FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W angielskim i niemieckim FAQ jest napisane, że event jest dostępny od 3 poziomu Bahamaramy a nie farmy.
    Baśka czy farma, mała różnica :pxD.
     
    -norbijas- i grakula16 lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro event jest na Bahamie, to faktycznie powinien być poziom Wyspy. Oczywista pomyłka z naszej strony. Zaraz ją poprawię.
     
    grakula16 lubi to.
  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Garść poprawek w poradnikach do misji:
    - misja Sezon na sałatę - w zad. 4 "diamentowe" – wg gry nagrodą jest 2400 SG, wg poradnika 2000 SG
    - misja Sezon na sałatę - w poradniku zdublowane jest zad. 7
    - misja Smoothie dla Ary - w zad. 1 "srebrne", "złote" i "diamentowe" - wg gry nagrodą są wszyscy pomocnicy, wg poradnika kombajn, siewnik i stajenny
    - misja Smoothie dla Ary - w zad. 2 "złote" w poradniku brak nagrody - 2 gwiazdki
    - misja Szał na angorę - w zad. 5 "srebrne" wg gry nagrodą jest m.in. 2500 PD, wg poradnika 2000 PD
    - misja Szał na angorę - w zad. 8 "srebrne" wg gry nagrodą jest m.in. 5000 PD, wg poradnika 4500 PD
    - misja Szał na angorę - w zad. 10 "srebrne", "złote" i "diamentowe" - wg gry nagrodą są wszyscy pomocnicy, wg poradnika kombajn, siewnik i stajenny
    - misja Szkoła nieposłuszeństwa - w zad. 3 "diamentowe" wg poradnika nagrodą jest m.in. naklejka, w grze brak takiej nagrody
    - misja Sztywna szyja - w zad. 4 "diamentowe" wg gry nagrodą jest m.in. 20 SP, wg poradnika 30 SP
    - misja Szybki i wściekły - w zad. 3 "diamentowe" wg gry nagrodą jest m.in. 15 SNZ, wg poradnika 15 SN
    - misja Święty spokój - w zad. 3 "srebrne" wg gry nagrodą jest 3000 SG i 6000 PD, wg poradnika 3000 PD i 6000 SG
    - misja Świetlik - w zad. 2 "srebrne" wg gry nagrodą jest m.in. przerażająca polana świetlików (zagroda na farmę), wg poradnika przerażająca kryjówka świetlika (zagroda na łąki pełni)
    - misja Świetlikowe święto - w zad. 3 "srebrne" wg gry nagrodą jest m.in. 9800 SG i 10000 TPD, w poradniku brak tych nagród
    - misja Świeżo malowane - w zad. 5 "srebrne" w poradniku przy nagrodzie SN brak ilości - 5 szt.
    - misja Świeżo malowane - w zad. 9 "srebrne", "złote" i "diamentowe", wg gry nagrodą są m.in. skrzynki XXL, wg poradnika - skrzynki XL
    - misja Świeżo malowane - w zad. 10 "srebrne", "złote" i "diamentowe", wg gry nagrodą są wszyscy pomocnicy, wg poradnika kombajn, siewnik, stajenny i budowniczy
    - misja Terapia ziołowa - w zad. 2 "srebrne", wg gry nagrodą jest m.in. SNZ oraz 22.000 SG, wg poradnika SN oraz 22.00 SG
     
    ania1713 lubi to.
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Runy na drzewie mądrości
    Rozszerzenie obornika do 750 i 800 szt kosztuje odpowiednio 200 i 210 gwiazdek, przynajmniej wg poradnika na en i de ;).
     
    -norbijas- lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    "Koszyk słodziaków" w Świecie Dzikich Zwierząt - tam chyba powinno być 170 jaków, nie żurawi.
    Tak w każdym razie jest u bliższych i dalszych sąsiadów.
     
    -norbijas- lubi to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że wracamy do S ;)
    Przyjrzę się temu wieczorem.

    Przygotowałem już poprawkę, tylko czekam aż BA lub TL usiądą przed komputerem i napiszą stosowne ogłoszenie. Nie wszystko się da zrobić z komórki.

    Dzięki, zaraz postaram się poprawić :)
     
    dotikampo lubi to.
  7. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam;),
    mala pomylka na drzewie madrosci "wiecej PD w ogrodzie ozdobnym" "5 % wiecej PD za wszystkie plony zbierane w ogrodzie ozdobnym", tam nie siejemy;),
    Pozdrawiam
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Miałem się tym zająć wczoraj, ale nie zdążyłem. Dzisiaj też nie dałem rady poprawić wszystkiego. Skończyłem na Szkole nieposłuszeństwa. Ciąg dalszy w moim wykonaniu dopiero po niedzieli.
    Zmieniłem na zbiory, chociaż w grze też są plony. W innych sytuacjach, gdy mowa o plonach, też na ogół dotyczy to roślin polnych, drzew, zwierząt, warsztatów i itemów.
     
    Frytka2012 lubi to.
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Dzieki za informacje;)
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ania1713 dziękuję za zwrócenie uwagi, poprawki naniesione.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przepraszam, ale w poradniku do eventu "Legenda wikingów" znajduje się błąd. Ponieważ na start dostajemy 1 bulion Wikinga a mamy wykonać 20, to potrzebujemy 6 650 x różeniec górski oraz 475 x róg do picia a nie 7 000 x różeniec górski i 500 x róg do picia;)
     
  13. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    czechu79 Twój post nie mający nic wspólnego z tematem i przeznaczeniem wątku, usunęłam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skończyłem poprawki z tego zestawu :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    Ostatnie edytowanie: 18 września 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    FAQ-Statek kosmiczny jest literówka w opisie...w dolnym prawym roku

    Powinno być ...w dolnym prawym rogu
     
    krasnoludek10, miwi45 oraz hlnrys lubią to.
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki, poprawione.
     
    krasnoludek10 i MaDzo lubią to.
  18. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    I w ogłoszeniu o evencie jest Lunamara zamiast Lunarama. Bzdurka, ale skoro mozna poprawić to po co ma wisieć literówka ;)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  20. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Anhedrea, krasnoludek10 oraz miwi45 lubią to.