacza że Królowa właśnie wyrusza i autostradą nr 504 na farmę się udaje , a że na tej autostradzie zawsze okropne korki to należy się przygotować na mniejsze lub większe opóźnienie w przybyciu Jej Wysokości xD:cry: ale nie ręczę czy rzeczywiście taka treść owego komunikatu bo ja angielskiego ni w ząb a przetłumaczeniu Mietki może lepiej tak do końca nie wierzyć :p
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Maliny dały 296 przepustek i na ten moment mam ich 741 na 1 765. Po pierwszej dobie! To chyba mój rekordo_O Więc wylotki nie powinny być problemem, gorzej z badylem:p;)
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  11. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie ewentówka po nocy dała 264 więc w sumie jaśki mogłyby już iść na kilka dni urlopu, no ale z racji odwiedzin Królowej będą musiały jeszcze trochę w polu się wykazać :p
    A filmokwiat powoli też się gromadzi i może do poniedziałku wysieję ile potrzeba .
     
    hiacynta, bogusiania oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    3 zadania za mną, na czwarte zabrakło badyla.
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.
  13. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Zrobiłam 17 gierek. Koło wypowiedziało się pozytywnie (+100%) pierwszy raz od chyba kilku miesięcy, więc korzystam. :D
    Wypadajki mnie zatrzymały przed dalszą grą.
    Podpowiedzcie, proszę, oprócz Jaśka i Ławicy który item wspomaga wypadajki?
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Jeszcze z miarę nowych turbodynia i zaawansowana technicznie pizzeria
     
  15. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    21 gierek rozegranych. Byłoby 22, ale brakło wypadajek. Zaczęły się schody :(
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na Kliencie, poza kilkoma niespodziankami gra działała poprawnie. Udało się dobrnąć do końca;)
    [​IMG]

    Rząd Chmur "Puchar Farmy" 2 zdobyty. Super!
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na 8 zadaniu jestem i zabrakło badyla, więc że w dzień średnio miałem czas a większości dość dobrze z niego wylatują przepustki, to został posiany też na noc,
     
    bogusiania i hiacynta lubią to.
  18. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    19 gierek za mną, mam wrażenie, że podejrzanie szybko mi to idzie jak na moje możliwościxD:p ale teraz zostały mi te największe ilości badyla do wysiania, więc już nie będzie tak kolorowo, ale jestem dobrej myśli;)
     
    krasnoludek10, bogusiania oraz hiacynta lubią to.
  19. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Eventu miałam nie robić, ale jak już królową wysiałam to stwierdziłam, że szkoda bonusów i szybko machnęłam większość rośliny i wypadajki ;D za niecałe 3h oddam ostatnie rzeczy do zadań i będzie po evencie ;p Jestem szczęśliwa, bo wszystko zrobiłam tylko na głównej :p
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przy sobocie po robocie.:pxD

    [​IMG]
    Było łatwo, szczególnie, że koło dało setkę, a ja dodałam kilka dyniowych.:)
    Nawet z wylotkami dałam radę, mimo, że grałam bez wcześniejszego przygotowania.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.