FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    mam nadzieję, że to tu :)

    https://docs.google.com/spreadsheet...nhVYcIDeOQ/pub?single=true&gid=24&output=html

    1. W trzecim rzędzie polana świetlików - wg informacji w tabeli "Aktualnie nie do zdobycia" - na pewno jest do zdobycia w spółdzielni w drugim zadaniu misji "Niespodzianka z antypodów"
    2. Na samym dole zagroda dla dziobaków zgodnie z legendą: D - Zagroda do zdobycia w mini-evencie: Tajemniczy Stajenny lub Zagroda-zagadka "Świt" lub Zagadkowa zagroda "Północ".
    Nie wiem czy w "Świcie" i "Północy" dziobaki są, ale na pewno brakuje zagadkowej zagrody "Lira" - do zdobycia teraz od nietoperzy i pierwsza, gdzie dziobaki się pojawiły.
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Anetta41 lubi to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ankagdw lubi to.
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    W OO dotyczącym młyna:Przybliżenie nadchodzących zmian w Młynie
    jest podana zmiana bonusu z Walentynkowego Rzędu:
    Natomiast w FAQ :Mini event: Wyprzedaż rzędów na cudownym pnączu
    nie jest to poprawione:
     
    ankagdw i Agata00755 lubią to.
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    est-orka lubi to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ankagdw lubi to.
  7. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

  8. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    W podsumowaniu pierwszej części Tour de Farma pisze że do realizacji potrzeba 25 żółwi :oops:

    Może mi ktoś wskazać gdzie w tabelce widzicie te żółwie ? Bo ja nigdzie :p
     
  9. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    W podsumowaniu nowej misji Tour de Farma II nie ma uwzględnionych zbiorczych ilości niedźwiedzi i szopów z pierwszego zadania
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    oraz kiwi z 3 oraz jeży z 4.
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    już są żółwie :)
    tabelki zbiorcze zaraz poprawię


    Kochani, bardzo wszystkim dziękuję za zgłaszane poprawki. Dziś przysiadłam i postarałam się większość ogarnąć.

    Do zrobienia zostały: Tabelka - drzewka (tam do dopisania są te ostatnie nowe drzewka, a raczej pewne brakujące wartości), nadal męczę czasy w kolorowych zagrodach z runami...I chyba wszystko już :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 maja 2015
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To jeszcze dopiszę, że przydałoby się zaktualizować >>to<<. Opcja przelewy24 trochę inczej teraz wygląda. Zobaczyć to >>tu<< można.
     
    ankagdw lubi to.
  13. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

  14. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Przerwę miałam, więc czas na kolejne błędy z tematów z FAQ - gra:):
    Galeria Handlowa:
    1. Ulepszenia - zagród z Farmy - można o nich poczytać w poradniku: Ulepszenia drzew i zagród (ostatnie zdanie w pierwszym poście) - powinno być napisane Ulepszenia - zagrody z farmy - można...
    2. Aby kupić klikamy na 1000 SG (w tym przypadku) i zakupimy jedną sztukę, kiedy chcemy kupić więcej naciskamy na plusik, wtedy cyferka zmieni się np. na 3 – kupujemy wtedy 3 sztuki. (drugi post pod zdjęciem perfuma) - Za długie zdanie, po wyrazie sztukę powinna być kropka.
    3. Chciałam znaleźć jabłoń oto rezultat: (post 3 na początku) - powinno być chciałem/am
    Jak wykonać zdjęcie farmy?
    1. wybieramy zakładkę "Zdjęcia" i klikamy na "Zrób zdjęcie" (post 1) - Sądzę, że wybieramy powinno być z dużej litery, a na końcu powinna być kropka.
    2.
    W nowym oknie możemy wybrać ramkę do naszego zdjęcia

    [​IMG]

    a potem wykonać fotografię klikając na "Udostępnij zdjęcie"

    (post 1) - brak przecinka przed a, brak kropki.
    3. Ważne: Ramkę wybieramy PRZED zrobieniem zdjęcia (post 1) - sądzę, że to powinno być na kolorowo
    4. Po kilku, a nawet kilkunastu sekundach zobaczymy taki obrazek (post 1) - brak dwukropka na końcu
    5. ...tą część farmy, której zdjęcie chcemy zrobić.Z paska zakładek wybieramy opcję zrobienia zdjęcia farmy (post 2. - początek) - brak spacji po kropce, brak dwukropka
    6. Klikamy na "Udostępnij zdjęcie" (post 2) - brak kropki lub dwukropka
    Jak zarobić sianogrosze?
    1. Dostęp do targu mamy od 3 poziomu, możemy się tam dostać, jadąc do miasta, bądź klikając w domku farmerskim ten znaczek: (post 4) - nie powinno być przecinka przed bądź, kącik zleceń (bo o niego tutaj chodzi) jest teraz w spółdzielni, trzeba więc też zmienić screen
    2. Na targu jednorazowo, może pojawić się 10 naszych ofert, a przy koncie premium- 20. (ostatnie zdanie w czwartym poście) - brak spacji przed myślnikiem.
    3. ..Może to być nagroda pocieszenia- nasz poziom w grze * 10, albo nagroda główna -120 000 sianogroszy Na kole znajdziemy też bonus +50% SG przez 24 godziny.Zwiększy nam on o połowę ilość sianogroszy... (post 7.) - brak spacji przed pierwszym myślnikiem, brak kropki po 120 tysiącach, brak spacji po kropce, nie jestem pewna czy te nagrody są aktualne
    4. ...działa na handel na targu!A po jego... (post 7) - brak spacji po wykrzykniku
    KONIEC
    Uwaga!!!
    Bonus nie działa na handel na targu!A po jego wygraniu należy się przelogować.
    Sianogrosze możemy również wygrać na kole fortuny. Może to być nagroda pocieszenia- nasz poziom w grze * 10, albo nagroda główna -120 000 sianogroszy Na kole znajdziemy też bonus +50% SG przez 24 godziny.Zwiększy nam on o połowę ilość sianogroszy zebranych z itemów i zyski ze sprzedaży w domku farmerskim.

    Uwaga!!!
    Bonus nie działa na handel na targu!A po jego wygraniu należy się przelogować.
    Sianogrosze możemy również wygrać na kole fortuny. Może to być nagroda pocieszenia- nasz poziom w grze * 10, albo nagroda główna -120 000 sianogroszy Na kole znajdziemy też bonus +50% SG przez 24 godziny.Zwiększy nam on o połowę ilość sianogroszy zebranych z itemów i zyski ze sprzedaży w domku farmerskim.

    Uwaga!!!
    Bonus nie działa na handel na targu!A po jego wygraniu należy się przelogować.
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wypadałoby sprawdzić wartości TPD w misjach kukułkowych:
    Dzień otwartych drzwi zadania 2-8
    Magia wąsów zadania 3-10

    Patrzyłam na kilku innych forach i tak trochę większe te wartości.
     
  16. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Ilość PD z podstawowej zagrody dla kukułek chyba została "mocno" zawyżona (obecnie w poradniku 75 PD, gdzie każda kolejna "ulepszona zagroda" ma ich mniej niż podstawa - włącznie z różową ;) ).

    Zdaje mi się że prawidłową ilością PD z podstawy powinno być 7,5 PD
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    to jeszcze przy wybiegach brakuje wartości kukułek ze stodoły:
    [​IMG]
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  19. Bajka

    Bajka Zaawansowany

    Witam:)
    Wąsów potrzeba 385 a nie jak podano w OO 382
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    poprawka naniesiona, dziękuję :)

    i to też juz dopisane
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 maja 2015