Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ja troszkę jestem przerażona liczbą wypadajek,

    zazwyczaj mam z nimi problem


    kasztanka nie mam

    SN mam tylko 150 :(

    i teraz nie wiem którą opcję wybrać :music:
    bo te 1200 biopaliwa to spora ilość o_O

    a 18000tys roślinki to też dużo, poza tym z roślinki eventowej zawsze słabo lecą u mnie wypadajki :sleepy:
     
    Anetta41, dantic3 oraz czarsa lubią to.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja tradycyjnie nie wiem...na małych polach siać czy na dużych długorosnące? :p
    z
    auwaz ze nie wiele wiecej wypadajek trzeab bez eventowki-czyli caly czas siejesz dlugorosnące. a z eventowki beda malo leciej a nie dosc ze musisz jej ponad 18 tysiecy wysiac to jeszcze ponad to dlugorosnące. to chyba lepiej od razu same dlugorosnące;)
     
  3. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum


    no właśnie i tu mam problem
    chyba będę siać długorosnące, zbierać dwa razy dziennie i mieć nadzieję że uzbieram te 1200
     
  4. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    mam problem bo mam uszlachetnioną cebule, róże i goździki, nie wiem na które się zdecydować bo lnicznika ani mi się śni siać
    ciekawe z których by lepiej leciały te wypadajki
     
    Anetta41, dantic3 oraz pies008 lubią to.
  5. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Roślinki siać nie trzeba i to mnie cieszy:D Potrenuję cierpliwość i najpierw pozbieram trochę wypadajek a kasztanka odpalę na koniec.
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    lnicznik rosnie 6 godzin,a cebula 15 ;) wiec raczej cebule albo i goździki na superpolach ;)


    a co radzicie mi? długorosnące na małych czy na dużych polach?
     
    Anetta41, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
  7. evlin

    evlin Aktywny autor

    Trochę pokręcony ten event;),ale do zrobienia.
    p.s. Podeśle kerststola,pisać sówkę
     
    Anetta41, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
  8. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    a wszystkie uszlachetnienia masz aktywne?

    ja się trochę waham nad strategią... pewnie ewentówka na wyspie a na reszcie długorosnące
     
    Anetta41, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
  9. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Utwierdźcie mnie w przekonaniu że mam rację :) nie musze mieć wypadajek by event robić? jedynie wypadajki wyścig przyspieszą?
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  10. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    wypadajki musisz mieć - nieważne jaką strategię wybierzesz (same wypadajki, lub wypadajki plus roślina), nie musisz mieć rosliny :)
     
    Anetta41, dantic3 oraz eliza9070 lubią to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    musisz mieć SAME wypadajki :p zamiast eventowki jak jest zazwyczaj to oddajesz wypadajki ;)
    albo z wypadajek i eventowki robisz biopaliwa w młynie i wtedy je oddajesz-ale najwygodniej chyba z samych wypadajek bo wtedy caly czas mozna siac dlugorosnące
     
    Anetta41 i Dybilas4 lubią to.
  12. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Podoba mi się, że można siać ewentówkę lub liczyć tylko na "wypadajki". Chyba, że źle zrozumiałam. Wreszcie coś nowego. Szkoda, że nie można zacząć od "piątki".
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  13. wilandra

    wilandra Analityk forum

    A to rozumiem, czyli farme musze rozwalić pod event :D
     
    Anetta41, dantic3 oraz gadek lubią to.
  14. Kathea

    Kathea Baron forum

    Podoba mi się ten event :D, SN jeszcze trochę zostało więc w razie czego poratuję się kasztankiem, a tak będę na spokojnie dalej odbudowywać stodołę.
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja lesną zostawiam w zagrodach i warsztatach- z nich tez lecą, a na głównej i farmie drzewka i dlugorosnące beda i juz. a na wyspie i lesie imbir bedzie szedl ;)
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Dla Ciebie to super event bo eventówka nie będzie zajmować miejsca i trochę zapasy uzupełnisz. I nic nie trzeba ze stodoły... Bo to teraz też byłby problem jak w stodole pusto a sg niewiele
     
  17. rysio

    rysio Ambasador forum

    Czy ktos z MODow moze wyjasnic w ktorym mlynie mozna robic biopaliwa???????
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  18. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    podobo mozna robic na farmie i na baha. czyli obydwa.
     
    Anetta41 lubi to.
  19. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    O świetny event, dzięki niemu podgonię misję wystawa ogrodnicza, i nie mam już problemu co siać:D:D:D:D Miłej zabawy i trafnej taktyki w wyścigach:):p
     
    Anetta41, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Opierając się na testowej wersji gry - produkcja biopaliw będzie możliwa w młynie z farmy i z wyspy. Informacja w poradniku została już sprecyzowana.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.