FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys z tym itemem jest identycznie jak z poprzednimi prezentami sezonowymi np. Gorącym eliksirem życia, gdzie oczywiste było, że po wykorzystaniu maksymalnej ilości zbiorów i/lub usunięciu - item zostaje usunięty bezpowrotnie. Poza tym taka informacja pojawi się przy próbie usunięcia itemu jak zawsze. Przekażę jednak Twoją uwagę.
    W związku z tym, że wątek ten do dyskusji nie służy, posty dyskusyjne usunęłam.
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Skrzynia z obornikiem
    w FAQ brakuje, że może także dać 100 x nawóz

    ======

    A w tym spisie nie ma misji Upiorna menażeria i upiorna menażeria II. Wiem, że to magazynowe i są zadania podane gdzieś indziej, ale fajnie by było wpisać do ogólnego spisu i podlinkować
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2019
    hlnrys lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 dziękuję za zwrócenie uwagi, już uzupełniam braki :)
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    hlnrys lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    cyfrzakk, poprawione. Dziękuję bardzo :)
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w obecnym evencie jest podane 875 drewniane deski, ale to tylko do oddania w lewej częśći z farmy, a one są też potrzebne do wyprodukowania deski surfingowej w prawej części co z bahy czyli dodatkowo 560 drewnianej deski co razem daje 1435 drewniana deska

    podobnie jest z otwartym kokosem na baha potrzeba (prawa strona 215), ale wyprodukowanie 18 koktajli kokosowych z lewej części wymaga 144 otwarty kokos co razem daje 359 otwarty kokos
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    cyfrzakk poradnik jest bardzo obszerny ale są w nim wszystkie informacje do poszczególnych zadań:

    Ilości do obydwu stron podsumowane są oddzielnie i jest to wydaje mi się wyraźnie napisane:

    Na wykonanie w całości lewej strony - oprócz określonych towarów z Farmy - potrzebujemy:

    1.505 x Pryzmojagoda (nie licząc wymaganej do wyprodukowania Koktajlu kokosowego),
    875 x Drewniana deska,
    18 x Koktajl kokosowy.

    Do produkcji koktajlu kokosowego potrzebujemy (obliczamy sami):
    18 x 50 = 900 Pryzmojagoda
    18 x 8 = 144 Otwarty kokos

    Na wykonanie w całości prawej strony - oprócz towarów z Wyspy - potrzebujemy:
    1.020 x Dyndus (nie licząc wymaganego do wyprodukowania Desek surfingowych),
    215 x Otwarty kokos,
    14 x Deska surfingowa.

    Do produkcji desek surfingowych potrzebujemy (obliczamy sami):
    14 x 60 = 840 Dyndus
    14 x 40 = 560 Drewniana deska

    Jest też misja:

    Na wykonanie misji w całości - oprócz farmerskich towarów - potrzebujemy:

    990 x Kwiatowy naszyjnik,
    110 x Pryzmojagoda (z tego 70 szt. odzyskamy w nagrodach),
    80 x Dyndus (w nagrodach otrzymamy zwrot 50 szt.),
    140 x Drewniana deska (z tego w nagrodach zwróci się 105 szt.),
    15 x Otwarty kokos.

    W zależności o tego jakie zadania Gracz będzie chciał wykonać ilości są podane a obliczenie wszystkich ilości potrzebnych przedmiotów i do zadań eventowych, i do misji łącznie nie powinno raczej sprawić nikomu trudności.
     
    ania1713 i Anhedrea lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    • 1.505 x Pryzmojagoda (nie licząc wymaganej do wyprodukowania Koktajlu kokosowego),
    • 875 x Drewniana deska, ???
    • 18 x Koktajl kokosowy.
    • 1.020 x Dyndus (nie licząc wymaganego do wyprodukowania Desek surfingowych),
    • 215 x Otwarty kokos, ???
    • 14 x Deska surfingowa.

    Jemu pewnie chodzi o brak zastrzeżenia co do ilości, dla drewnianych desek i koktajli.
    Skoro takowe jest tylko przy badylach, to sugeruje, że podane ilości desek i kokosów są ostateczne.
     
    cyfrzakk lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dla mnie jest jasne, że wymienione pozycje trzeba liczyć oddzielnie zwłaszcza, że w zadaniach ze strony lewej są wymagane do produkcji w młynie przedmioty, które bez przetwarzania w młynie potrzebne są do zadań z prawej i odwrotnie. Można oczywiście dopisać w nawiasach odpowiednią informację tylko nie wiem czy to bardziej nie zagmatwa i nie zmieni to również faktu, że ostateczne ilości na wszystkie zadania z eventu i misji można obliczyć samemu.

    Dopisałam i mam nadzieję, że teraz nie jest zbyt dużo tych informacji i nie wprowadzają zbytniego zamieszania w poradniku.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2019
    cyfrzakk lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Błagam, nie 8)

    [​IMG]
     
    grakula16, Anhedrea oraz hlnrys lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ojoj... Poprawione, nic nie widzieliście... Dziękuję :)
     
    grakula16 lubi to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  14. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    [​IMG]
    Piątek 12.04.2019, godz. 18:00

    [​IMG]
    Niedziela 13.04.2019, godz. 22:00
    a powinno być -Niedziela 14.04,2019
     
    hlnrys lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Słuszna uwaga, dziękuję, dopasowane i dodane :)

    Dziękuję, przekazałam naszej TL, ale obawiam się, że będzie to raczej Sobota 13.04.
     
    hlnrys lubi to.
  16. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Zlamiłam i źle zerknęłam w kalendarz. Oczywiście sobota ;p poprawiłam i dziękuję :)
    Dzięki za przekazanie =)
     
    hlnrys lubi to.
  17. plurtaczka

    plurtaczka Okazjonalny autor

    W poradniku jest napisane: "Można przyspieszyć rozwój bramy używając Rdzenia mocy. Skraca on czas wzrostu o 1/3". W grze:[​IMG]
     
    -norbijas- i hlnrys lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    plurtaczka dziękujemy za zwrócenie uwagi, niby różnica niewielka ale jednak i lepiej późno niż wcale - poprawione.
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Wg FAQ zając jest za 19,99 zł, w grze za 14,99 zł
    [​IMG]
     
    hlnrys lubi to.
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy, poprawione :)