Event

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Danusia, 21 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Klikam na te śliczne mikołajki na dole planszy i ciagle mnie odsyła do młyna! A w młynie nie ma tych wyklikanych ciasteczek. Co źle robię? Cały czas muszę wychodzić z młyna po kliknięciu...
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Ciasteczka musisz wyprodukować w młynie dopiero :)
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  4. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Ok, ale po co mam klikać, skoro te krasnale ciagle są i ciągle mnie przekierowuje do młyna? Gdzie zatem są prezenty? Nie rozumieim tego...
     
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Wpierw w młynie produkujesz ciastka a dopiero potem karmisz te krasnale jak to je nazywasz :)
     
  6. Danusia

    Danusia Wyjątkowy talent

    Ok, dzięki!
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Danusia, jak rozumiem skoro dziękujesz to wszystko się już wyjaśniło. Temat zatem zamykam. :)

    Antenka18, ponownie bardzo dziękuję za pomoc. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.