FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Marco015

    Marco015 Czeladnik forum

    Ten problem cały czas aktualny, dotyczy także innych fabryk.

     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marco015 a sprawdziłeś/aś dobrze te tabele, ja tam nie widzę żadnych braków jeśli chodzi o wkład do fabryk:
    Sprawdź proszę i napisz jakie braki czy błędy widzisz?
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Mam pytanko, co do aktualizacji pełni: w faq są dwie zagrody
    -kryjówka upiornego świetlika- dostajemy upiornego świetlika, pokazany na grafice, troszkę inny niż normalny, upiorny świetlik
    -przerażająca kryjówka upiornego świetlika- nazwa wskazuje, że to ulepszenie upiornych świetlików, ale tabela i grafika mówią, że dostajemy świetlika (zwykłego?), na grafice też jest zwykły

    Czyli jest to ulepszenie zwykłych świetlików, tak jak mroczne krowy itd, czy jest to ulepszenie nowej zagrody?
    Albo w podpisie zagrody jest błąd, albo należy poprawić, że otrzymujemy upiornego świetlika :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 października 2016
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    mam pytanie bo w FAQ pisze ze od jutra jest aktualizacja -od 15 pazdz i co z tym fantem zrobic ,jak to zrozumiec ze w OO jest inna data
     
  5. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest


    Kryjówka upiornego świetlika jest zagrodą, która będzie stawiana w strefie pełni i dawała 1 upiornego świetlika.

    Przerażająca kryjówka upiornego świetlika jest taką samą zagrodą jak mroczny kurnik. Czyli stawiamy ją tylko na polach głównej i dzikiej łąki oraz leśnej polany. W zamian otrzymujemy 1 zwykłego świetlika.

    Poza tym w FAQ doprecyzowałem zapis dotyczący ulepszenia, aby nie wprowadzał zamieszania wśród większej ilości graczy.

    W oficjalnym ogłoszeniu event startuje 17 października i tak samo jest w poradniku. Nie bardzo rozumiem Twoją uwagę.
     
    Nutka lubi to.
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba o to chodzi - data jutrzejsza podana ( w spółdzielnia - misje )
    [​IMG]
     
    BA_Ghost lubi to.
  7. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Już wiem o co chodzi i lecę poprawić. Dzięki za uwagę.
     
    Nutka i agniecha$ lubią to.
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    o to mi wlasnie chodzilo i dziekuje za poprawienie
     
    BA_Ghost lubi to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    W aktualnym FAQ Zagadkowe drzewa błędnie podstawione grafiki sadzonek:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    BA_Czerwona lubi to.
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękuję, grafiki zostały zmienione.
     
    Anhedrea lubi to.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy propozycja ma szansę na powodzenie,ale jak nie napiszę to się nie dowiem:)

    Mianowicie, czy można by było umieścić wszystkie dostępne mroczne zagrody poradniku FAQ w temacie Tabela-zagrody,

    Mamy tam wszystko co dostępne na farmie: zagrody,zagrody specjalne,megazagrody. Można by tam umieścić jeszcze mroczne zagrody.


    Szukałam czegoś na temat mrocznych zagród i kliknęłam na temat Tabela-zagrody i nic nie znalazłam.

    Może to dlatego,że mroczne zagrody dotyczą pełni,ale przecież, nie tylko w czasie pełni możemy je mieć na farmie;)
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Mroczne zagrody są w zasadzie fabrykami, spis znajdziesz w poradniku >Tabele-fabryki<
     
    carlain21 lubi to.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Nic tu nie ma o mrocznych zagrodach. A przecież mroczne zagrody dają zwierzaki a nie produkty
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Dlatego że pierwsza mroczna zagroda dopiero dziś została wprowadzona do gry ... pewnie z czasem ją dodadzą jak inne .
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No to się nie zrozumiałyśmy. Trochę za wcześnie na tworzenia osobnej tabelki dla jednej zagrody. Podobnie w przypadku mrocznych drzew, mamy tylko dwa. Niedługo usystematyzujemy poradnik do pełni, więc informacje będą bardziej przejrzyste, ale na razie chcieliśmy, żeby wszystko było pod ręką.
     
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pewnie ja też coś pomyliłam:) To jest tak,że mamy mroczne warsztaty a nie zagrody.
    Dopiero teraz mamy jedną zagrodę dla świetlików upiorną. To jest moja pomyłka.

    Więc jak będzie więcej zagród, to poradnik zrobicie usystematyzowany, będzie wtedy przejrzyście.
     
  17. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Dzieńdoberek !

    Tak z okazji pełni księżyca zabrakło mi w poradnikach informacji o możliwych ilościach pól w strefie pełni księżyca.
    Można uzupełnić ?
    O tutaj: Super pole i pole zwykłe
     
    toDzasta lubi to.
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Można, informacje znalazły się już w poradniku.
     
    juliuszka lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Informacja w poradniku do Pełni poprawiona.
     
    juliuszka lubi to.