Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dokładnie to potrzeba jest 1216 wypadajek ...[​IMG] na zrobienie 304 kroków w V zadaniach........
    I event robimy bez siania eventowej ..... łatwo szybko i przyjemnie :)
    Godzina po rozpoczęciu eventu i FINISZ :pxD

    Powodzenia wszystkim życzę:)
     
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Chciałabym dodać jeszcze, że event idealny dla pracujących: rano posiać cebulę czy coś innego długorosnącego, wieczorem zebrać i znów posiać, i tak zbierać dwa razy dziennie.
    No event jak ta lala po prostu.
    Może trochę zbyt łatwy (lubie wyzwania) ale jak za te nagrody mogę zrobić.
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wrócicie na...traktorach:pxD
    Owieczki na traktorach-czyli 100% po farmersku.:p
    Będę bacznie obserwować relacje w TV:inlove:
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W niedziele bede myslec, bo miotla ma wazna licencje do tego dnia i ani chwili dluzej:p

    Tez na SN polece troche na poczatek, pozniej tradycyjnie co wypadnie. Najwyzej w poniedzialek na dokonczenie jeszcze raz kasztanka uruchomie.
     
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dzięki,już mnie dziewczyny oświeciły,bo mnie jakaś ślepota dopadłaxD
     
  6. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Jak uslyszysz wycie, to to nie jest pelnia i nie wyja wilki, to tylko MY spiewamy:D

    na SN mam nadzieje ze wypadnie odpowiednia ilosc tych eventowek
     
  7. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Jest już tabelka, ale minimum, które potrzebujesz (51 sztuk biopaliwa premium) to 1020 wypadajek i 18360 rośliny + 2550 słonecznika.

    Ja mam poważny dylemat: polować na drugi zestaw itemów czy 5 zadanie robić tylko do pnącza??? Hmm :eek:
    Znając życie będzie problem z wypadajkami...


    A no właśnie: chcąc skończyć ewent bez siania rośliny, potrzebujemy 1216 wypadajek, czyli tylko (?!) 200 więcej niż przy sianiu ponad 18 tys. badyla!!! Może lepiej siać goździki i róże, i dać sobie spokój z "licznikiem" (tak go nazwałam); ewentualnie na wyspie lecieć z ewentówką, ale wtedy młyn będzie zajęty....
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2015
  8. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    witam, a ja myślę, że jak ktoś uzbiera 1216 turboliny to przejdzie bez bipaliwa
     
  9. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Jakby zrobić tylko do pnącza to wypadajek potrzebujesz 1008 sztuk gdyby chcieć robić ewent na samych wypadajkach :)
     
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A wyjcie sobie dziewczynki,wyjcie ile wlezie:music:.Do 5 rano macie czas a później Ursusa odpalę-pyrkajacą mocą Was zagłuszyxD
    Walnijcie jednego pod pierniczka za rodaczkę na emigracji:).Zadroszcze Wam/pozytywnie/:inlove:
     
  11. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Cieszę się - być może będę musiała iść w tym tygodniu do szpitala, nie będę się martwiła o event - zrobię na wypadajkach.
     
  12. jankagojtowska

    jankagojtowska Czeladnik forum

    Czy ja dobrze rozumiem ,że 1 turbopaliwo bedzie się robic 10 godzin?
     
    Anetta41, dantic3 oraz czarsa lubią to.
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Szkoda taki fajny event,a jak mi konta nie odblokują to się mogę z nim pożegnać :cry:Nawet nie raczą człowieka poinformować co jest grane:cry:Tym bardziej mi jest przykro,że nic nie zawiniłam,a BP tak graczy traktuje>:(
     
  14. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    10 minut nie godzin :D
     
  15. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    skoro potrzeba dośc dużo wypadajek w tym evencie to mam takie pytanie: czy ktoś sprawdzał czy więcej wyleci z małych pól z goździkami (czas rośnięcia 18:54) czy np. ze szparagów posianych na super polach (czas rośnięcia 32 godziny)?
     
    Peonia lubi to.
  16. Catt1010

    Catt1010 Czeladnik forum

    Dziekuje
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Reniu,jesteś cały czas na liście :) Spokojnie może to jakiś błąd.Przeleciałam wzrokiem tak na szybko i lista wygląda cały czas jednakowo nic się nie zmienia:)
    Event do zrobienia na szybkiego.
     
  18. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Z mojego doświadczenia wynika,że z super pól wypada prawie 100% czyli na głównej załóżmy 40 szt., z małych pól przeważnie mam 21-26 sztuk.

    Mój plan: lecę tylko na wypadajkach :D Wolę siać coś przydatniejszego do stodoły niż "licznik" ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2015
  19. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Tak wiem,że event jest do zrobienia na szybko,ale jak mnie zablokują na dłużej to kicha. Ciesze się,że jestem jeszcze na liście to był mój pierwszy i chyba ostatni TOP,skoro mają blokować konta przez TOP to więcej udziału w nim nie będę brać:)
     
  20. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    ja tez na emigracji:D w Niemczech mieszkam:) ale takiego spotkania nie mozna sobie odmowic:D

    w temacie: szybko szybko trzeba event zrobic, zeby weekend byl wolny:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.