Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Super dziękuje za odp :). Ja nie mam ksztanka ale myślę że jakoś dam radę :)
     
    Anetta41 i dantic3 lubią to.
  2. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum


    Tak to wychodzi. Z tym biopaliwem wartości są zaokrąglone, ale wygląda to właśnie mniej więcej tak.
     
    Anetta41 i Peonia lubią to.
  3. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Ale mi zagmatwali... co cieszy mnie na pewno dwa komplety itemów...:inlove::inlove: chyba nadejdzie wreszcie pora schować ogród botaniczny i leniwca z drinkiem do paska i może itemy z rybiego w końcu powędruję na pnącze xDxD Super pasza w nagrodach i 5 złotych bananów... juhuuu ...
    Nie wiem czy dam rade uzbierać 1200 wypadajek nie mam aż takich zasobów super nawozu żeby w razie co się ratować więc za dnia będę siała eventówkę a na noc jakieś długo rosnące. choć muszę policzyć ile wtedy bym potrzebowała tych wypadajek bo na razie jeszcze nie przetrawiłam tego poradnika. Wszystko zależy od tego jak odkręcą lub przykręcą kurek wypadajkowy. Zapowiada się fajnie
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale po co ci eventowka :D
    siej tylko dlugorosnące-na dzien i na noc i wypadną :) 1200 mysle ze wypadnie spokojnie przez tyle dni ;)
     
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To wszystko będzie zależne jak będą lecieć wypadajki.
     
    Anetta41, dantic3 oraz kybek93 lubią to.
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dzięki.To wybór jest oczywisty.Chociaż ja cały czas szukam w tym pułapki.
     
    Anetta41, Nutka oraz dantic3 lubią to.
  7. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    "Nie za każdy krok otrzymamy nagrodę, a tylko wyznaczone punkty na trasie dają prezenty. Przeskakując 6 kroków na biopaliwie Premium, uzyskamy wszystkie nagrody, które minęliśmy. Osiągnięcie punktu kontrolnego, wyznaczonego przez "paczuszkę", daje nam możliwość zgarnięcia wyjątkowo dużej nagrody. "

    Czy dobrze to rozumie. Jeśli zdecyduję się tylko na wypadajki i wrzucę ich jednorazowo 500 szt to nie uzyskam wszystkich prezentów jakie były na trasie tylko otrzymam ten gdzie się zatrzymam?
     
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wystarczy mi SN, spoko wodza ... robię event ;)

    Pozdrawiam :)
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie trzeba az tyle jak sie dobrze policzy ilosci to potrzeba 998 turboliny trzeba zrobic 46 sztuk biopaliwa premium ,2 biopaliwa oraz 10 sztuk luznej turboliny
     
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    No właśnie , czy przypadkiem nie przykręcą tak kurka że wypadajki będą słabo wypadać :p. Sama nie wiem na którą opcję się zdecydować :eek:.
    Ale zobaczę jutro ile wypadajek uda mi się wyciągnąć z kasztankiem :).
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Przeskakując 6 kroków na biopaliwie Premium, uzyskamy wszystkie nagrody, które minęliśmy.
    uzyskamy, tylko po prostu nie za wszystkie "klocuszki" są nagrody, widac to na obrazku
     
  12. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    zobaczymy jak będą wypadać -oto jest pytanie
     
    Anetta41 lubi to.
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja w tym problemu nie widzę.Po pierwsze - uszlachetnienie i super pola raczej nie mają prawa zawieść,a po drugie - przez tydzień to i z normalnej hodowli długorosnąnych,nie będzie z tym większego zmartwienia.Po trzecie - 1000 czy 1200 to już żadna różnica tak naprawdę.
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Z pewnością,chyba że będzie mi się spieszyć,bo niecierpliwa jestem:p;)
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mi tez sie zawsze spieszy a koncze w przedostatni dzien xD staram sie byc cierpliwa. kasztanka i SN trzymam na czarna godzine :p
     
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    no właśnie przeanalizowałam jeszcze raz poradnik i różnice w wypadajkach są tak niewielkie że chyba faktycznie nie opłaca się siać eventówki tym bardziej że jej potrzeba ponad 18 tys.Zobaczę jak jutro po zbiorze goździków sypnie wypadajkami czy tak jak zawsze czy ciut więcej ... I jeszcze zauważyłam (dopiero ) że na pnączu są 4 itemy a do wygrania aż 5 więc aż 6 wyląduje na wyspie... jak ja się cieszę że ta moja bida trochę kolorów nabierze (znaczy wyspa) xDxDxD no chyba że znowu czegoś nie doczytałam ...;)
     
  17. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    czyli jeśli wybiorę opcję z roślinką (swoją drogą ponad 18 tyś to trochę sporo) to według obliczeń norbijasa potrzeba 998 wypadajki, a jesli zdecyduję się na same wypadajki to potrzeba ich 1216. Czyli "oszczędność" na wypadajkach przy wysianiu mnóstwa rośliny to raptem 218 szt? Moim zdaniem jeśli dam rade zdobyć prawie 1000 wypadajek to i 1216 się jakoś uzbiera. Troche bez sensu, ale spoko. Powodzenia dla wszystkich robiących :)
     
  18. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Super, że jest opcja bez siania zielska, robię tylko na wypadajkach tego odgrzewanego kotleta ;)
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Event prosty jak budowa cepa i dobrze;)
    Do piatku skoncze na luziku, bo w weekendzik spotkanie sie szykuje:pxD
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam.Jutro,po starcie zdecyduję czy będę robiła ten event :( Zobaczę,ile mi na start wyleci wypadajek
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.