FAQ - pod lupą

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    W okienku pop po zrealizowaniu kodu bonusowego pojawia się napis: " Kod został zarezerwowany" - powinno być "zrealizowany"
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  3. kamil250810

    kamil250810 Czeladnik forum

    Wyraz Muchy w itemie Arcydzieło Muchy w ewencie "Czeskie korzenie" powinno się pisać z dużej litery. W innych wersjach językowych tak jest napisane i można się domyślić, że jest to nawiązanie do czeskiego malarza i grafika A. Muchy.
     
  4. zosia0402

    zosia0402 Okazjonalny autor

    Następny cukiereczek.. W misji " A kto to taki " nagrodą w pierwszym zadaniu jest pasza dla dziobaków, a nie dziobaki jak sugeruje napis. Jak zauwazylam ten blad powtarza sie we wszystkich misjach gdzie nagrode stanowi pasza dla zwierzat.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  5. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Własnie sprawdziłam tabelkę i jest w niej karma dla dziobaków. Czy mogłabyś podać link do błędnie opisanej tabelki? :)
     
  6. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Co prawda nie ja to napisałam, ale pewnie chodzi o niezgodność ilustracji z podpisem, który się wyświetla. Tak samo jest w zad. złotym i diamentowym
    [​IMG]
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Proszę o uzupełnienie tabelki z drzewkami z wyspy, brakuje informacji jakie dają owoce, wartości PD z Zośką,PD Z xxl z Zośka,ilośc owoców z Zośka, wartość ze stodoły:)

    Chodzi o drzewka: Pitomba, Palma acai, Drzewko goji:)
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Yaris_123 ale to błąd w grze...a nie w FAQ ;)
    Zgłoszony.
     
  9. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Fakt:) ale to było w nawiązaniu do tego postu:
    i zupełnie nie zwróciłam uwagi na wątek;)
     
    BA_Izolda* lubi to.
  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    zrobione, dziękuję za pomoc :)

    i to też zrobione :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 kwietnia 2015
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Proszę o dopisanie do poradnika z młynem, tejże informacji, bo jej tam nie ma a może nie doczytałam.
    W związku z tym,że pasza zostaje dopisana do stanu w stodole po całkowitym etapie zakończenia pracy w młynie oraz,że jeśli przerwiemy produkcję, to pasza już wyprodukowana przepadnie,bo z tej informacji podanej przez SMOD_Atena,tak jest(odpowiedź na pytanie gracza):


    Jeśli przerwiesz produkcję to wyprodukowana już pasza przepadnie,tylko po zakończeniu całej ilości nastawionej paszy zostanie ona dopisana do stodoły.

    To istotne informacje a ja nie zauważyłam ich w poradniku.
     
    Anetta41 i hiacynta lubią to.
  12. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    zrobione :)

    zrobione

    zrobione, rzeczywiście to bardzo ważna informacja. dziękuję :)

    DO ZROBIENIA:

    i jeszcze dokończenie czasu z runami w tabelkach "Kolorowe ulepszenia" (tak, tak, pamiętam, pomału się robi)
    Tak żeby już mieć to wszystko posegregowanie i żeby nic nie uciekło :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 kwietnia 2015
    Malinka_12 lubi to.
  13. irys52215

    irys52215 Forumowy żółtodziób

    Hej:)
    To cytat z poradnika o Renzo:
    - Moringa XXL - jest połączeniem podstawy i ulepszenia i dlatego stawiamy ją na zieloną trawkę. Dopiero po ponownym schowaniu do paska rozdzieli się na drzewko podstawowe i ulepszenie.

    Wydaje mi się, że brakuje informacji o tym, iż to drzewko tak czy owak można postawić na wyspie dopiero po odblokowaniu odpowiedniej runy za banany;)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest taka informacja w poradniku,tuż pod tym cytatem,który wkleiłaś/eś :


    - Moringa XXL - jest połączeniem podstawy i ulepszenia i dlatego stawiamy ją na zieloną trawkę. Dopiero po ponownym schowaniu do paska rozdzieli się na drzewko podstawowe i ulepszenie.
    [​IMG]
    UWAGA: Jeśli nie mamy odblokowanego posągu moringi, nie uda się nam jej postawić na Wyspie. Drzewo będzie czekać w pasku, przekreślone.
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tu jest chyba pomyłeczka:
    Item: Szarańczopaprotka
    [​IMG]

    400 PD/TPD co 10 godz.

    1 małe pole

    Item można ustawić na Bahamaramie lub Wyspie Skarbów, gdzie daje TPD
    lub na polanach należących do Farmy, gdzie daje PD.


    Według Angoli:
    Gives 400 EP in 10 hours / 1x1 (Daje 400 PD co 10h)

    Poza tym tak się składa, że ten item u mnie stoi na wyspie skarbów i:
    [​IMG]
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/uczta-z-dreszczykiem.20022/#post-546537
     
  16. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

  17. zosia0402

    zosia0402 Okazjonalny autor

    Dzieki Yaris_123 o to mi chodzilo. Nie sa zgodne napisy z ilustracja, co wprowasza graczy w blad. Tak jest we wszystkich misjach
     
  18. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Dzięki wielkie :) Zaraz będzie zmienione :)

    Zmienia się :) Dziękujemy :)
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Według poradnika:
    Natomiast w grze jest to też możliwe na Bahamie:
    [​IMG]
     
    toDzasta lubi to.
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Z faq o nowej misji:

    Jeśli gracz będzie miał w stodole mniej niż 10 sztuk którejś z nich, w ciągu 5 godzin otrzyma wyrównanie do 10 sztuk.


    Zawsze dostajemy na start 10, a potem wyrównanie do 5. Zresztą ja dostałam 5, więc sądzę, że to błąd :)