Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dosias

    dosias Generał forum

    ja nie spię, wiec ścigamy się razem
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie śpicie już czy nie śpicie jeszcze?:D
    Ja sobie zasuwam od rana na traktorku aż miło. Owieczkę pokonałam, teraz walczę z wiewiórką:D A ile zabawy mam przy tym. Najwyraźniej powoli dziecinnieję, choć wiek jeszcze po temu niestosownyxD Kasztanek będzie gotowy chyba w sobotę, tak więc nie kusi. Farma działa sobie w trybie normalnym, wypadajki lecą same, co uzbieram parę, to biegnę na pole wyścigowexD I tym prostym sposobem mam zapewnioną zabawę do końca tygodniaxDxDxD
     
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam porannie :).
    Dzień przywitałam mi się na wesoło ;) od rozpoczęcia wyścigu z wiewiórką xD, która jak na razie mnie wyprzedza :pxD. Życzę wszystkim w dniu dzisiejszym jak najwięcej wypadajek, a tym co sieją wykręcenia +100% do stodoły :D.
     
  4. EmilL66

    EmilL66 Okazjonalny autor

    Ile trwa wyścig bo jadą i jadą a mety nie widać
     
  5. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Musisz klikać za każdym razem jak podświetli ci się na zielono przycisk zatankuj (czyli po każdym kroku)
     
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    A Ty Nutka taką maksymalistką jesteś :D :D :D więc niech Tobie i wszystkim darzy sie na wszystkich frontach :) zmykam do pracy :)
     
  7. mahartka

    mahartka Baron forum

    Czerwona strzała i u mnie :D żółwik przegonił owieczkę w pierwszym wyścigu :) w drugim zacznę się ścigać po południu :)
    miłego dnia :D
     
  8. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    u mnie coś słabo z wypadajkami od wczoraj zrobiłam (tylko?) 33 kroki ehh może uda mi sie dojechać do mety chociaż jednym traktorkiem
     
    -katie1234- i Anetta41 lubią to.
  9. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    A siejesz na super polach? Sieję długo rosnące na super polach i zaczęłam drugiego zawodnika. Ponadto mam wystawionych dużo drzew a na bahama też pandy i wielbłądy oraz warsztaty
     
    -katie1234- lubi to.
  10. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    siałam troche na takich polach i na takich i miałam brokuła i cebule, drzewa mam wystawione zagrody i warsztaty także i na farmie i na baha może coś się zmieni :)
     
    -katie1234- lubi to.
  11. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam.
    Pierwszy zawodnik osiągnął metę. Wystartował czwarty i choć zrobił to na podrasowanym biopaliwie to ... zadka nie urwałoxD. Stan roślin w stodole 5 i tak pozostanie, stan turboliny - wolno rosnący. Zanosi się u mnie na długi wyścig, zatem muszę popracować intensywnie ....nad pamięcią:p.
    Zaraz wsiadam na rowerek i ruszam do pracy. Dobrze, że słoneczko grzeje od rana:).
     
  12. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    dobry


    biorę udział w drugim wyścigu, czy dziś dojadę do mety, chyba nie niestety 8)
     
    Megan i pat3l lubią to.
  13. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    u mnie pierwszy zawodnik dotarł do mety
    zbieram na kolejnego zawodnika

    powodzenia wszystkim walczącym
     
  14. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Pierwszy zawodnik po nocy na środku pola dojechał do mety ;) drugi wystartował, oby nie nocował dziś pod gwiazdami ;)
     
  15. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    [​IMG] Witajcie!
    Nocno-poranny mrozik wyhamował mi trochę wypadajki, ale mam nadzieję, że w dzień to odrobię. Jeszcze tylko 150 do dzisiejszej normy... [​IMG] Powodzenia i uważajcie na śliskie drogi!
     
  16. allasad

    allasad Forum Pro

    Witam
    A u mnie 1 zawodnik dojechal do mety.
    a 2 zawodnik jedzie ma jeszcze 51 krokow do zrobienia
    a 3,4,5 czeka na start
    sieje roslinke robie biopaliwo bo malo wypadaje posiadam fajna zabawa a szczegolnie meta jade jade .
     
    0olimpia0 i Megan lubią to.
  17. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Witam z rana :) Mnie do ukończenia drugiego wyścigu brakuje 113 turboliny :D Da się zrobić więc dzisiaj do końca dnia dojadę i drugim traktorkiem do mety :D
     
    .Robaczek., Dybilas4 oraz Megan lubią to.
  18. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Zagrałam właśnie na kole fortuny 7 razy (3 imprezowe wejściówki z tego eventu i 4 z misji w spółdzielni) i dwa razy trafiłam na stracha i wreszcie, nareszcie uruchomiłam pnącze ze strachami!!!!! Hura!!!!!
    a tak przy okazji co to jest za nagroda na kole: Zamek Ptasia skała?

    W temacie: wypadajki jak krew z nosa, ale do przodu :) :) :)
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Chyba nie załapałam przy pierwszym zawodniku tych kroczków, bo na wypadajce robił 1, a potem jak wydawało mi się, że zostało 6 kroków do końca, zatankowałam premium paliwo i finito o_O a miały być 4 małe...Jak tak jest to się bardziej opłaca robić to paliwo, aczkolwiek liczników za dużo nie zasiałam, ot tak na próbę 1 łąkę :p
     
    .Robaczek., Megan oraz pat3l lubią to.
  20. Kathea

    Kathea Baron forum

    kaska860, zgodnie z faq, premium przesuwa o 6 kroków, więc nie wiem skąd wzięłaś te 4. Co do opłacalności, mi osobiście się nie opłaca, różnica w ilości wypadajek jak dla mnie jest za mała aby tracić czas na to zielsko.

    Różnica w wypadajkach to jest tylko 200 sztuk, a trzeba nasiać ponad 18tys. zielenizny, plus opróżnić stodołę ze słonecznika.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.