Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kheme

    kheme Analityk forum

    152 wypadajki i 4 bob za mną :D dzisiaj raczej skończę, tym bardziej, że nockę robię. Potem na spokojnie 5 i konieeeec... :)
     
    dantic3, 0olimpia0 oraz eliza9070 lubią to.
  2. Arczi999

    Arczi999 Fanatyk forum

    Jeszcze okolo 400 wypadajek i event skonczony :p
     
    dantic3 i Anuszki lubią to.
  3. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    aaaa
    zabrakły mi 2 kroki by skończyć dziś 3 wyścig :cry:
     
    dantic3 i Anetta41 lubią to.
  4. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Pnącze u mnie działa, jadę cały czas na biopaliwie premium. Jednak kończą mi się wypadajki, więc na noc zamiast eventówki posieję coś na dłużej. W pewnej chwili o mało mi oczy z orbity nie wypadły, jak zobaczyłam na wyspie 100 bananów hahahaxD
     
    dantic3 i Anetta41 lubią to.
  5. dosias

    dosias Generał forum

    u mnie taka sama sytuacja
     
  6. megaleb

    megaleb Aktywny autor

    mam pytanko-jak to mozliwe,ze pnacze odpalone-rozumiem,ze wlaczone jak nie ukonczyliscie wyscigu?
     
    dantic3 i Anetta41 lubią to.
  7. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Itemy są nagrodami od zawodników 1 do 4, a pnącze na początku wyścigu 5.


    Jeszcze 465 wypadajek i koniec... Łatwo powiedzieć. Oby w sobotę i niedzielę się posypały...
    Przyjemnych snów o traktorkach i turbolinkach!
    Dobranoc!
     
  8. poziomkowaMarjola

    poziomkowaMarjola Aktywny autor

    No nie wiem co się dzieje miałam 141 złotych bananów, a teraz mam 58 i nic nie odkrywałam...może ktoś odpowie
     
    dantic3 i Anetta41 lubią to.
  9. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Zabrakło 3 wypadajek do złotych bananów. :wuerg:Dziś już nic nie zbiorę ale jutro mam nadzieję na ukończenie czwórki:sleepy:
    Może się uda:music:
     
    dantic3 i Anetta41 lubią to.
  10. wega5

    wega5 Czeladnik forum

    Też nie wiem co sie dzieje ze złotymi bananami, ba ja mam 0 a miałam duzo wiecej :(
     
    dantic3 lubi to.
  11. kheme

    kheme Analityk forum

    Czytajcie czasem inne wątki to będziecie wiedzieć o co chodzi...
     
  12. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    U mnie powoli jutro rano dojedzie trzeci zawodnik do mety. Mam nadzieję ze dojadę do pnącza - na tym chyba najbardziej mi zależy a czy coś ponad to? Poczekamy zobaczymy :D Dobranoc :p
     
  13. wega5

    wega5 Czeladnik forum

    trzeba mieć wiecej czasu na czytanie, wpadam tylko zebrać poletka mało postów nawet na forum piszę więc nic nie wiem... a w temacie to mój traktorek do 4 dojechał :) wypadejek niestety brak, pozdrawiam
     
    dantic3, *galinka* oraz Anetta41 lubią to.
  14. kheme

    kheme Analityk forum

    Przez błąd została dopisana spora ilość bananów. Jeżeli ktoś je wydał, to zostały mu teraz odjęte. Przykładowo, ja miałam 5 złotych bananów, a nagle miałam ok. 75. Odblokowałam sobie 3 rzeczy w świątyni, ale że te banany były dodane przez błąd to mam teraz -73 banany, ale rzeczy dalej są odblkowoane. Mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi :p

    Swoją drogą jak dla mnie spoko :D
     
    dantic3 i eliza9070 lubią to.
  15. wega5

    wega5 Czeladnik forum

    tak już rozumiem, dzieki kheme, też cos odblokowałam z tych bananów nawet nie pomyślałam że to błąd :p:)
     
    dantic3, kheme oraz Anetta41 lubią to.
  16. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    za godzinkę trzeci traktorzysta dojedzie do mety :D Kobiety na traktory!! ;)
     
    dantic3, elwira17 oraz Anetta41 lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    dantic3 i kasiag33 lubią to.
  18. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Czwarty zawodnik rusza do wyścigu. :p
    Ktoś podpowie ile turboliny potrzeba? Z ręką na sercu przyznaje nie chce mi się liczyć. Dziękuję.
     
    dantic3 i *galinka* lubią to.
  19. rekin46

    rekin46 Forumowy żółtodziób

    witam wszystkich użyłem do wszystkich zadań premium paliwa i skończyłem wyścig 1zadanie 8paliwa 2-10, 3-11,4-12, i 5-11 razem paliwa premium 52 a nie 51 błędna informacja jest podana pozdrawiam i życzę powodzenia.
     
    dantic3 lubi to.
  20. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witam z rana,właśnie zaczęłam jazdę na traktorze nr 5xD,myślę ,ze do jutra rana dojadę do metyxDxDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.