*Experyment

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika gosiagosia60, 3 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Aniu,coś takiego mi wyszło,przymierz w wolnej chwili [​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/05/azikowosygnatura.png Zetka i Becia jutro coś przyniosę do przymiarki ;)
    Zła_Kobieta napisał:
    Gosiaaaaaa! Gosiaaaaa!
    Bo od Ani Azikowo dostała pozwolenie na wykorzystanie chomiczków (jakkolwiek to brzmi).
    Zrobisz mi coś wesołego z tym stworzonkiem?
    [​IMG]
    Chyba, że lepiej będzie Ci suię pracowało z tym materiałem:
    [​IMG]
    Choć nie ukrywam, że ten pierwszy bardziej mnie kręci :D
    Ładnie proszę :)
    Click to expand...​
    Zetko,chomik mały jest z natury i żarłoczny,więc trochę go dożywić trzeba było ;)[​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/06/chomikZetki.png[​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/06/zetkaS.png
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2015
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przychodzę patrzą i co ja widzę :inlove::inlove::inlove:
    Cudowny słodziak w takiej wczesnojesiennej odsłonie :D:D:D

    Zabieram obie sukieneczki i ślicznie dziękuję :)

    Pouczona przez wspólną koleżankę dorzucam jeszcze soczyste cmokaski xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2015
  3. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Gosia, ale cudny:) wkładam zaraz po hodowlanym:) buzioli Ci ie wyślęxDxDxD za nic nawet jak mnie będziesz łaskotać xDxD

    Ale Twoja też cudna, ten bober jest ....
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Fuj :D
    No i dobrze,nie będę łaskotać xD:cry:xD:cry: A tu mam dla Beci kieckę.Na razie jedna,mam już w myśli drugą,to jak zrobię,to wstawię.Ale może ta się spodoba :p[​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/06/beciasyg..png
     
  5. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    bardzo się podoba, cudna :inlove::inlove::inlove: ,jeszcze jakiś kapelusik bym prosiła,coby z gołą głową nie latać, mogę teraz "ślicznotkę" różową wyprać i na cieplejsze dni odłożyć xD drugą też chętnie przyjmę na zmianę będę miała:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2015
    gosiagosia60 i olenkabe1 lubią to.
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To druga ale czy ja wiem...Oceń.[​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/06/beciasyg.2.png I kapelusze proszę[​IMG] [​IMG] Te są bardziej w moim stylu xDxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2015
  7. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum


    powiem tylko............ kapelusiki poproszę :inlove::inlove::inlove:, gdybym była kogutem piałabym z zachwytu
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Są kapelusze-czy nie masz?Bo coś muli to forum...Ciężko było wstawić...-.- I jak się podobają to bardzo mi miło :)
     
    dantic3 lubi to.
  9. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Są, wybacz starszej pani, chyba będę musiała jednak zakładać okulary do czytania forum :cry::cry::cry:
    jeszcze raz dziękuję :inlove::inlove::inlove:

    edit: sama się naocznie przekonaj jaka twarzowa
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2015
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  10. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Sąsiadko masz super kiecuchne nową:)będę musiała się przyzwyczaić:)mojej Córci ta różowa się bardzo podobała:)
     
    gosiagosia60, dantic3 oraz becia1989 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    cześć gosiu :) :) proszę o sukienkę jesienną ,bardzo spodobała mi się sukienka od beci ,nie mogłam się powstrzymać zeby do ciebie zapukac :Dczy jest taka możliwość ze ją uszyjesz ?buziaczki dla mojej krawcowej :D nie muszę się ruszać :)
     
    gosiagosia60 i becia1989 lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaj .Oczywiście coś wymyśle-rozumiem,że "laluna"jakaś ma być w sygnaturze?;)Dziś mam nockę,to na jutro coś przygotuję.

    Post edytuję, usuwam cytowany, usunięty post i odpowiedź.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 września 2015
    dantic3 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 oraz dantic3 Wasze posty usunęłam jako spam.

    krasnoludek10 nie wcielaj się proszę w rolę Moderatora ponieważ jest to zabronione na naszym forum.
    Upominam słownie.
     
    dantic3 lubi to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Cześć Danusiu,przymiarka gotowa-jak coś,to wiesz...Zrobi się co innego :)[​IMG] https://vpx.pl/i/2015/09/08/dankasygna.jpg [​IMG] (Brrr...Jak ja "lalunek"nie lubię robić ) Pozdrawiam xD
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Witaj Gosiu kiecusia piękna po prostu szałowa zabieram i zmykam się przebrać dzięki ci serdeczne :D pozdrawiam i narazie buziaki zostawiam :inlove:
     
    becia1989 i gosiagosia60 lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Buziaki wystarczą-cokolwiek to"na razie "miało znaczyć :)
     
    dantic3 lubi to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG] dla ciebie Gosiu
     
    gosiagosia60 lubi to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :) Jak się znudzi kiecks,to wiesz,gdzie klucz leży ;)
     
    benia i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ok znam tą skrytkę Gosiu ,na pewno wejdę :) pozdrawiam
     
    benia i gosiagosia60 lubią to.
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry Gosiu :)
    Bardzo prosiłabym o sygnaturkę związaną z Oktoberfest taką w Twoim stylu ;). Żartobliwą i ruchomą , taką rysunkową :p;)
    Nosiłabym ją trochę przed , w trakcie i trochę po evencie . Jeśli uznasz , że szkoda pracy na tak krótkie noszenie to zrozumiem odmowę :oops::p;) ale pomyśl oktoberfest jest co roku i nie wykluczone , że jeszcze parę lat pogram w farmę xD.
    Jeśli zaś rozpatrzysz pozytywnie moją prośbę to będę bardzo ale to bardzo wdzięczna :inlove::):)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.