FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Widzę, że skorygowane są też wartości TPD, ale w 9 nadal złe są, bo powinno być 4 tys, 8 tys, 16 tys TPD
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    już poprawione, coś zakręcona jestem. Dzięki bardzo :)

    do brzoskwini dopisana literka C. Natomiast więcej info co można wygrać na Kole Fortuny można przeczytać w poradniku, tabelki są za małe i jeśli damy tam za dużo info, to będą nieczytelne

    zmienione, dziękuję :)


    do zrobienia zostało:
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 maja 2015
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    W FAQ :Farmerskie gryzmoły
    pisze:
    graficzka pokazuje:
    [​IMG]
    Pytanie brzmi:
    Ile tęczowej roślinki potrzebujemy do wyprodukowania jednego szkicownika?
    I w przypadku pomyłki w FAQ, ile ogółem potrzebujemy wysiać roślinki eventowej
    [​IMG] ...... 12 250 + 550 = 12 800, czy 12 250 + 2750 = 15 000 tęczowej roślinki?

    EDIT.
    Skoro poprawiono tabelkę "razem"

    Farmerskie gryzmoły
    to może trzeba by było poprawić też ilość tęczowej potrzebnej do produkcji jednej sztuki.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2015
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    przepraszam za pomyłkę :) Już poprawione - dziękuję :)

    Agatko dziękuję za zwrócenie uwagi, jednak widzę, że w każdym poście dotyczącym kodu promocyjnego u góry posta dużym czerwonym kolorem napisano, że kody nie są aktualnie dostępne.
     
    est-orka lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeszcze to ominęłaś:


    Magia poprawiona, ale ciągle złe wartości TPD w tej drugiej są
     
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    racja :oops: już naprawione :) dziękuję Ci bardzo :)
     
  7. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    witam. w tabelce "ulepszenie tokarni pałeczek" dla wersji pomarańczowej czas produkcji z wodą podany jest jako 15:12 a mi wychodzi 15:50-51 (zależy jak zaokrąglić)
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Żeby nie umknęło.
    w 3 zadaniu, kampania złota powinno być 55 gorgoni (tak jest na innych forach) i wtedy łącznie ich wyjdzie 490 (nie 480).
     
  9. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    zgadza się, dziękuję. Już poprawiłam. Przepraszam, że musiałeś tak długo czekać
    Już zmienione w tabelce, dziękuję za czujność :)

    Zostało więc do zrobienia tylko to, co w tym poście wymieniłam: https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/faq-pod-lupą.10623/page-12#post-586244
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    W poradniku jest:
    Dni Morza

    Natomiast w grze sól kosztuje 1 fl.
    [​IMG]
     
  11. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Witam,

    przeglądałem ostatnio poradniki "Spółdzielnia - Misje" i znalazłem kilka błędów. Najważniejszy to chyba brak opisanej misji "Kłopoty z klejem". Znalazło się też kilka błędów w tabelkach z misji dotyczących trufli oraz wełny (tej zwykłej jak i angorskiej) Przykładowo w misji "Szał na angorę" w tabeli dla pierwszego poziomu podane wartości to 2, 5, 10 a w grze to 2, 3, 5. O dziwo łączne ilości są prawidłowe.

    Pozdrawiam :)
     
  12. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Ilości podawane były narastająco. Dopiero jakiś czas później odstąpiliśmy od tego.
    Dlatego suma jest poprawna :)

    est-orka dziekuję :)
     
    est-orka lubi to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W info o konserwach jest zła data, albo powinno być wywieszone wczoraj.
     
    Agata00755 lubi to.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na liście GT brak zagrody dla jeży, a w balonie są dostępne.
     
  15. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Z >>tego<< FAQ:
    Post 1.
    1. Napis Pamiętaj mógłby być napisanym kolorem czerwonym, tak jak to jest z sadzonkami na wyspie.
    2. dojrzewania tajemniczej sadzonki to 5h po zebraniu daje (brak przecinka przed wyrazem po).
    3. ulepszenie XL/XXL z Farmy, bądź drzewo specjalne: (nie powinno być przecinka przed bądź).
    4. - istnieje możliwość usunięcia sadzonki, wówczas wraca ona do paska, (na końcu tego punktu powinna być kropka, tak jak w innych punktach).
    5. tęczowe oraz wiosenne trafiają do zakładki z ozdobami.- z sadzonek Drzewa (niepotrzebna kropka przed myślnikiem, zamiast niej powinna być spacja).
    6. 2 szt owocu oraz 50% PD . (niepotrzebna spacja przed kropką).
    7. Zagdkowe drzewo "Mistral" (brak literki a w wyrazie zagadkowe).
    Post 4.
    Nie powinno być myślników, tak jak to jest w innych punktach. Zamiast W ofercie dostępne powinno być napisane Możliwość zdobycia, który wraz z napisem Po raz ostatni powinien być pogrubiony, aby był lepiej widoczny. Brak tu też zdjęć buka XL i XXL (niestety nie mam, więc nie mogę zrobić:-(). Nazwy drzew powinny być z dużej litery.
    Z >>tego<< FAQ:
    Post 1.
    1. dojrzewania tajemniczej sadzonki to 5h po zebraniu daje (brak przecinka przed wyrazem po).
    2. ulepszenie XL/XXL z Farmy, bądź drzewo specjalne: (nie powinno być przecinka przed bądź).
    3. drzewo specjalne:Tabela - Drzewa na Wyspie (brak spacji).
    4. - istnieje możliwość usunięcia sadzonki, wówczas wraca ona do paska, (na końcu tego punktu powinna być kropka, tak jak w innych punktach).
    5. to trafiają do paska z drzewami,- po zastosowaniu nawozu (niepotrzebny przecinek).
    6. 2 szt owocu oraz 50% PD . (niepotrzebna spacja przed kropką).
    Nie wiem, czy to konieczne, ale można wspomnieć w tym poście o drzewie magicznym, które (chyba) po usunięciu trafia do itemów, a nie do drzew.
    Z postów o numerach 2-5
    Nazwy drzew, które są z małej litery powinny być z dużej. Dodatkowo w poście 4. powinny nastąpić takie same zmiany jak w FAQ o Farmie (też z postu nr 4).
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Misja To żyje!
    [​IMG]

    W grze nie ma szkrzynek z narzędziami :p


    [​IMG]


    Weściówki??? A co to takiego?o_O:eek:o_O:eek:
     
  17. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Nie wiem czy to tylko u mnie ale prawie wszystkie obrazki w tabelach to zupełnie przezroczysta ramka.(Nie umiem zrobić zdjęcia)
     
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór:)
    W FAQ Na ryby! w tabeli z nagrodami za Pstrągi tęczowe jest:
    2 x zagadkowe drzewko "Rio"
    2 x zagadkowa zagroda "Lira"

    A tęczowy daje:
    4 x zagadkowe drzewko "Rio"
    4 x zagadkowa zagroda "Lira"
    [​IMG]
    O 4 sztukach, piszą też w FAQ:
    {Event} Petri Heil!
    Tutti a pesca
    Gone Fishin'
     
    -norbijas-, juliuszka oraz Agata00755 lubią to.
  19. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Już poprawione, Dzięki ;)
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum