Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Kilka postów zupełnie nie w temacie usunęłam.

    Mi event idzie powoli.. Dostaję zawrotów głowy od tej prędkości na tych wyścigach.. ;)
     
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    event ukonczony i wszystkie ciagniki juz sa w bazie transportowej pobliskiego PGR-u........;)
    musialem troszke podgonic wypadajki kasztanowym pnaczem bo ponad 2 dni nie bedzie mnie na farmie.
    z zagrod dostalem zolwiki i cos tam, cos tam a z drzewek zobaczymy za 2,5 godziny.
    fajny ten event i nie trzeba bylo nic siac. powodzenia dla innych graczy.
     
  3. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    U Mnie na razie tragedia... Ale walczymy do końca :D
     
  4. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Pnącze się już uzupełniło..do końca brakuje jeszcze 184 turboliny.....
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pieknie jedziesz traktorem Emi :D ja ne zdałam prawka na traktor i błądze xD
     
  6. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    U mnie też tragedia :) a ogólnie to mam -19 bananów.... Najpierw dają potem zabierają buuu
     
    Anetta41 i -katie1234- lubią to.
  7. oskitom

    oskitom Młodszy ekspert

    Pnącze zdobyte i zapełnione itemami. Teraz na luzie dokończyć wyścig. Z ts-ów odkryłem zimorodki (nie miałem).:D
     
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Traktorki jadą ;). Niestety ten z królikiem szybciej :pxD. Wypadajki tak przykrócili, że z 250 małych pól gerber wyleciały mi 3 turboliny :D. Chyba za królikiem będę dłużej jechać i wąchać smród z jego rury wydechowej -.-xD. Ponieważ w poniedziałek od rana do pracy trzeba więc evencik muszę skończyć w niedzielę, ale zamierzam do końca powstrzymywać się z użyciem kasztanka :p, bo nigdy przy tylu imprezach w grudniu nie wiadomo czy zielone kropelki nie będą bardziej potrzebne ;).
    PS. przed chwilą z pola wiechliny (z drzewami, czyli ok. 150 pól wypadło 6 turbolin :eek: - wyroki BP są naprawdę losowe xD)
     
  9. poletko51

    poletko51 Czeladnik forum

    kochani ...mam problem miałam 19 złotych bananów ,nie wiem dlaczego zrobiło mi się -54. wyścig traktorów robię na czwartym zawodniku nie wie o co chodzi najbardziej kiepski event , a gram od 27 grudnia 2010 roku. pozdrawiam wszystkich graczy .
     
    dantic3 i -katie1234- lubią to.
  10. Karo*

    Karo* Forum Pro



    U mnie -64 ciekawe kiedy ja to oddam :)
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  11. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A nie było tak że nagle pojawiło się więcej bananów i odblokowałaś sobie jakieś komnaty lub posągi??
     
    Anetta41, dantic3 oraz stawinoga lubią to.
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Robaczku :inlove:. Proszę, pisz jak najwięcej na forum, żebym mogła napatrzyć się na Twoją sygnę :inlove::inlove::inlove:. Za każdym razem jak ją widzę to się w nią wpatruję i banan robi mi się na twarzy xD.
    A mój żółw nadal wącha spaliny królika i dzisiaj raczej go nie dogoni, bo tylko poletko wanilii zostało do zebrania ;).
     
  13. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Zostało mi 4 kroki do końca czwartego wyścigu i już ich dzisiaj nie zrobię, bo nie mam z czego wziąść wypadajek :D
     
  14. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Jakoś mi te wypadajki kiepsko lecą,robię co mogę,ale :cry:
     
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mi też idzie jak po grudzie....jadę 4 traktorem i jestem w połowie drogi :) tak już dzisiaj zostanie ale uparcie robię bez SN i kasztankowego :) trzymam na grudniowe eventy :)
     
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Brakuję mi jeszcze 340 turbolin... gdyby nie pomoc sąsiadów i forumowiczów to zapewne by była jeszcze 4 z przodu ... -.--.-
    Trzy traktory już na mecie, jeden w środku pola i jeden ciągle pod kluczem... pewnie jakaś nówka nie śmiganka...:p

    Martwi mnie sytuacja bananowa... coś tam dopisali coś tam odpisali i nie zawsze zabrali tyle ile dali, bo z tego co czytam tu i tam sięgnęli też gdzieniegdzie i po uczciwie zarobione banany... do mnie skrypt jeszcze nie dotarł i strach się bać. Co chwila odświeżam stronę i patrze czy to już czy może za chwilę... pewnie przyjdą po nie w nocy, tak po cichaczu... Mam nadzieję że wezmą tylko tyle ile przypadkowo dopisali, za dużo posągów do odkrycia żeby mi ktoś banany podkradał... Wczoraj przeszłam poziom i zdobyłam 5 w wyścigu i chcę by były u mnie.

    Robal na sygnie jest mega... jego uśmiech bezcenny... Tak inny od poprzedniego że jeszcze sama siebie nie poznaje na forum jak posty przeglądam xDxDxD
     
  17. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jadę już 5 torem i jutro spokojnie skoncze, bez uzycia SN, na samych wypadajkach.Więc nie jest źle,myślałam że będę musiała uzyć dopalaczy,ale uda się jednak zaoszczędzić:))))))
     
    .Robaczek., ania5757 oraz dantic3 lubią to.
  18. dosias

    dosias Generał forum

    mi brak do końca 3 wyścigu 8 wypadajek, a taka miałam nadzieje że go dzisiaj skończe
     
    dantic3 lubi to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    składam skargę i zażalenie tak nie może być :oops:z całego pola gozdzików z sn czy jakoś tak wyleciało 18 :mad:coś mi tu nie gra :sleepy:traktor na postoju ide spać :sleepy:dobranoc traktorzyści :cry:
     
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Spij dobrze a jutro grad wypadajek niech spadnie na Twoją farmę :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.