*Experyment

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika gosiagosia60, 3 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry :) Przyniosłam życzenie świąteczne dla miłej sąsiadki i wszystkich odwiedzających :)

    [​IMG]
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Gosiu wpadłam na chwilę z życzeniami:D
    [​IMG]
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zdrowych, spokojnych i pełnych radości świąt oraz mokrego dyngusa :)
    [​IMG]
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2015
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Już przebrałam.....Dziękuję...Gosiaczku odpocznij bo się przepracujesz Buziaki....
     
  6. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    dantic3 i KaczuszkaMakKwacz lubią to.
  7. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gosiu,3 razy przeglądałam i jedyne,co mi w oko wpadło,to ten obrazek za dziewczyną.Jeżeli chcesz co innego,to wstaw konkretny materiał,bo nie wiem,co miałaś na myśli.[​IMG] http://vpx.pl/i/2015/04/08/sygna.png Jeżeli stwierdzisz,że to Ci pasuje,to dorobię avek.Acha!Jak motylek jest statyczny,to za chiny ludowe nie da się go "ożywić::p A przynajmniej ja nie potrafię -.-
     
    dantic3, KaczuszkaMakKwacz oraz ankagdw lubią to.
  9. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Gosiu obrazek ładny , nawet bardzo ładny ale nie dla mnie :( nie jestem podobna do tej Pięknej Pani :cry:a szkoda ;)
    "bezosobowa" forma bardziej mi odpowiada , tak jak mam teraz /kawa , ziarenko kawy / ,wiem że jestem upierdliwa :cry:i wiem ,że chciałabym coś nowego ale nie wiem CO >:(:D może coś wymyślisz :p:p:p
    przytul pieska, strasznie się trzęsie ;););) Ty masz zawsze świetne sygnaturki :inlove::inlove::inlove:
     
    dantic3 i KaczuszkaMakKwacz lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No wiesz,że wymyślę,to nie znaczy,że Tobie się spodoba...A to kilka godzin pracy jest-trzeba poszukać materiału,obrobić,dopasować...A to już któraś kolejna nie dobrana z mojej strony.Dlatego najlepiej będzie,jak sama coś znajdziesz,co Ci się podoba i z czego byś chciała mieć sygnaturę.A co do podobieństwa do pani z obrazka:myślisz,że dziewczyny,które mają kobitki w sygnaturach,to swoje sweet focie wstawiają? ;)xD:cry::cry:To czekam na materiały od Ciebie.
     
  11. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    ok Gosiu, postaram się :music:
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2015
    dantic3 i KaczuszkaMakKwacz lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2015
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Gosiu już się przebrałam :inlove: lekka , świeża , podoba mi się :inlove:dziękuję :inlove:

    jeszcze pomyślę nad czymś nowym :music: może coś wymyślę :D to odezwę się ;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Uffff...Hura xDxDxD Już się bałam,że nie uda się nic na miarę skroić.xDZapraszam,jak coś znajdziesz. xD
     
  15. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Gosiu zawsze jak jestem na innych forach i coś mi się spodoba to szukam w googlach i wymyślam ;):pxD

    dobranoc Gosiu:)
     
    empatyczna i gosiagosia60 lubią to.
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Gosiu ,zmniejsz mi proszę sygnę ,bo nieregulaminowa .
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    gosiagosia60 lubi to.
  19. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Przepraszam bardzo..chciałabym się dowiedzieć czy już minęło 7-dni..xDAch te leki mieszają mi w głowie....:cry:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Napisałaś,żebym odpoczęła,to odpoczywam ;) A co by miało być?
     
    empatyczna lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.