farma sie zacina

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika danulka61, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. danulka61

    danulka61 Forumowy żółtodziób

    chcialabym zapytac co sie dzieje bo od kilku dni zacina mi sie farma i prosze mi nie mowic ze mam wyczyscic ciasteczka bo mam 6 farm i na kazdej mi sie zacina nie moge przejsc z pola na pole mosze odswiezac strony samo sie wysiewa i tak dalej prosze o pomoc bo to uwas jest cos nie tak
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  3. Slavoo

    Slavoo Młodszy ekspert

  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Autorko czy porady podane w powyższych poradnikach pomogły? Czy problem się rozwiązał? ;)
     
  5. Delfin*

    Delfin* Forumowy żółtodziób

    a ja nie widze kwiatu wisni, ani w stodole ani na targu, ani w stodole czy to nastepny blad?
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Delfin* a czy posiadasz ozdobną wiśnię na farmie i zebrałeś już z niego owoce? Owoce tego drzewa nie zostały jeszcze wprowadzone na targ. :)
    Na przyszłość bardzo proszę załóż własny wątek z pytaniem. :)
     
  7. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Od samego rana gra bardzo się zacina - a tu event i nic nie można zdziałać . Po przejściu z jednego pola na drugie , gra stoi w miejscu - nie pomaga nawet wylogowanie . Proszę o wyjaśnienie , czy to tylko mnie , czy inni gracze też mają ten problem ?
     
  8. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    A spróbuj wyczyścić pliki tymczasowe, pliki cookies i zalogować się z innej przeglądarki.
     
  9. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Wszystko mam poczyszczone , a i próbowałam z innych przeglądarek i też to samo - grać się odechciewa i będzie trzeba tę przygodę z farmą chyba skończyć - jest coraz gorzej :mad::mad::mad:
     
  10. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    U mnie nie obserwuję takich rzeczy... Mam kilkanaście zakładek pootwieranych i farma chodzi dobrze...

    Spróbuj zaktualizować Adobe Flash Player. Z jakiej przeglądarki się logujesz?
     
  11. Dexterdx

    Dexterdx Czeladnik forum

    I ja mam też to samo - cały czas się zacina . Już robiłem na wszystkich możliwych przeglądarkach i wszędzie jest to samo .
    Gram też w inne gry i tam jest wszystko ok - tylko przeklęta farmerama nie działa jak powinna i to jest ciekawe o_Oo_O
     
  12. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Loguję z wszystkich dostępnych , ale bez skutku o_O
     
  13. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    To zapraszam do Pomocy Technicznej...
     
  14. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Do PT ? - po co !!!
    Tam pisać , to jest to samo co by się chciało nocą słońce oglądać
     
  15. Krystynko jeżeli wszystkie rady MOD_Cahariny nie pomogły to co my możemy jeszcze poradzić z pozycji forum ??
    Zapraszam do Pomocy Technicznej ona ma narzędzia żeby dokładnie sprawdzić Twoje konto i sie wyjaśni po czyjej stronie jest błąd :)
     
  16. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Ok - napiszę raz jeszcze i poinformuję o odpowiedzi :(:(:(
    No i nadeszła odpowiedź - ""
    https://board-pl.farmerama.com/showthread.php?t=818314
    Tak jak przypuszczałam - pomoc jak się patrzy - szkoda gadać i dłużej grać !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  17. Krystynko nie wolno na forum cytować prywatnej korespondencji, tak tylko przypominam :)
     
  18. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Przepraszam , ale jestem zniesmaczona :cry:
     
  19. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  20. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Nie , nie mam - dziękuję i można zamknąć . Gra nadal się zacina -.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.