FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No tak nie za bardzo, bo jeżeli usuniemy ostatni post z poradnika i dodamy go na nowo, żeby wątek był na wierzchu to może być mylące, że właśnie coś nowego dodaliśmy, a tak nie jest.

    Ale żeby był widoczny poradnik na głównej stronie to od jutra do 20.01 w dzisiejszy event po prawej stronie będzie zamiast ogłoszenia pojawiał się poradnik:)

    Edycja: Jako, że w poradniku trzeba było wprowadzić zmieniony czas rozpoczęcia i zakończenia to przy okazji podbiłam wątek żeby był widoczny:)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 stycznia 2015
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dobre i to. Zawsze to jakoś lepiej wygląda z bieżącym eventem na wierzchu.
    Przepraszam za marudzenie i dziękuję.
     
  3. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witam !

    To ja podbijam:
    A może na głównej stronie forum po prawej stronie pod sekcją "Dzisiejszy event" można byłoby dodać kolejną sekcję "Poradniki i ogłoszenia do dzisiejszych eventów".
    Tak tylko pytam ... pewnie będzie to zbyt wiele pracy dla webmastera (i to w dodatku za darmo) ale byłoby miło.

    Ps. Wiem - pomysł dodać do "Zbioru aktualizacji i pomysłów" ale te pomysły tam umierają.
     
    _Olenka47 lubi to.
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    nie marudzisz... sugestia dobra. I przepraszam, bo to historia namieszała. Bo teraz mam nauczkę, żeby historii nie ruszać póki trwa event. Bo rzeczywiście dobrze, jeśli poradnik eventowy jest na wierzchu
     
  5. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    Proszę o korektę czasów działania bonusów po ich potraktowaniu babeczką:
    - dżem agrestowy, pesto oliwkowo - czosnkowe, dżem lawendowy, ciasteczko z szałwią, wieniec zimowy, pasztecik ze szpinakiem, dżem jabłkowy, pasztecik z dynią, placek na kwaśnej śmietanie i doniczka nagrobna.

    Skoro babeczka zwiększa czas działania bonusu o 30% to czasy powinny wynosić odpowiednio:
    czas bazowy 8h - 10:24
    czas bazowy 10H - 13:00
    czas bazowy 12H - 15:36
    czas bazowy 16h - 20:48
     
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    przyjęte do poprawy i wpisane na listę do zrobienia :)
    dziękuję :)

    EDIT: zmienione
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 stycznia 2015
  7. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  9. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  11. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

  12. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Znalazłam kilka drobnych błędów w tabelach ze zwierzętami.
    1. Obecnie nie można kupić zagrody dla osłów + i ++. Natomiast w tabelach nadal widnieją ceny zagród.
    Zagroda +: https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=12&output=html
    Zagroda ++: https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AqfXSeOk9l4jdE5LeXExejJNZEN1TFVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=11&output=html
    2. W tabeli w mrocznych zagrodach brak jest skrótu SG przy wartości wrony.
    Link: https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=21&output=html
    3. Taki sam błąd jak w punkcie pierwszym. Nie można kupić zagrody dla małp + i ++.
    Zagroda +: https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=19&output=html
    Zagroda ++: https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=20&output=html
    4. Kiedy zostaną uzupełnione informacje o wartości kiwi i ilości nawozu?
    Link: https://docs.google.com/spreadsheet...FVYSXpBNi1uOHc&single=true&gid=24&output=html
     
  13. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Dziękujemy, poprawione :)

    Właśnie zostały uzupełnione :)
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Prośba do BA lub TL
    [​IMG]

    Proszę o poprawne napisanie mojego nicku oraz skorygowanie daty odejścia. Dziękuje
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy tabele z kolorowymi ulepszeniami zagród można uzupełnić o czasy wzrostu z runą stajenny ?
     
    _Olenka47 lubi to.
  16. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    W poście dotyczącym zmiany adresu e-mail (>>klik<<) wdarł się mały błąd, przez co całe zdanie traci sens (dotyczy punktu VIII):
    [​IMG]
    Literówka pojawiła się także w kolejnym poście: >>klik<< (powinno być screenie ;))
    [​IMG]
    Nieprawidłowa jest również nazwa tego poradnika w spisie. W chwili obecnej jest to: "Zmiana adresu e-mail, hasła lub nazwy użytkownika", chociaż o tym ostatnim w poradniku nie ma ani słowa, a po kliknięciu w link tytuł to: "Zmiana adresu e-mail i hasła".
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Cóż...czy możemy się nad tym zastanowić? Troszkę tych tabel jest, więc to byłoby troszkę pracy i dodawania, a szczerze mówiąc zawsze można to sobie obliczyć :) No dobrze, dziś moje lenistwo bierze górę :p Obiecuję, że się zastanowimy nad Twoją sugestią i choć nie wiem czy jest to aż tak niezbędne, podejrzewam, że raczej przychylimy się do Twojej prośby :) Oczywiście to troszkę potrwa, bo to nie jest zmiana "czysto kosmetyczna", ale wciągam ją na listę do zrobienia :)

    Ciasteczkowa - z tego co widzę już poprawione. Dzięki za spostrzegawczość :)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    MOD_Magiczna

    Bardzo dziękuję i zdaję sobie sprawę z ilości tabel do uzupełnienia.
    Jeszcze raz dzięki.
    Można zamknąć (żart).
     
    juliuszka lubi to.
  19. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    Siemka
    w tym poradniku
    Leśna Polana i Drzewo Mądrości

    jest napisane:

    "Magiczna polana ma pozytywny wpływ na zagrody i drzewa."

    można dopisać tez że ma pozytywy wpływ na oazy miłości
    :)
    pozdrawiam
     
    _Olenka47 lubi to.
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    dziękuję za spostrzegawczość. Zostało to sprawdzone i masz całkowitą rację. A to Ci bonusik :) Oczywiście już w poradniku jest to dopisane