farma muli

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by siasia48, Apr 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. siasia48

    siasia48 Stały bywalec

    Nie wiem czy to prima aprilis ale chyba nie. Od wczorajszego wieczora mam problem z zalogowaniem się na farmie. Straciłam przez to wczorajszy zasiew na parapetówce. Ciasteczka wyczyszczone. Nie wiem czy to przez zwiększoną aktywność internautów np. e-lekcje czy może z farmą jest coś nie tak, ponad pół godziny temu włączyłam logowanie na farmę a w chwili obecnej mam 11% i te biedne owieczki chyba się zamęczą. Czy mnie wpuszczą??? Czy tylko ja tak mam, czy może ktoś jeszcze? Nadmienię, że inne programy pracują normalnie.
     
  2. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Spróbuj może skorzystać z innej przeglądarki? Sprawdź też prędkość/jakość swojego połączenia internetowego. Dostawcy teraz celowo spowalniają łącza, a dodatkowo są one dość mocno obciążone- sama zauważam problemy w godzinach popołudniowych i wieczornych, ale nie jest to raczej wina działania samej strony.
     
  3. siasia48

    siasia48 Stały bywalec

    Łącze rzeczywiście coś ma, bo nawet speed test nie może znaleźć serwera. Ale z farmą też coś jest nie tak ponieważ w smartfonie owszem udało mi się wejść na farmę, zdjąć zasiew i na tym koniec. Nie mogę usunąć kombajna ani też nic zasiać. Po prostu farma się zawiesiła. Sygnał z sieci operatora tel. kom. jest ok!. Niestety, jak tak dalej będzie szło to ten event też mam chyba z głowy. Kicha na całej linii.
     
  4. bogusiagg

    bogusiagg Czeladnik forum

    mi tez muli
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiagg, sprawdź połączenie internetowe, szybkość transferu, wyczyść ciasteczka.
    Nie zauważyłem u siebie żeby farma wolniej chodziła.

    siasia48, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.