*Experyment

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika gosiagosia60, 3 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No pewnie,że uszyłam xD Chyba jest zabawne...;) [​IMG] http://vpx.pl/i/2015/03/24/swietaS.gif [​IMG] i drugi avek [​IMG] A kura z kogutem się przekomarzają,do kogo bardziej maluszki podobne :D Buziaki.:)
     
    dantic3, ryba4862 oraz kabokazekana lubią to.
  2. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Biorę.. koguta zostawię...Ja jestem kurą xDxDxDxDxDxD
     
  3. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Witaj Gosiu,
    Troche niesmialo zapytam :oops:czy i dla mnie by sie jakas swiateczna sygnaturka nie znalazla z napisem Kaczuszka, ale to tylko jesli masz czas i bez pospiechu. :D
    Moze byc cos z kaczuszka, ale zdaje sie na Ciebie.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2015
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pewnie .I wcale nie trzeba nieśmiało-dla mnie to wielka przyjemność i dodatkowe ćwiczenia.Tylko nie obiecuję na dzisiaj.Ale jutro jest realne ;)
    Zostaw,tu nie zginie a może Ci się kiedyś zachce być kogutem ;) Teraz,to różnie....xDxDxDxDxD
     
    dantic3 i KaczuszkaMakKwacz lubią to.
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Myślisz że to dżender???:pxDxD
     
    dantic3, KaczuszkaMakKwacz oraz ankagdw lubią to.
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj,zaraz dżender,czasami wystarcza perukę na łeb naciągnąć i juz jest jajko niespodzianka :p To może i w drugą stronę tak też idzie ;) Dobra,zabieram się za Kaczuszkę,bo nam ścierką po głowach się dostanie xD:cry:xD
     
    dantic3, KaczuszkaMakKwacz oraz ankagdw lubią to.
  7. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Nie ma pospiechu:)i ze niby to ja mialabym Was scierka po glowach od tak poprostuxDxD:cry:xDno co Wy kolezanki, ze niby ja taka straszna, oj czego sie czlowiek o sobie na forum dowie to mu na reszte dnia wystarczyxD;):p.
     
    gosiagosia60, dantic3 oraz ankagdw lubią to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie ty a ekipa za pogaduchy ;):p
     
  9. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Jak ja wiem, ze nic nie wiemxDxDxD, to tu pogadac nie wolno:(, uciekam wiec lepiej co by nikomu nie podpasc. A ty sie Anka tak nie ciesz bo do Ciebie tez sie wybieram, wszak kobieta potrzebuje wiecej niz jedna kreacje na zmiane:p.
     
    gosiagosia60, dantic3 oraz ankagdw lubią to.
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaa kazda kobieta lubi po butikach połazic :pxD no nie wolno niestety tu luzno gadac... :eek: tak to sie porobilo :( ale przeciez wpadlam tu tylko kiecki poogladac 8) za to chyba nie moga wyrzucic :p
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Troszkę pogadać jednak pozwalają ;) Zrobiłam dwie wersje,jak którąś wybierzesz,to dorobię avki.Jak żadną,to napisz,co ma być inaczej.[​IMG] http://vpx.pl/i/2015/03/25/5.png [​IMG] http://vpx.pl/i/2015/03/25/309dcd.png
    Anka,co niektórzy wchodzą nie tylko pooglądać ale też klientelę podebrać ;)xDCoraz "przyjemniej"się robi przez przerost ambicji -.- Chyba zapominają,że to tylko zabawa.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no dzisiaj jak zajrzalam tu i tam to mi juz rece opadly ..ciagle cos....aleee Goska ciebie to nikt nie podrobi z tymi jajcarskimi sygnami xDxD:cry::cry:
    a swoja droga to rozciagniete cos co zobaczylam tu i ówdzie to sygna byla?:po rajunciuuu..
    ta pierwsza kaczucha fajna ;) pozdrawiam ciebie i gosci i zmykam w krzaki bo scierka juz blisko ojjj blisko za te pogaduchy :p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2015
  13. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Witam Kreatywne;),

    No moje kaczuchy sa super, jak moge to wezme dwie, ale chyba bede nosic te druga z "jajem", jakos mnie naszlo na cos zabawnego, a ta pierwsza to jak najbardziej w moim stylu, ale jak szalec to na calego w koncu to Swieta:p. Wiesz kreatywna chyba Ci cos na plocie przysiadlo. Dziekuje:D
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nakarmiona,odesłana xD Ja również dziękuję :) Fajnie,jak się pomysł spodoba.To największa nagroda za pracę xD
     
    dantic3, KaczuszkaMakKwacz oraz ankagdw lubią to.
  15. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    gosiagosia60 lubi to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ok,jutro pomyślę nad króliczkiem :)
     
    _Olenka47 lubi to.
  17. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

     
  18. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Witam!
    Chciałabym poprosić o sygnaturkę świąteczną :D
    Jedyny prośba moja to napis Wesołych Świąt i nick (oraz żywy kurczaczek albo puchaty króliczek...) :p
    Mam nadzieję że znajdzie się miejsce w kolejce :)
    Pozdrawiam i zdaję się na krawcową :)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  19. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Troszkę z nadzieją pytam, bo nie wiem czy uda mi się avatar i sygnę wkleic, ale w chwili wolnego czasu mogę poprosic dla mnie o coś fajnego, najlepiej z słodkim amsaffikiem czarno-rudym[pręgowanym]:), może byc akcent pielęgniarski;). Fajne są Twoje prace :inlove: Gosiu. Poczekam, aż uporasz się z zamówieniami świątecznymi :)
     
    gosiagosia60 i _Olenka47 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To po kolei. :) Gosia,dla Ciebie króliczek:[​IMG] http://vpx.pl/i/2015/03/31/OlenkaS.gif I kapelusik:[​IMG]
    Witaj :) Miejsce jest,jak widzisz tłoku nie ma ;) Moja propozycja:[​IMG] http://vpx.pl/i/2015/03/31/ww.png Nie wiem czy chodziło o królika "jak żywego" czy gif miał być?o_O Dzisiaj nockę mam,więc jakby coś....xD
    Da się-komputer nie gryzie xD Na nocce dzisiaj postaram się zrobić(no chyba,ze netu nie będzie) Pozdrowienia.
     
    ankagdw lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.