fabryka wianków

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ufarmerki, 26 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ufarmerki

    ufarmerki Czeladnik forum

    gdzie jest fabryka wianków ? jak je zdobyć?
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Fabryka to item.
    Daje 3 wianki po zebraniu, co 6h.

    "Fabryka wianków"
    [​IMG]
    600 PD/TPD co 6 h. 1 małe pole.
    (w czasie trwania eventu przy każdym zbiorze dodatkowo 3 x Wianek).

    Jest tutaj:
     
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Rysiu, dzięki za pomoc :)

    Dodam tylko, że każdy gracz dostał taką fabrykę ana starcie eventu Jarmark Farmeramy.

    ufarmerki, czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
    hlnrys lubi to.
  4. madziales

    madziales Stały bywalec

    witam, nie wiem czy wybrałam dobry dział do zadania pytania, gdzie i jak mogę zdobywać grabie, nie mogę nigdzie wyszukać.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    madziales witaj, dział właściwy tylko jak widzisz Autor wątku pytał o coś zupełnie innego i powinnaś otworzyć swój wątek, tak że pamiętaj proszę na przyszłość.
    A jeśli chodzi o grabie - to produkt z fabryki jeży. Informacje na temat fabryk specjalnych znajdziesz tutaj:
    ufarmerki czy masz jeszcze jakieś pytanie na temat fabryki wianków?
     
  6. madziales

    madziales Stały bywalec

    dziękuję za odpowiedz, wiecej pytań nie mam, może zamknąć. Pozdrawiam.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    madziales również pozdrawiam, z zamknięciem poczekam jednak na zdanie Autora wątku czyli ufarmerki.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Autorka dalszych pytań jak widzę nie ma więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.