Eviana

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witam wszystkich, Marta z tej strony
    Może kiedyś pierwszy post zostanie uzupełniony, aktualnie muszę skupić się na troszkę ważniejszych sprawach, ponieważ rzucono mnie do Was nagle i na głęboką farmerską wodę. W farmę grałam od 2010 roku, o ile można nazwać to grą... więc ciężko będzie się wstrzelić w rytm pracy zespołu i Wasze oczekiwania. Do tego Event goni Event z tego co widzę, więc nim poznam wszystko trochę minie :( Wszelkie moje "buble" przyjmę na klatę i postaram się szybko poprawić, bądź ktoś z ekipy będzie mnie smagał bacikiem. Śmiało krzyczcie jak coś znajdziecie z błędem lub wstawię jakieś mało zrozumiałe ogłoszenie. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy pracować nade mną :)
    Oprócz fa mam jeszcze kilka gier, gdzie mam swoje obowiązki, więc nie wiem jak czasowo będę mogła aktywnie być z Wami tutaj. Piszecie dużo, zwłaszcza wieczorami, więc jeśli ktoś się gdzieś do mnie odniesie, a nie odpowiem, to przegapiłam.:oops:

    Muszę się przyzwyczaić do tego ----> 8):(:inlove::music:o_O;):p

    IMG_1376.JPG
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Witaj Eviana :)
    W sumie to nie wiem co napisać, bo Twoje przyjście do nas to takie dla mnie ogromne zaskoczenie :) Mam nadzieję, że pod Twoim dowództwem nastanie wreszcie era porozumienia i dialogu ekipy z userami :)
    Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki żebyś szybko ogarnęła tematy i czynnie brała udział w życiu naszej farmerskiej społeczności :)
    Miłego dnia :)
     
  3. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Tu tez wpadlam Cie przywitac:)

    Wiesz, podoba mi sie Twoja wiara w siebie;) to prawda ze jest ona najwieksza sila, zgadzam sie z Toba.

    Dasz rade, a gdyby co to pukaj do graczy i pros o pomoc, ja wierze ze ja otrzymasz;)xD

    Zycze samych pomyslnych postow, sukcesu i dobrego kontaktu z ekipa oraz nami-graczami farmeramy.:)

    Milego dnia:)
     
  4. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Uwierz, że dla mnie również : P
    Myślę, że będzie dobrze- jeśli współpraca będzie obustronna :)
    Dzięki, miłe słowa na początek dnia :) również miłego

    Dziękuję, pytać będę z pewnością.. i czytać :)
    Spokojnego dnia Ci życzę
     
  5. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witaj Marcia :* Miło Cię tu widzieć kochana i znając Ciebie ciut ciut to wiem że dasz radę, zdolna jesteś jak mało kto! Poryczałam się ze szczęścia jak zobaczyłam tu Twój nick. Brak mi słów......
    Witaj.
     
  6. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Hej Madziu ;* O mamo, aż tak dawno się nie widziałyśmy, że płaczesz na mój widok? :D
    Dzięki za miłe słowa i wiarę we mnie =) ale wiesz jak jest z taką ilością gier.
    A evencik robisz? Ja właśnie powyciągałam zagrody i zobaczymy jak będzie, w poradniku napisane, że jest łatwy xD
     
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wiem Marciu, wiem ale co to dla Ciebie jedna więcej, bystra i mądra dziewczynka jesteś :) Evencik robię, mam wszystko poza tym zielskiem do wysiania :D
     
  8. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    to o 14 siejemy :D znalazłam nawet 400 bizonów w swojej stodole.
    Pora chyba odejść do kompa i zająć się czymś przyziemnym :)
    Miłego dnia!
     
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Pewnie że trzeba, robię jakiś obiadzik bo mały zaraz wróci ze szkoły :D Niby powinien jeść w szkole, przynajmniej opłacone ma ale zawsze jest głodny (myślę że mu tam nie smakują i nie je) :)
    Miłego dzionka i wypoczywaj dużo :*
     
  10. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witam :) życzę powodzenia i jak najmniej uspokajania niezadowolonych graczy xD;):)
     
  11. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Moje też w szkole jeśc nie chciały. Jak woli w domu, to widocznie lepiej mu smakuje :)
    Wypoczywać się staram, ale mnie nosi :D
    Dziękuję Ewo i miłego dnia życzę :)
     
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wyobrażam to sobie :D
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Powitać przyszłam i ja jeszcze tutaj naszą nową Szefową :music: Eviano życzę Ci samych przyjemności i miłej współpracy z nami wszystkimi tutaj :) Graczy mamy miłych i pomocnych, Ekipa niewielka ale sami wytrwali, pracowici i wierni tak że będzie dobrze xD
    A jak już skończysz biegać to mebel do odpoczynku przytargałam :D

    [​IMG]

    Mam nadzieję, że wygodny będzie ;)
     
  14. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Uff przyczłapałam do mojej ukochanej TL powitać ją i tu. A jak ciężko się zalogować na forum hahahaha
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Widze,ze sporo starych graczy siedziacych w glebokich krzaczkach i nie tylko tam ,pojawilo sie na forum...powiem wiec tak.....nie zmarnuj tego..bo jesli tak bedzie to po forum bedzie wiatr hulal a moze z czasem polacza nas z jakims innym forum......
    masz u ludzi duzy kredyt zaufania,,,wszystko w Twoich rekach,,,
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Witaj.Przyszłam życzyć Ci powodzenia.:)Pewnie będzie różnie ale najważniejsze żeby ogólny bilans był na plus. Dla nas i dla Ciebie. I na pewno tak własnie będzie.:)
     
  17. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Witaj :)
    Życzę Ci, abyś miała dużo cierpliwości i zrozumienia dla nas oraz poparcie u graczy - by nawiązała się nić porozumienia. Jak najwięcej przyjemności i satysfakcji ze współpracy z ekipą :)
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj Eviano :)
    Życzę Ci przyjemniej pracy na forum i super dyskusji z farmerami :)
    W prezencie zostawiam kubek..może się przyda :p
    [​IMG]
    Serdecznie pozdrawiam :)
    Greta
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. :D
    Idę do swojej chałupki, patrzę a tu nowy pałac stoi, no to przyszłam się przywitać i pożyczyć ....;)xD
    Znaczy nie pożyczyć tylko życzyć fajnego liderowania.:D
    A jak znajdziesz chwilę wolnego czasu to zapraszam do mojej chałupki.:D
    A to prezent dla Ciebie:

    [​IMG]
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    I ja wieczorkiem pukam i na forum witam :)
    Życzę wielu miłych chwil na forum spędzonych z nami.
    Tak między nami mówiąc, to żyjemy jak w rodzinie ;)
    Raz lepiej, raz gorzej, ale jeszcze razem :) Powiedziałabym, że jak stare dobre małżeństwo :)
    Myślałam, co Ci przynieść, ale sądzę, że firma pomyślała i wyposażyła we wszystko, co potrzeba.
    Na wszelki wypadek ekspres do kawy przytaszczyłam, bo co jak co, ale kawa zawsze i wszędzie jest potrzebna :)
    [​IMG]