Eviana

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Niby wszystko zrobione ale jeszcze będę musiała przecierać podłogi :D Od rana mam gości z dziećmi, 1 roczek, 3 latka, wszędzie rozgniecione ptasie mleczko, okruchy ciast :D No robota w koło :D ale gość w dom, Bóg w dom :D
    Zdrowych i wesołych Marciu :*

    [​IMG]

    To się podczepię jeszcze pod święta :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2018
  2. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    dziękuję ;* Mam nadzieję, że święta mieliście udane :)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Święta przeciętne ale liczę,że nowy rok będzie lepszy od poprzednich :)
    --- -
    [​IMG]
    Życzę, żeby w nowym roku 2019 spełniały się marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe. Życzę także spełniania życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa. :*
     
  4. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    i ja życzę:

    Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
    Szczęśliwego Nowego 2019 Roku
     
    madzia6310 lubi to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    szczęsliwego nowego roku

    [​IMG]
     
  6. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Przepraszam, że tak późno, ale szczerze: dziękuję i również życzę szczęśliwego Nowego Roku! ;*
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    hejo ho, nie wiem czy tu byłem kiedyś, ale teraz jestem :D

    Szczęśliwego Nowego Roku i spełnienia wszystkich marzeń, oraz dużo zdrówka życzy Michał :)

    ____

    hejo takie drobne info:

    tutaj https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/już-wkrótce-hodowla-anakond.64635/ było edytowane ogłoszenie o anakondach, i na samym jego dole dodane zdanie kiedy było edytowane i co dodano

    troszkę mało wyraźne to jest, lepiej by dodać nowego posta z osobnym info o edycji,
    każdy forumowicz by wtedy widział że coś nowego jest :)

    tak jak tutaj: https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/kryształowy-puchar-śnieżny.64274/ post nr1 był edytowany, oraz dodany to tylko taka moja sugestia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2019
    madzia6310 lubi to.
  8. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    dziękuję za życzenia i również życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku!

    spoko, można też tak, postaram się pamiętać :)
     
    madzia6310 i cyfrzakk lubią to.
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Marcia jak mnie tu dawno nie było! :D Właśnie pisałam u Ani że lecę do Ciebie zobaczyć jak ogarniasz piłkarzy i księżniczkę :D Noce spokojne czy chodzisz po ścianach? :D No na zdjęciach to aniołki :* :D
    Miłego dzionka kochana :*
     
    Eviana lubi to.
  10. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Hej Madziu ;*
    Jest lepiej, chociaż walka z usypianiem trwa od 20:00 do 23:00 :D Dzisiaj mi wstała o 3 i godzinę przekonywałam ją, że pora spać..
    Właśnie wstałam po odsypianiu :oops:
    A co u Ciebie?
     
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Kochana zaraz o tym zapomnisz. Czas tak szybko leci że tylko patrzeć jak kawalerka będzie się schodziła do domu :D To dopiero będzie nerwówka, teraz to pikuś :D Wytrwałości kochana, jeszcze chwilka i wszystko się unormuje :)
    A co u mnie? No czekam od lipca na tę emeryturę pomostową, zakład pracy coś źle wypełnił w papierach, ZUS się czepia i sądownie trzeba wszystko załatwiać. Ale ja się nie śpieszę, podobno wyrównują wstecz :D :D :D Wnusio ok, 0 zagrożeń, uczy się w miarę dobrze, no 2 tróje ma na półrocze. (niby 3+ ale to zawsze 3 :D) Piąta klasa to już nie przelewki. Mam nadzieję że do końca roku poprawi je :)
    Zdrówka kochana dla Was wszystkich :* :* :*
     
    antonina-farmerska i Eviana lubią to.
  12. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Martuś, buziaki zostawiam dla Ciebie i Księżniczki.

    [​IMG]
     
    antonina-farmerska i Eviana lubią to.
  13. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    To dobrze, że z wnusiem wszystko dobrze :) Piąta klasa, to już poważny wiek Kochana. Już prawie dorosłość, tak przynajmniej dzieci uważają ;p
    Życzenie zdrówka się przyda, bo się wszyscy rozchorowali, dawno nie miałam tak ciężkiego okresu w życiu, ale pomału wracamy do żywych :)

    dzięki ;* nie wiem czy usiedzi w tym haha
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Oj to współczuję Martuś tych chorób w domu. Żeby jeszcze Twój PM się nie rozchorował bo mężowie chorzy gorsi niż dzieci :D Mała rośnie jak na drożdżach, cudeńko jest :* Spokojnie pojedzie w karocy od Ani, od czego ma się służbę w tym wieku? (mamę) :D
    Buziaki :*
     
  15. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    no właśnie wszyscy chorzy, tylko księzniczka twardo się trzyma (twu twu). :)
     
  16. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    To świetnie, niech będzie zdrowa. Zaraz zacznie tupać nóżką (że ma być na jej) :D Zdróweczka dla wszystkich domowników Marcia :*
     
  17. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    wystarczy, że skarpetki w nocy zdejmuje :p
    Wam tez zdrówka ;*
     
  18. Tenze

    Tenze Forumowy żółtodziób

    No No :) Hej, co tam dobrego słychać, tak starym zwyczajem kurz trochę sprzątnąć wypada :p
     
    monia1125 i krasnoludek10 lubią to.
  19. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    łoooo, siema Piotruś ;* to Ty jeszcze na internety wchodzisz? : D jaki kurz? xD
    Co tam?Jak tam? kiedy imprezujemy? :p
     
  20. Tenze

    Tenze Forumowy żółtodziób

    A od czasu do czasu zajrzę :) Daj znać kiedy, urlop się załatwi i można podbijać świat :)