Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem albo przez wczesne wstanie dziś, nie rozumiem. Piszecie że nie trzeba eventówki, ale do zrobienia tego paliwa potrzeba o_O tak?
     
  2. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Ale żeby skończyć ewent wcale to paliwo nie jest potrzebne :D Wystarczy sama wypadajka.
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    są 3 możliwosci zrobienia eventu:
    albo eventówka i wypadajki-2 warianty + jeszcze dodatkowo słonecznik
    albo same wypadajki
    jak masz długorosnące rosliny to najbardziej sie opłaca siac własnie długorosnące i znich zbierac wypadajki i tylko z nimi robic event

    edit:
    kto mi pomoze:małe pola czy duze na długorosnące? (SP nie wchodzą w gre :p )
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ja sieje cebule,sprawdzona.A ze mam wszystkie dopalacze i pnacze kasztanowe to stawiam super pola i z kazdego pola mam wypadajke, wiec 1000SN = 1000 wypadajek.Ale wpierw posieje dlugie na noc i pozniej sie zdecyduje co i kiedy,po co tracic za duzo SN.Eventowej roslinki nie bede siala:)
     
  5. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Tylko nie wiadomo jak wypadajki będą wylatywać, bo coś mi się wydaje że kiepsko bo potrzeba 1216 turboliny na cały event bez siania
     
  6. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Dziękuję za rozjaśnienie mi sprawy :) SN nie mam za dużo, więc będę siała długorosnące( i tak w pracy nie mam możliwości siania) a jak wrócę to eventówkę ;)
     
    ross2, Anetta41 oraz dantic3 lubią to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale po co ci ta eventówka? :p z dlugorosnących wiecej jej wypadnie, a tak jeszcze dodatkowo eventowki 18 tysiecy bedziesz musiala wysiac. bez sensu :p
     
  8. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Ale z sianiem trzeba nie wiele mniej bo 1122 lub 1020. Ewentualnie norbi gdzieś napisał że lekko poniżej 1000 jak się jakiś miks z paliwem zrobi. A wtedy trzeba wysiać ponad 18 tys badyla a z 6 godzinnej za wiele wypadajek nie leci. więc w sumie na jedno wyjdzie. To myślę że długo rosnące więcej wypadajek dadzą a nie trzeba będzie się paprać z eventówką i młynem.
     
  9. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    No tak ale wrócę po 14:00 i nie chce mi się siedzieć aż goździki mi urosną, bo na 6:00 do pracy, chyba że róże- one są niezawodne ;)
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    To dziś zasiej już goździki żebyś jutro po pracy zebrała, i zasiej coś takiego co zbierzesz jeszcze przed pracą następnego dnia. Ja tak siałam jak chodziłam do pracy tylko musiałam pilnować żeby mi badyl zdążył urosnąć przed wyjściem do pracy. I dwa zbiory dziennie długo rosnących i powinno się uzbierać, jeśli mocno nie przykręcą kurka.
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przeczytałam poradnik (żeby nie było -dwa razy!) już, już myślałam, że zrozumiałam co i jak, wchodzę na forum, żeby to potwierdzić. No i co? Okazuje się, że nic nie zrozumiałam, więc raz jeszcze do poradnika. Oj ciężkie to czytanie ze zrozumieniem ;)
    Event robię, mam nadzieję, ze uda mi się zrobić cały, bo nagrody całkiem całkiem miłe.
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czarsa lubi to.
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Ewent robię wypadajkami - nie chce mi się siać ewentówki ...
    Odbudowuję zapasy w stodole więc posadziłam wszędzie drzewka ...
    Taki ewent to w sam raz jest dla mnie.....
     
  14. czarsa

    czarsa Baron forum

    hej hej Farmerzy..:))

    poczytałam poradnik...jakoś tak nie wszystko zrozumiałam bo coś zbyt łatwy się wydaje..podejrzewam jakiś podstęp..:) a może i nie..:))...z wypadajkami zawsze mam kłopot...event oczywiście robię bez mijanki..."zrobię koktajl ze wszystkich sposobów ukończenia eventu"...wypadajki + eventówka...kasztankowe zostawię awaryjnie gdyby przykręcili kurek wypadajkowy...:))

    Powodzenia wszystkim i sobie również..:))

    a więc dziewczyny na traktory i gaz do dechy...ech poszaleję....:D:D:D
     
  15. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Tylko robić na wypadajkach żadnego siania nie opłaci się.
    1. Jeden krok 4 turbolina
    2. Trzy kroki 1 biopaliwo
    3. Sześc kroków 1 biopaliwo premium
    I co to nam daje żeby przejść trzy kroki musimy dać 12 wypadajek(na jedno biopaliwo-11turboliny)
    teraz Sześć kroków 24 turbolina(na biopaliwo premium-20 turboliny)
    tak więc każdy zobaczy sobie co mu się opłaca nie pisałem nic o roślinie Evenentowej i słoneczniku
     
  16. Lilka41

    Lilka41 Czeladnik forum

    Witaj ..moze nie na temat - ale prosze wytlumacz mi jak robi sie uszlachetnione rosliny??
     
    ross2, Anetta41 oraz dantic3 lubią to.
  17. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    już ja je zmuszę do wylatywania,nie na darmo moja sąsiadka się śmieje że mam wszystko na maksa zaplanowane.Ale ja robie to tylko dlatego by miec wiecej czasu na leniuchowanie hihihihih
     
  18. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  19. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    TU masz pięknie opisane.
    W temacie:
    Poczytałem, zrozumiałem. I tak wypadajki i tak wypadajki, więc zostaje przy wypadajkach. Lecą ze wszystkiego, więc nie trzeba nic (?!) robić, tylko zbierać. Losowość i kurek pozostają zawsze niewiadomą. Zobaczę jutro jak polecą, potem ewentualnie przemiksuję. Bynajmniej bez niczego potrzeba 174 wypadajki na dobę, ze wszystkim 145 wypadajek na dobę. I po co ja ten słonecznik kupowałem???

    Niektórzy po to wcześnie rano wstają, żeby mieć na to więcej czasu [​IMG] . Bez zmian na farmie, też tak planuję.
     
  20. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Po to żeby go teraz sprzedać :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.