FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hej:)
    Tak, zauważyłam tą rozbieżność zaraz po opublikowaniu;) Jak się wyjaśni, która data jest OK, to naniesiemy poprawki. Dziękuję za czujność:)

    Edit. I już wyjaśnione. Będziemy się cieszyć Królową kilkanaście godzin dłużej, niż pierwotnie planowano :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lutego 2019
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Agata00755, sprawdzimy to i uzupełnimy ogłoszenie. Bardzo dziękuję :)
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    -norbijas- i abc2016 lubią to.
  6. diorina

    diorina Analityk forum

    Baby Boom itd., to dzisiaj? jutro? bo na pewno nie 29. 02. - w tym roku go nie ma ;)
     
    abc2016 lubi to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Agata00755, diorina - przekazane, poprawione.

    abc2016 - Twój post usunęłam, ponieważ nie jest to wątek do dyskusji.
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    spoko, ale wątek nazywa się "dyskusje o grze i nie tylko", więc może nazwę trzeba zmienić, skoro jest nie do dyskusji ;)
     
    -norbijas- lubi to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    abc2016 - Tak nazywa się dział.
    Wątek nazywa się FAQ - pod lupą. Zgodnie z pierwszy postem jest to wątek do zgłaszania błędów w Poradnikach i Ogłoszeniach.
    Jak zaczniemy sobie tutaj rozmawiać o wszystkim, to jest ryzyko, że osoby odpowiedzialne za naniesienie poprawek nie znajdą postów ze zgłoszonymi pomyłkami.
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Te misje mnie wykończą :p

    Podchody, zad. 4, medal diamentowy: dołożyli pomarańczową zagrodę dla słoni
    Wyspa imprez, zad. 4, medal diamentowy: dołożyli pomarańczową zagrodę dla anakond
    FAQ ich nie ma
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Poprawione. Miałem zająć się tym wczoraj, ale ostatecznie utknąłem na czymś pilniejszym.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Świetliki w grze i ich przerażające polana.
    [​IMG]
    W FAQ jest przerażająca kryjówka świetlików
    [​IMG]
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 dziękujemy za zwrócenie uwagi, nazwa poprawiona i przy okazji grafika również.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Przeglądam inne fora w związku z tymi itemami i tutaj proszę o doprecyzowanie co tak na prawdę daje ten item. Co forum to inne bonusy. Jedni mają, że PD/TPD x poziom, inni oba na farmę, jeszcze inni,że ten 4-polowy daje 55PD x poziom. Gdzie leży prawda. Kto ma dobrze, a kto źle?
    Item "Szkolenie ninja"
    [​IMG]

    30 PD x poziom Bahamy co 23 h, 2 małe pola.

    Item "Nauka koncentracji"
    [​IMG]

    65 PD x poziom Farmy co 23 h, 4 małe pola.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Agata00755, sprawdziliśmy i poprawiliśmy... Oba itemy powinny dawać PD/TPD x poziom Farmy/Wyspy - zależnie od obszaru, na którym je postawimy. Może koncepcja już się nie zmieni... Bardzo dziękuję, że czuwasz :)
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    TSy mają swój schemat dodawanie i usuwania drzew z kolejnego nowego TSa.
    Zwykle jest dodawane nowe drzewko plus dwa stare z rozszerzeniem XL i XXL.
    W przypadku Bogoria jest czarna wierzba XL, a nie ma wierzby XXL. Tak ma być czy to błąd?
    [​IMG]
    Tabelka FAQ

    Edit: teraz widzę, że jest dwa razy rokitnik XXL, więc może tam ma być jednak ta czarna wierzba XXL (?)

    ------------------

    Są w tabelce wpisane 2 sadzonki Mekong
    [​IMG]
    i
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2019
    hlnrys lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 dziękujemy za zwrócenie uwagi, rokitnik XXL zamieniony na prawidłowe drzewo czyli czarną wierzbę XXL.

    Jeśli jednak chodzi o zagadkowe drzewo "Mekong" to są w grze dwie wersje zagadkowych drzew z tą samą nazwą, jednak różnią się drzewami jakie można z nich zdobyć, były wprowadzone do gry w 2015 i w 2017 roku dlatego też są w tabeli dwie pozycje, wymieniono przy każdej możliwe do zdobycia drzewa i podany przy nazwie rok, tak że tutaj błędu nie ma.
     
    ania1713 lubi to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    o_O A ja myślałam, że sobie zaznaczyliście, że od tego drzewka w dół są drzewka z 2015, a od tamtego drzewka z 2017. Ale fakt, 2016 nie było nigdzie w nazwie. Dzięki za wyjaśnienie ;)
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 dziękujemy za zwrócenie uwagi, poprawka w FAQ naniesiona i tabela będzie uzupełniona już prawidłowo.