Ewa_93

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Ewa_93, 30 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Witam! :)


    Przybyłam, aby się przywitać (co uczyniłam linijkę wyżej) i napisać o sobie dosłownie kilka zdań.

    Mam na imię Ewa, 24 wiosenki i mieszkam sobie w Sosnowcu, skąd pochodzę. Swoje życie prywatne zachowam dla siebie, a konto w grze założyłam kilka dni temu. Nie ukrywam, że dostarcza relaksu, ale też przyprawia o zawrót głowy z powodu ilości czasu, którą chciałoby się jej poświęcić.

    Pomyślałam, że towarzystwo musi być równie warte uwagi, dlatego zdecydowałam się przyjść do Was, a nie tylko wertować forum w samotności. Jestem otwarta na wszelkie znajomości i pogawędki, do których serdecznie zapraszam.

    ;)

    Pozdrawiam
    (Już) Wasza Ewa
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ewa_93 witam na naszym forum i również pozdrawiam. Twój wątek dodaję do alfabetycznego spisu treści w tym dziale i samych miłych rozmów życzę.
     
    dantic3 i Ewa_93 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam nową przybyłą:) Robisz jagodowy lub/i piłkarski event?
     
    dantic3, Ewa_93 oraz ryba4862 lubią to.
  4. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Miło dostać odzew :p Skupiam się na podstawie gry i robię misje. na chwilę obecną 6 ukończonych w całości, a jak Twoje postępy? :D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2018
    dantic3, krasnoludek10 oraz ryba4862 lubią to.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    93 , piękny rocznik :)
    Powodzenia w grze i w realu :)
     
    dantic3, krasnoludek10 oraz Ewa_93 lubią to.
  6. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Faktycznie, dzień zapowiada się pozytywnie :) Rocznik Ci się dobrze kojarzy jakoś konkretnie czy masz na myśli ogólnie wiek? ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2018
    dantic3, ryba4862 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prawie wszystkie misje rozgrzebanexD a niektóre nawet nie tknięte.. Aktualnie robię kryształowe wodospady 3 chyba, ale do 100 lvl jeszcze ciutkę (dość sporą) brakuje:p
     
    dantic3 i Ewa_93 lubią to.
  8. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    7 poziomów to nie tak mało xD Życzę przyjemnie spędzonego czasu na drodze do celu 8)
    Swoją drogą jak mija dzień?
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Moja córka jest z tego roku :)A wiek też jest pozytywny :)
     
    dantic3, Ewa_93 oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    W takim razie ją pozdrawiam :D Niestety chwilowo (mam nadzieję) nie jest mi dane korzystać z uroków tego wieku, ale staram się, żeby się to zmieniło..
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :) pozdrowię
    Korzystaj , każdy dzień w życiu jest ważny :)
     
  12. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Dokładnie tak, nie warto żadnego z nich zmarnować..
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2018
    dantic3, ryba4862 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdyby to było takie proste w przerwie między liceum a studiami...
     
    dantic3 i Ewa_93 lubią to.
  14. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Wierzę Ci, że nie jest. Z resztą Cię rozumiem. Tyle, że u mnie w przerwie między opieką nad schorowanym ojcem, a pomocą choremu bratu.. A na jakie studia się wybierasz? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2018
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chciałem na Politechnikę Warszawską. Nie dostałem się8) Teraz czekanie do jutra, czy dostanę się na uniwerek warszawski. Najgorsze jest to, że nie wiem, czy bym się nadawał do pracy w księgarni i ile miałbym wtedy wolnego a lepsze prace są zarezerwowane dla (jeszcze) uczniów albo (już) studentów. A z prawem jazdy mi się nie spieszy.
     
    dantic3, MOD_Yasmina oraz Ewa_93 lubią to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli pracę w księgarni uważasz za zła, to nie wiem, jaką byś chciał dostać.
    Obcowanie z książkami, to czysta przyjemność. I jeszcze płacić za to chcą :D
    Licz się z tym, że masz kwalifikacje, jakie masz, czyli nie masz ich wcale. Możesz jeszcze ulotki roznosić. W gastronomi bez aktualnej książeczki Sanepidu raczej nie masz czego szukać. Prawka nie masz.
    Dziwię Ci się, że nie chcesz w tej księgarni spróbować.

