Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    no ale ilość PD i TPD w nagrodach powala :)
    pożyjemy, zobaczymy jak zwykle - trochę to powikłane, ale... wypadajki to jedno roślinki trochę na wszelki wypadek i jakoś to będzie
     
  2. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam :)
    Wywlokłam bananowce z paska... że też nigdy nie wpadłam na to żeby przed eventem na wyspie dać drzewa lub super pola.. a gram już tyle czasu.-.- Zawsze tam mi mało wypadajek leciało, bo czas wzrostu roślin taki jaki jest... Imbiru jeszcze nie mam ale z trawy cytrynowej też by sporo wypadło pewnie. Ehh.. Mam nadzieję że kurek z wypadajkami będzie wystarczająco odkręcony.
     
  3. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Ja siałabym cebulę na zwykłych polaxh +woda qupa,szkoda SN,zostaw go do innego eventu.no chyba,ze masz go ponad stan;)
     
  4. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    Witam, ja już przetestowałem mi najlepiej sypia goździki na zwykłych i nawet małych polach, a na bahame polecam superpola, nie mam jeszcze imbiru ale z trawy cytrynowej 100% wypadajek;)
     
  5. Menasa

    Menasa Forum Pro

    1216 samych wypadajek a 1020 z 18tys. badyla? Skoro nie ma prawie różnicy to wolę skupić się tylko na wypadajkach. Event trudny i raczej go nie skończę, ale tak mam większe szanse.
     
  6. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    To są drzewka, które dają super nawóz, super nawóz zosi i turbo nawóz :)
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jak wypadajki będą lecieć tego nie wie nikt, ale różnica w ilości potrzebnych wypadajek w poszczególnych wariantach tak mała, że właściwie nie istotna :D przy 1000 to te 20% więcej to już naprawdę nie wielka różnica....ale w poradniku jest jeszcze coś takiego, że mamy wirtualnego konkurenta i jakieś dodatkowe nagrody za wygrany wyścig (poza nagrodami gwarantowanymi) więc może jednak warto coś pokręcić we młynie?? ale jak to będzie wyglądało to okaże się jutro:D
     
  8. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    czyli nie normalne drzewka baobab ? bo już sie pogubiłam już troche gram ale zadnego z tych drzewek nie mam co dają nawozy... ;/ jak można je zdobyć?
     
    Anetta41 i est-orka lubią to.
  9. .crow.

    .crow. Forumowy żółtodziób

    hmmm, tak się zastanawiam. Jeżeli chcę polecieć na biopaliwie - czyli potrzebuję go 102 sztuki. Zakładając, że takie paliwo produkuje się przez 5 godzin (tak wynika z zapisu w tabelce) to potrzeba 510 godzin, a cały event trwa 144 godziny - lecąc na dwa młyny to nadal za mało czasu.
    Albo źle podano czasy w tabelce - zamiast 00:05 (to 5 minut) wpisano 05:00 (to 5 godzin), albo ja czegoś tu nie rozumiem.
     
    Anetta41 i pat3l lubią to.
  10. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Wytłumaczcie mi proszę o co chodzi z tym "kasztankiem" co to takiego?? ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Tylko z zielonego ekspresu, ale tory rozkręcili i pociąg na farmy nie dojedzie. xDxDxD
    A poważnie BP nie daje tego ewentu bo to dla nich straty finansowe bo farmer będzie miał swoje to nie da kasy.
     
  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    moim zdaniem to jest zero godzin, pięć minut zero sekund bo zapis widziałam 00:05:00
    to jedna z gałązek pnącza skracająca czas produkcji roślin po użyciu SN
     
  13. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Baobaby się mówi zwyczajowo, to nie są te z Bahamy :) Ja mam mało- jedno na super nawóz i dwa na turbo nawóz. Byly kiedyś w zielonym expresie, ale dawno już nie dawali tego eventu i sporo graczy o niego prosi ale póki z marnym skutkiem.
     
  14. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent


    A to dobrze myślałam , że o to chodzi ;) To na szczęście mam i odpalam ;)
     
    Nutka, pat3l oraz ma-ter lubią to.
  15. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    jak mod już wcześniej wspomniał czas to 5 min gdyż 5h było by za dugo na robienie 1jedn. "paszy"
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    A szkoda, bo wszędzie wyrównują, a tu taka dysproporcja i jakoś im nie przeszkadza...
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    o widzicie-moze i ja superpola dam na bahamie, trawe posieje, najwyzej dluzej poczekam aż urośnie :p (ile rośnie trawa na SP z woda i nawozem? :p )
     
    Anetta41 i pat3l lubią to.
  18. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Różnica jest taka: przy wyborze biopaliwa premium potrzeba o 200 wypadajek mniej, ale za to ponad 18 tys. badyla!
     
  19. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    tak samo jak i drzewkiem widmo jest drzewko adwentowe.. jest na gt wpisane na listach a jak co do czego nie ma ich na stanie nikt albo 1 sztuke;/ i takie to są drzewka widmo :cry::sleepy::sleepy:
     
    Anetta41 lubi to.
  20. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Ja tam robię tylko z wypadajkami
    Tu widać Baobaby

    [​IMG]

    Myśle że spokojnie się zrobi event
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.