Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tessao

    tessao Cesarz forum

    witam
    pnącze odpalone :)
    do końca wyścigu jeszcze 44 kroki ( 44x4 wypadajki) ;)
    powodzenia wszystkim
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Pozostał ostatni zawodnik, ruszył w drogę, żeby dołączyć do pozostałych, na razie nie idzie mu za dobrze, kiedyś dowlecze się do mety, zapewne jutro ranoxD
    Cieszę się, że uda mi się zakończyć event bez SN i użycie kasztanka, jednak uda się, SN zaoszczędzone:D
     
  3. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Dojechałam 4 traktorkiem do mety a 5 jestem 4 kroki za pnączem czyli plan minimum wykonany :) Teraz już na luzie ile uda mi się zrobić tyle zrobię :)
     
  4. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    u mnie tak kolorowo nie jest dopiero 3 zawodnikow ukonczylo wyscig wypadajki przykrecone na maksa z mojej cebulki ktora sieja na noc wypadlo z glownej łaki w kolejnych 3 nocnych siewow 33/26/19
     
    -katie1234-, dantic3 oraz eliza9070 lubią to.
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    U mnie też coraz gorzej z wypadajkami :(
     
  6. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Ja liczę, że dzisiaj lepiej polecą...
    Dzień dobry.
     
  7. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    5 zawodnik lekko za połową... jeszcze troche drzewek do zebrania za chwile mam i zobaczymy...w najgorszym wypadku skończę jutro rano
     
  8. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    U mnie było 95 bananów, żałuję że poleciałam z nimi odblokować kilku rzeczy w świątyni ;)
    Co do wyścigu to dziś 4 traktorek dojedzie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2015
  9. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Ja za nim się zorientowałem, że dali dodatkowe złote banany to już mi zabrali xD a z traktorami walczę nadal, jeszcze końca nie widać, a czasu coraz mniej :p
     
  10. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, u mnie 4 zawodnik jest dopiero na półmetku dojechać dojedzie ale piąty to raczej nie da już rady
     
    -katie1234- i dantic3 lubią to.
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam
    5 zawodnik ruszył w drogę
     
  12. satineas

    satineas Aktywny autor

    No to został do pokonania tylko piąty zawodnik :D Chyba damy radę :music:
     
  13. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Czwarty bastion zdobyty, ruszamy na piąty :)
     
  14. -jarecki66-

    -jarecki66- Czeladnik forum

    SKOŃCZYŁEM cieszę się wyścig zrobiony.
     
  15. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Policzyłam, że do końca wyścigu brakuje mi 48 kroków czyli 192 wypadajki :D
     
  16. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Wszyscy się chwalą, to ja też, a co mi tam ;) Do końca wyścigu pozostała mi ostatnia prosta (10 kroków) więc włączam na luz i spokojnie truchcikiem do mety:D;):p
     
  17. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień dobry. xD Gratuluje wszystkim, którzy skończyli wyścig. xD U mnie trzy traktorki zdobyte, zaczęłam wyścig 4 . Mam nadzieje jutro dojechać i powalczyć o pnącze. Szerokiej drogi jadącym i dużo wypadajek.xD
     
  18. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    heycia :)
    u mnie bez spiny jak sie uda ukończyć event bedzie dobrze jak nie no to trudno :) ukończyłam dopiero 2 wyścigi bo z wypadajkami słąbo ale co ma być to bedzie :)
    z wygranych drzewek wyszły kolejne powtórki (będą do wymiany w expresie badz na gt )
    z wygranych zagród :D hahah śmiać sie chce bo to kolejne bociany wilki i kiwi :Dno cóż jak sie nie ma co sie lubi.... niech sb siedzą w pasku możę iedyś sie przydadza:D gorzej jak by ich wcale nie było :D
     
    -katie1234- i dantic3 lubią to.
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cześć.
    Ja właśnie startuje z eventem. Ile zdążę, tyle samo wypadnie, a resztę pod koniec podgonię kasztankiem.
    Przyszłam w sumie gorąco podziękować Estorce, bo ostatnio zupełnie nie panuje nad tym co się na farmie dzieje, ale znalazłam post z wyliczeniami i więcej mi nie trzeba :)
     
  20. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Mój czwarty zawodnik właśnie wystartował, czekam na wypadajki i ruszam w pogoń za królikiem ;)
     
    LadyMirabelle, dantic3 oraz .Robaczek. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.