    A na jaki kierunek studiów złożyłeś dokumenty?

    Przepraszam za takie wtargnięcie :oops:
    Oj, wiem, o czym piszesz. Współczuje takiej sytuacji.
    Pamiętaj jednak i czasie dla siebie, żebyś za bardzo i za szybko sił nie straciła.
    Miłego dnia życzę :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dlaczego życie to nie jest sielanka.. Politechnikę Ci daruje a na UW zarządzanie i studia nad słowiańszczyzną wschodnią z rosyjskim.

    PS. Do konkursu piłkarskiego chyba wkradł się chochlik. Post bodajże 491.
    EDIT: Koleżanka była szybsza.
     
    Ewa_93 i dantic3 lubią to.
  18. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Podjęłabym taką pracę bez dłuższego zastanowienia, gdybym tylko miała możliwość i czas, nie wiem nad czym się zastanawiasz. W mojej aktualnej sytuacji (brak czasu i przeciążenie obowiązkami, fizyczne i psychiczne) mogłabym liczyć chyba tylko na właśnie rozdawanie ulotek, co już robiłam lub sprzątanie i byłabym zadowolona z jednej jak i z drugiej pracy..
    Nic nie szkodzi, zapraszam. Tak szczerze po cichu liczyłam, że przyczynisz się do miłej rozmowy włączając się w nią, jak życzyłaś :D Opiekę nad chorą osobą/pomoc choremu znasz z autopsji? Najbardziej brakuje mi pozytywnego ładunku energetycznego, po części szukam go tutaj, każdy post jest dla mnie cenny. Zazwyczaj rano zaczyna się bieg za podołaniem temu wszystkiemu, który nie kończy się do wieczora.. Wynagradzam to sobie w późnych godzinach, żeby nie zwariować, a następnego dnia jestem nieprzytomna lub nie słyszę budzika i w efekcie energii jest jeszcze mniej, niestety. Mimo wszystko próbuję coś zmieniać na lepsze :) Dziękuję za zrozumienie i też życzę miłego dnia, ale kolejnego (piątek 13.) :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2018
    dantic3, cyfrzakk oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Również witam Cię serdecznie na forum:) i życzę miłych chwil i rozmów, żebyś tu znalazła tę chwilkę wytchnienia w codziennej gonitwie i obowiązkach.
    93 rok...mój syn jest z 91...dobre, nieparzyste roczniki;)xD
    Przyniosłam coś słodkiego na powitanie:D

    tort-truskawkowy-181-medium326428.jpg
    Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. I właściwie czemu miałbyś się nie nadawać? Ale na wolne to za bardzo nie licz, albo praca albo wakacje;)xD
    Mój starszy syn przed rozpoczęciem studiów wakacje spędził na rozwożeniu pizzy, chciał zarobić to pracował.

    A czemu to nie spieszy Ci się z prawem jazdy? Teraz to podstawa, im szybciej zrobisz tym szybciej będziesz niezależny...proste.
     
  20. Ewa_93

    Ewa_93 Czeladnik forum

    Nie dziękuję, żeby nie zapeszać.. I Twojego syna też muszę pozdrowić, z racji tych wyjątkowych lat 90. ;) Dziękuję za przepyszny torcik :D Wyszłam na mało gościnną - przyszłam, zaprosiłam i nawet Was nie poczęstowałam :oops: Proszę kawkę dla wszystkich, oczywiście dopiero jak na talerzykach zostaną już tylko okruszki :p

    [​IMG]
     
    dantic3, MOD_Yasmina oraz krasnoludek10 lubią to.