farmerama ciag dalszy z piatku 4

Temat na forum 'Nowe forum - pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika 20mrzeżyno2002, 16 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    dobry zmienili juz mi wczoraj nazwe w grze . lecz na forum nie. .
    lecz napisalem w ogłoszeniu aby grze by dostac sie na forum to nazwa obecna nadal jest ta sama.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wątek przenoszę do właściwego działu.

    kajetan_Leks kontynuuj proszę korespondencję mailową z Pomocą techniczną, na forum nie zajmujemy się zmienianiem nazw Użytkowników.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    niestety nieda sie wysłac odpowiedz po ostatnim imeilu.. szukałem sposobu czy w profilu danych mozna edytowac nick taki jak w grze.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie opisz problem i wyślij nowe zgłoszenie do Pomocy technicznej. Na forum tak jak napisałam, ani Moderatorzy, ani Ty sam nie masz możliwości zmiany nazwy.

    Podczas pierwszego wejścia z gry na forum każdy Gracz ma jednorazowo możliwość wyboru nazwy i albo zostawia sobie taki nick jak ma w grze albo wybiera inny, zmienić już później nie może.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    a jesli odczekam kilka dni. bo w ogłoszeniu napisalem tydzien temu do pt. o zgłoszeniu .
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Decyzja o tym należy do Ciebie, ale tak jak pisałam wyżej, zmianą nazwy Użytkownika zajmuje się wyłącznie PT.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    chyba jeszczeraz napsize do pt o tym forum ze niestalo zmienione tak jak w grze..
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, a skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.