Opinie Event Wyścig Traktorów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Podoba mi się ten event.Nie powiem że nie..Planu jednak z nim związanego nie mam.Zwyczajnie zbiorę te 18tys rośliki i potem zobaczę co i jak .Do dużych ilości wypadajek już sie przyzwyczaiłam..nie robi to na mnie wrażenie..Co ma być to będzie..myślę że zrobię pod koniec eventu....Bez spinki na spokojnie..bo inaczej to można roztroju nerwowego dostać.
    Gosiaczku też nie mam upragnionego uszlachetnienia i narazie odpuściłam..
    Tak właśnie jest małe duże czy super pole daje ewentualnie tylko jedną wypadajkę....:)
     
  2. Liszka93

    Liszka93 Czeladnik forum

    I jest taka sama szansa, że wypadną wszystkie trzy z małego pola co z super pola? Sorki, że tak dociekam:)
     
    Anetta41 i czarsa lubią to.
  3. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Liszka93, jest to losowe. Nikt Ci nie powie, że wypadnie ich tyle a tyle. Jak event się rozpocznie to musisz sama zobaczyć jak będzie.
     
    Anetta41, czarsa oraz toDzasta lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to w takim wypadku szczęściara jestem,bo mam wszystko na cebule a z niej fajnie lecą wypadajki:) Próbujcie,coś w końcu musi wyjść-tylko wszystko,co daje,bierzcie,bo inaczej kiszka 8)
     
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Jak zwykle pięknie,czarno na białym:inlove:
    oczywiście ja tą samą opcje wybieram:)
    I czemu ostatnia,ja to nie wiem czy spaliny Twojego traktorka zobaczęxD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    niestety tak nie bedzie..
     
    Alutka, Anetta41 oraz magdalena lubią to.
  7. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! wypadajek potrzeba 203 sztuki/dzień licząc 6 dni, a licząc z pierwszym zbiorem po rozpoczęciu (powiedzmy 7 dni) wychodzi 174 sztuki na dzień i wg mnie można spokojnie to uzyskać bez rośliny ewentowej i bez SN; ja spróbuję tym razem za pomocą 20-godzinnych drzew na całej farmie (jakby co - najlepsze kasztany.... itd ); ja też dojadę ostatnia tym razem :) ale z kolei ile wolnego od farmy :)
     
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam wieczorowo :).
    Już bardzo lubię ten event xD. Nagrody jak na taką robotę są wprost super :D. Nawet pnącze tylko 9-godzinne. Robię oczywiście wariant z samymi wypadajkami, bo kto by mi kazał siać tyle eventówki :D. Miałam zamiar nawet dokupić jutro siewnik, ale jak się okazuje oszczędzę trochę florenków xD. Będę czekać pewnie do niedzieli, a potem najwyżej w końcu skorzystam ze swojego super nabytku - kasztankowego :inlove:. No, chyba że mnie zje moja niecierpliwość i uruchomię kasztanka wcześniej :pxD. Ale może jednak rozum wygra i pozwoli oszczędzić trochę Sn, bo mam tylko jedno drzewko, to trzeba działać z rozsądkiem ;).
     
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A ładnie to mieć takie skojarzenia przed 22-gąxD:cry:xD
    Żadnych przygotowań do eventu nie poczynię,bo nie ma potrzeby i dobrze:)
     
  10. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Coż, nie jest to event jakiego oczekiwałam, ale nie jest źle :) Farma pójdzie swoim rytmem, przy okazji się zbierze te wypadajki i wpadnie trochę super paszy, super nawozu, trochę tpd :D Jak dla mnie super tym bardziej, że ten tydzień mam pracowity to sobie wejdę dwa razy dziennie i nie będę stratna :p Myślę że te 1216 wypadajek to bez kasztanka i super nawozu spokojnie się da zrobić, a to dobrze bo biedna ze mnie farmerka pod względem baobabów :(

    I przy okazji pytanie po raz enty- kiedy rafa i zielony express? :p
     
  11. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    hmm wybacz że się wcinam, ale jesteś już "entą" osobą która wspomina o baobabie... do czego te baobaby? czy ja czegoś w poradniku nie doczytałam:eek: czy może jakaś capa ze mnie i coś zle zrozumiałam ;/
     
    Anetta41 lubi to.
  12. jankagojtowska

    jankagojtowska Czeladnik forum

    Kilka razy juz przeczytałam ze baobaby sa wazne ,co daje ich posiadanie?
     
    Anetta41 lubi to.
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Fajny event - bez siania ..:) .."kasztanka odpalę " jeśli mi wypadajek braknie , ale myślę że przez te parę dni wylecą z pola ..:) ..aha pochwalę się w koncu skończyłam "zupę " ktoś wystawił migoczącą flądrę której mi brakowało ..:) w ten sposób zdobyłam 60 SP i 1300 SN ...nareszcie- kilka miesięcy czatowałam na tę flądrę ..:):)
     
  14. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Robaczku, jak postawisz dzisiaj drzewa to na starcie masz 7 dzień.

    Praktycznie posypane nawozem zosi i turbo dają jedną wypadajkę z drzewa. Oczywiście plus zapas nawozów. Trzeba je tylko odpowiednio zbilansować. I zbierasz je raz dziennie. A ile PD zdobywasz.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 listopada 2015
    Anetta41, Nutka oraz eliza9070 lubią to.
  15. widlobrody

    widlobrody Mieszkaniec forum

    witam
    jest to pospolita nazwa drzew , które dają SN, SNZ i Turbo a można było zdobyć je w zielonym ekspresie , tak bardzo oczekiwanym przez graczy:)

    pozdrawiam
    Obieram wersje Estorki:)) dziękuję
     
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    A nigdy nie wystawiałam przed eventem drzew... zawsze goździki. Za pół godziny zwalniają się pola to może wyjmę co nieco z paska, zwłaszcza na Bahamach. Tam nie ma tak długo rosnących roślin jak goździki. co prawda urosną trochę później niż na 14 ale i tak eventówki nie będę rozsiewać.
     
  17. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj Robaczku ;)..ja na wyspie zawsze dzień przed eventem daję super pola a na nich imbir - fakt że będą gotowe dopiero jutro po 14 , ale z każdego pola wypadajka jest ..:) ..
     
  18. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witam ,zabawie się ,bez siania eventówki,za to będę siać dwa razy dziennie begonię,czysty zysk ,a i wypadajki lecą superowo do tego trzy Jaśki cytryny,na pewno mi pomogą;)xDxDxD
     
  19. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Co wybrać żeby jak najwięcej wypadajek wyleciało:
    a) cebulę na zwykłych polach
    b) róże na zwykłych polach
    c) goździki na zwykłych
    d) goździki na super polach z super nawozem
     
    Anetta41 lubi to.
  20. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    W zasadzie nie muszę prostować, ale jak bym zostawił 2 cytaty, to służby by usunęły ( MOD_Saphire to taki żart). Doba na farmie, mimo, że event od 14:00, zaczyna się o 0:00. Prezenty dostajemy/wysyłamy od 0:00, ale ogólnie masz rację event trwa 6 dób (piękna barwność naszego języka).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.