fabryka wianków

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ranczo96, 17 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ranczo96

    ranczo96 Czeladnik forum

    Witam szukam tej fabryki i niestety nie znalazłam tak wiem nibieski wazonik dekoracje ale niestety tam jej nie ma
     
  2. *lidia*

    *lidia* Czeladnik forum

    Również nigdzie nie mogę znaleź owego itemu...
     
  3. kopernik1966

    kopernik1966 Czeladnik forum

    również dołączam się do pytania
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Fabryka wianków jak wynika z poradnika Jarmark Farmeramy to jest item i jak wszystkie itemy tak i ten znajdziecie w Inwentarzu w zakładce z Dekoracjami.

    Z poradnika:

    "Fabryka wianków"
    [​IMG]
    600 PD/TPD co 6 h. 1 małe pole.

    Warto skorzystać z wyszukiwarki inwentarza i wpisać część nazwy poszukiwanego itemu, np. Fabryka.

    Czy macie jeszcze jakieś pytania?
     
  5. kopernik1966

    kopernik1966 Czeladnik forum

    dziękuję
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kopernik1966 bardzo proszę, rozumiem, że item był na swoim miejscu.

    ranczo96, *lidia* czy odnaleźliście Fabrykę wianków w swoich inwentarzach?
     
  7. orry70

    orry70 Czeladnik forum

    Znalazłem w dekoracjach-pozdrawiam :)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    orry70 cieszę się i również pozdrawiam.

    A czy Autorka wątku ranczo96 ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. bomba_bum

    bomba_bum Młodszy ekspert

    ja nie znalazłam - help

    pomyłka dziękuję - jest

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to skorzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy swoim poprzednim poście.
    Zapoznać się też z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    A tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Rock
     
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    To jeszcze będę wdzięczna za informację od autorki wątku czy również udało jej się odnaleźć fabrykę wianków?
     
  11. agasylwka

    agasylwka Forumowy żółtodziób

    tak bardzo dziękuję za podpowiedż pozdrawiam
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    agasylwka, rozumiem, że konto ranczo96, z którego otwarto temat również należy do Ciebie i odpowiadasz w jego imieniu.
    W takim razie dziękuję i zamykam temat. Pozdrawiam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.