*Experyment

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika gosiagosia60, 3 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Masz rację, powinnam się bardziej określić:) ale muppetów niestety nie lubię:oops: Gosia nic na siłę, jak znajdę jakiś fajny obrazeczek to wtedy podrzucę Ci i poproszę o kieckę:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    czy mogę prosić o kreację karnawałową, bo mam już jedną uszytą przez Małgosię, ale jest z tego samego materiału jaki ma Moni, a nie ma nic gorszego dla kobiety jak druga kobieta w takiej samej sukience :p:)
    a ponieważ zauważyłam, że Twoje własne pomysły są super, to ja proszę taką, moja sugestia - maska karnawałowa :)
    dziękuję i pozdrawiam :)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ok,tylko szukaj czegoś na moje umiejętności :p
    Oki,coś pomyślę ;)Mam.Co prawda nie lubię statycznych ale tutaj nic ruchomego nie pasuje.Jak się spodoba,to dorobię avek [​IMG] http://vpx.pl/i/2015/01/05/oie_transparent3.png
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2015
    ryba4862 lubi to.
  4. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Gosiu dziękuję.....jasne, że się przyda karnawałowa kreacja.....śliczniutka - buziaka zostawiam serdecznego♥
     
  5. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Heka,
    Gosia, Gosia....no super !!! superaśnie wręcz.
    Czy moge poprosic o cos coby pasowało do mnie...wybór zostawiam twojej wyobraźni. Czas nieograniczony.
    tylko nie smerfa ważniaka....zrzędy też nie...
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2015
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Sama se zrób :DŻartuję oczywiście ale jakbyś miała ochotę tutaj coś porobić,to zapraszam serdecznie-zawsze raźniej z kimś ;)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  7. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Sama... sama... A se zrobię, alem ciekawa jest twojego pomysłu....
    A na robienie...dziękuję bardzo za zaproszenie, ale ani czasu, ani chęci nie mam... no nie lubię robić sygnatur...tyle szukania po necie...ech...
    A sygne to poproszę, tak, jak sobie mnie wyobrażasz....
    I nie bój nic, będę wpadać
     
    ankagdw i gosiagosia60 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sygnaturka supcio :D A avatary umiesz ;) ? Jak tak to zrób jakiś zimowy albo zimowy i wiosenny :) A 10 by dało się wcisnąć do tej sygny albo zamienić ,,Krasnoludek'' - na ,,Tomek'' ?
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To był żart ale jak się podoba,to nie ma sprawy,coś jutro pomyślę ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja staram się być żartobliwy, ale tylko na forum mogę być śmieszny :D Trochę łatwiej niż w realu ;)
     
    bacowa70 i gosiagosia60 lubią to.
  11. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Przyszłam się pochwalić, trochę hałasu narobić moim bębenkiem...upsss a to już cisza nocna -a co jak karnawał to karnawał:music:

    Gosiu jeszcze raz dziękuję:)
     
    gosiagosia60, ankagdw oraz bacowa70 lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2015
    ryba4862 i bacowa70 lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Gosiu, dziękuję bardzo za karnawałową kreację, podoba się i proszę avka do niej :)
    a jeśli trafi się coś karnawałowego - niekoniecznie z maską, ruchomego (widzę, że to Twój konik) to będę wdzięczna :)
    dziękuję, pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaj :) Cieszę się,że się podoba.Proszę avek:[​IMG] Tak,gify,to mój konik,chociaż daleko mi do dobrego ich wykonania :p Będę pamiętała o Tobie,jak coś fajnego w oko mi wpadnie.
     
    ryba4862 lubi to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam krawcowa :):)

    Gosiu przyszlam i ja prosic o kiecke ,w sumie caly komplet i bedzie to nietypowe zamowienie:poprosze cosik z filmu avatar :):),poprosze aby gdzies w rogu na dole bylo moje imie ;)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaj Ewka.Zobaczę,co da się zrobić ;)
     
    -mala159- lubi to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dzieki Gosiu :),poczekam,mnie sie nie spieszy :)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ryba4862 lubi to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Gosiu superr,zabieram kiecke,ten drugi mi sie lepiej podoba :D
     
    gosiagosia60 lubi to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nie wiedziałam czy ma się ruszać :D czy nie,to i tak i tak zrobiłam.Pozdrawiam
     
    -mala159- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.