FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    gretag lubi to.
  2. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    Wlasciwie to nie blad w poradniku, ale chcialbym zeby powstala tabelka pokazujaca zaleznosc ilosci postow i nazw . (chcialem sprawdzic ile postow jeszcze musze napisac by awansowac z czeladnika wyzej i kim bylbym wtedy). Jezeli umiescilem post w nieodpowiednim miejscu prosze o przeniesienie na wlasciwe miejsce
     
    diabester lubi to.
  3. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

  4. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    Mniej wiecej, brakuje tylko zsumowania postow. Przegladalem jeszcze raz tabelke i wydaje mi sie ze wyszczegolnia ona punkty trofeum a nie posty. Chociaz to pytanie powinno byc gdzie indziej to prosze o wyjasnienie za co zdobywa sie te punkty i jaki sa zaleznosci
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2015
    diabester lubi to.
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    pomalutku się to robi, niektóre tabelki już posiadają takie czasy.

    Z tego co widzę, to już zostało to poprawione
     
  6. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    mariogr2014 nie posiadamy żadnych dodatkowych informacji na ten temat. Sprawa została przekazana już wyżej.
     
    diabester lubi to.
  7. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    Dziekuje za cierpliwosc;) Kiedy bedzie wiadomo cos na ten temat?
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2015
  8. zosia0402

    zosia0402 Okazjonalny autor

    W poradniku do ewentu walentynki nie znalazlam nic na temat przeliczenia straconych balonow na punkty.
     
  9. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    1 punkt to po prostu jedno celne trafienie w różowy balon :)
     
  10. mieczu

    mieczu Baron forum

    mam prośbę do modów o uaktualnienie tabelek w faqu do eventu san gigantica, w tabelce z wartością zagród brakuje kilku pozycji związanych m.in. z faktem, iż od zeszłej edycji tego eventu zostało pokolorowanych kilka zwierzaków, np. indyki, ryby, pszczoły, osły, częściowo szopy itd., więc domniemywam, iż ich żółte i pomarańczowe ulepszenia również można wrzucać do pociągu...
     
    Sekme lubi to.
  11. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Słuszna uwaga - postaramy się z tym jak najszybciej uwinąć :)
     
    mieczu lubi to.
  12. mieczu

    mieczu Baron forum

    dziękuję za naniesienie poprawek...
    w oczekiwaniu na wybudowanie zagród z ekspresu zwróciłem jeszcze uwagę (najeżdżając na nie myszką na farmie i czytając dymki), że opisy projektów w Waszym faq również nie do końca oddają rzeczywistość, a wręcz ją trochę zakłamują, narysowałem coś na szybko jak to moim zdaniem powinno wyglądać, pomyślcie nad tym...
    [​IMG]
     
  13. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Teraz już chyba wszystko powinno być w porządku - bardzo dziękujemy za pomoc :)
     
  14. mieczu

    mieczu Baron forum

    proszę bardzo, rzeczywiście rzuciłem przed chwilą okiem na poprawiony faq i wszystko wygląda bdb, dzięki, pozdrawiam...
     
  15. Talolina

    Talolina Młodszy ekspert

    Opis rzędu cudownego pnącza "Muzyczne kwiatki" może wprowadzać w błąd nowych graczy. Opis pnącza na którym są myślniki można pomylić z minusami. Np. -30% PD/TPD
     
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    myślniki wypunktowywały po kolei bonusy z pnącza, ale żeby nikt się nie pomylił jak piszesz, zostało to zmienione
     
  17. sofija

    sofija Aktywny autor

    Witam
    Podane są u nas 2 różne daty rozpoczęcia Pełni Księżyca:

    [​IMG]

    [​IMG]


    OFF-y zagraniczne podaja tak:

    [​IMG]


    Proszę o sprawdzenie, która data u nas jest właściwa. :)
     
    gretag i litkajestem lubią to.
  18. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Błędna data została poprawiona :) Przepraszamy za pomyłkę i dziękujemy za pomoc w jej skorygowaniu :)
     
    sofija lubi to.
  19. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Znalazłam dwa błędy tabelkach z paszami:

    1. W tabeli ze zwykłymi paszami na farmę jest zły czas produkcji paszy dla krów. U mnie czas z odkrytą runą wynosi 5min 24s, a bez wynosiłby 6 min (może to na mojej farmie jest błąd, ale to mało możliwe). W tej tabeli przydałoby się też dać nowsze zdjęcia zwierząt np. kaczki. Jednak jest już to dodatkowa sprawa.

    2. Brak paszy kiwi w tabeli z paszami specjalnymi.
     
  20. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum