Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam.
    Po porannych zbiorach żółw traktorzysta wystartował w ostatnim wyścigu, co prawda daleko nie na jechał, zabrakło 3 kroków by zdobyć pnącze...-.--.- ale ważne że to już ostatnia prosta. Już dawno w żadnym evencie wypadajki nie leciały tak kiepsko... gdyby nie Wasza pomoc byłam bym jeszcze w czarnym lecie... o_O

    Tak jak myślałam w nocy przyszli i zajumali mi banany..o_O. ale na szczęści wzięli tylko tyle ile dali... :)mogli choć z jednego zostawić w ramach rekompensaty, bo jak tu teraz żyć jak się miało tak wiele a zostało tak niewiele... 8)
     
  2. lum0

    lum0 Forumowy żółtodziób

    Zaczynam dopiero 4 wyścig :( Może do końca eventu uda mi się prześcignąć królika?
    Wypadajki lecą rzeczywiście fatalnie...
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Gratki ja nie skończę niestety żadna ze mnie traktorzystka wejście przez te dni raz na dobę nie daje pojeździć za bardzo ale cosik tam zawsze przejechałam :)
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :) dziękuję stokrotko:Dgradu nie było ,ale lekko popruszyło :)
     
    Nutka, Anetta41 oraz 0olimpia0 lubią to.
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Dziękuje, ale to jeszcze nie jest powiedziane, że ja i ostatnim traktorkiem dojadę do mety :) Teraz poszło ci troszkę gorzej a w następnym ewencie pójdzie lepiej :)
     
  6. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Wszystko "jedzie" zgodnie z planem. Ostatniemu, trzeciemu zawodnikowi , zostało 13 okrążeń toru. Może nawet zakończy wyścig wieczorem, o ile nie przetrzymają go w pit-stopie :D
    Bananów mi jeszcze nie zabrali, co wpędza mnie w "babską depresję" . Mieć tyle i nie móc wydać ;P :D
     
  7. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Dzień dobry. Ja dopiero 3 zawodnika skończyłam, produkuję biopaliwo na 4 :)
    Ale już połowa wyścigu za mną
     
  8. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    do zebrania pozostało 420 turbolin :sleepy:

    troszkę dużo o dlatego wspomogę się ciut cebulą na super polach, nie mam kasztanka więc muszę czekać na wzrost 3 godziny ale to i tak mniej niż na zwykłych polach bez SN :p
    SN nie mam za dużo i mam nadzieję, też nie wykorzystać wszystkiego do cna, bo kolejne eventy idą :music:
     
  9. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Moje traktory jeżdżą tylko na biopaliwie premium i to nawet jakoś zdaje egzamin, bo wypadajki tym razem u mnie nie są łaskawe.
    5 tor w trakcie jazdy, a do końca pozostało mi 4 biopaliwa premium i 16 turboliny czyli 96 wypadajek.
     
  10. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Beznadziejnie,wypadajek jak na lekarstwo.Kończę 3 wyścig,więc chyba nie dam rady :(
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wystartowałam 5 zawodnikiem :Ddo wieczora postój :wuerg:
     
  12. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Dziś wyskoczyło mi 183 turboliny :) dla mnie spoko, 4 traktorek dojechał, na 100% event ukończę, cieszę się xD
    a swoją drogą ciekawe, że żółwik prześcignął zająca xD jest taka "historyjka" zając był tak pewny wygranej że w czasie wyścigu spał sobie :) i wyśmiewał się z żółwika, koniec końców żółwik wygrał xD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2015
  13. stokrotka_1410

    stokrotka_1410 Czeladnik forum

    a mi po nocy wyskoczyło tylko 63 turboliny może ktoś mnie wspomóc ?

    a co posadziłaś bo mi po nocy wyskoczyło tylko 63 turboliny

    Posty połaczyłam, na przyszłość używaj opcji "Edytuj"
    MOD_Magiczna
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 listopada 2015
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  14. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Nutka, Anetta41 oraz dantic3 lubią to.
  15. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Na obydwóch polach bahamy mam posadzone wszystkie ZWYKLE drzewa a na reszcie posiałam to co mam najdłużej rosnące, IMBIR. Na polach faremki posiałam goździki, mam też drzewa i zagrody. Przed zbiorem zjadłam dżem Obatzter (dający więcej wypadajek, niby tylko cukier, ale ja wierzę że inne wypadajki też lepiej lecą ;)) oraz odpaliłam pnącze "komiks(odcinek 8, zwiększa szanse na uzyskanie więcej narzędzi o 15% przez 00:30 (też wierzę że i turboliny)
    Zbieram za jednym zamachem wszystko ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2015
    .Robaczek. i dantic3 lubią to.
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie pnącze zdobyte do końca chyba 80 wypadajek zostało to teraz z palcem w nosie wylecą dziękuję moim Kochanym i niezawodnym sąsiadom pozdrawiam Wszystkich i życzę ukończenia iventu
     
  17. wilandra

    wilandra Analityk forum

    4 wyścig wystartował, ale benzyna się skonczyła tuż za startem, na piechote na stacje trzeba isć :D
     
  18. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Tylko żeby ci w tym czasie traktorka nikt nie zajumał :D
     
  19. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    15 kroków do zakończenia 3 wyścigu - zawodnik nr 4 dojechał już wczoraj i odpoczywa z 1 i 2. Liczę na to, że wieczorem odpali silnik traktor nr 5.
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    4 wyscigi zakonczone,teraz czekam na turboline aby wyruszyc w ostatni 5 wyscig :),moze nie bedzie potrzebny kasztanek bo jeszcze jest troszke czasu na zdobycie wypadajek :):) a nigdzie mi sie nie spieszy ;)

    Oreczko dzieki wielkie za podpowiedz :*
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.