eventy ze złotymi bananami

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika mężatka, 6 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mężatka

    mężatka Forumowy żółtodziób

    Witam,
    czy sa w planach wprowadzenie eventy na zdobycie zlotych bananow tak jak sie zdobywa floreny?
    pytam sie, poniewaz jestem na 106 poziomie na Bahamaramie i zlote banany weszly w
    momencie gdy mialam poziom juz ponad 100, a takie sporadyczne eventy na zdobycie zlotych bananow, nie ktorym ulepszyloby gre i kolejne posagi by mogli odkrywac!

    To jest ciekawa propozycja - nie sadzicie?
     
  2. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Autorkę propozycji prosiłabym o jej udoskonalenie. Proszę napisać ponadto, czy faktycznie chodzi o eventy, czy może raczej o misje ze Spółdzielni - bo to w niektórych z nich można aktualnie zdobyć floreny. :)
    Prosiłabym również o to, by napisać, czy złote banany miałyby zastąpić jakąś inną nagrodę czy też pojawić się jako nagroda dodatkowa w nowych misjach/przyszłych eventach i jak mniej więcej mogłoby to wówczas wyglądać?
    Dodatkowo, abyśmy mogli dodać pomysł do spisu treści należy zamieścić w wątku z tym pomysłem ankietę.
    Na dopracowanie pomysłu pozostawiam czas do jutra do godziny 17:45.
     
  3. lusiowe_pole

    lusiowe_pole Okazjonalny autor

    witam,
    odnoscie zlotych bananow mam rowniez propozycje: np. wykonujac ewent z bahamaramy powinnismy zamiast gwiazdek otrzymywac zlote banany ( np. ewent: kreatywne paleczki) albo powiekszanie wyspy skarbow...
    pozdrawiam
     
  4. Danuta1930

    Danuta1930 Forumowy żółtodziób

    witam,
    wykonujac misje z bahamaramy powinnismy zamiast gwiazdek otrzymywac zlote banany to samo dotyczy ewentow.
    (np. obliczylam, ze gdyby zamiast gwiazdek za wykonanie misji Kreatywne paleczki dawano zlote banany to otrzymalibysmy 60 zlotych bananow, ktore pozwolilyby na oblokowanie kolejnych posagow)
    pozdrawiam serdecznie
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tez uwazam ze powinny byc banany zamiast gwiazdek w misjach z bahama.... poziomy leca jak krew z nosa a misji nie da sie robic bo nie ma jak odkryc posagow z powodu braku bananow ;/ nawet drzewa kaki nie mam odkrytego ;/ ostatnio kaktus odkrylam bo byl mi potrzebny do misji
     
  6. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    witam , ja też uważam że - wszystkie i misje w spółdzielni i eventowe te w której są i zwierzęta i rośliny z bahamy powinny dawać złote banany ,.To by było moim zdaniem najsprawiedliwsze potraktowanie nas graczy i całej gry,:):):);););)
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Pomysł nie jest nadal dopracowany, w związku z tym zamykam i archiwizuję. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.