Opinie Event: Wiosenne porządki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 29 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. betty10

    betty10 Zaawansowany

    ewent sie spoznil kilka minut przelogowalam sie po 14 tej zebralam pelnie i co ewent zaczasie znacznie pozniej :( prosze o moje wypadajki
     
  2. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    a ja nie mogę zjeść babeczki pinkie pie -.-
    posiałam słonecznik i idę strefę pełnii zbierać
     
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja myślę, że nie będzie tak źle. Strefe pełni zostawiłam na koniec i zajrzałam w zegar zanim zebrałam. Z demonianki kwiecistej 31 wypadajek poleciało.
     
  4. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    nie tylko ty >:(>:(>:(>:(
    Ich błąd bo zegar się pojawil każdy myslal ze już jest event i zebrał roślinke a tu taka niespodzianka:mad:
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kapelusznik świetlisty
     
    gretag lubi to.
  6. PaulinkaG1904

    PaulinkaG1904 Aktywny autor

    Hmmm przez chwilę miałam info w newsach, że zostaje zmienione coś w oazach i że teraz będzie bocian pokazywał się po klonowaniu.
    Niestety info już znikło:( Czyli, że chyba przynosił dzieciaki - zwierzaki xDxD
    Czyżby przez problem z eventem zostały nam wyjaśnione grafiki z boćkiem i dzieciakami?:):)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wrrr no wykrakałam koniec eventu przed startem- wyrównanie szans oczywiście 0 wypadajek nie lubię tego eventu
     
    morellaa, eliza9070 oraz gretag lubią to.
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nie ma to jak być cierpliwym :p
    Zebrałam duszki i wypadło [​IMG] antyduszków:)
    Powodzenia wszystkim życzę:)
     
  9. bak10

    bak10 Czeladnik forum

    Ewent się zaczął a u mnie brak tajemniczego słonecznika do siania,czy ktoś też tak ma?
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Z czubajki wypadło 32 baterie więc nie jest źle jak na 8 godzinną roślinkę, normalnie z goździków mało kiedy mi tyle wypada.o_O Ja jak zobaczyłam że nie mam roślinki sprawdziłam rynek w mieście i pasek.. eventu brak więc wstrzymałam się ze zbiorem pełni... ufff .. 8)8)współczuję wszystkim którzy zebrali i mam nadzieje że jakaś drobna rekompensata od BP będzie ... choćby po upiornym bukiecie :p:p
     
  11. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    szkoda, że nie poczekałam ze zbiorem mrocznych roślinek. z połowy pola mam 24 antyduchomaty... mogło być lepiej, nie jest źle. dobrze, że można je otrzymać od sąsiadów. powodzenia wszystkim życzę :)
     
  12. maslane04

    maslane04 Książę forum

    Miałem mieszane uczucia co do tego eventu, robić czy też nie, jednak ruszyłem o 14.00 (po przelogowaniu pokazała się pełnia) zebrałem i co "zonk" oj chyba sobie odpuszczę.
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie jest źle:
    [​IMG]

    To z demonianki + magiczne
     
  14. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Pospieszyłam się i zebrałam drzewa i roślinki w strefie pełni,a event opóźniony i wypadajki przepadły:oops::mad:....
    Szkoda,bo to zawsze wygodniej mieć coś na start,a tak to trzeba zaczynać od zera.
    Cóż,jak się człowiek spieszy to się.........itd.
    Powodzenia życzę i mnóstwa antyduchomatów(czy jak im tam).
     
  15. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Oczywiście i ja popełniłam falstart - z całego pola duchów wypadajek ZERO :cry:
    Jestem zła. To nie jest w porządku.
     
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Tak mi muliło że ledwo na farmę weszłam , forum też poczytać nie mogłam ..w końcu jak się dobiłam do farmy i zobaczyłam że roślin eventowych brak to zaczekałam ze zbiorem ..na razie mam 4 wypadaki z magicznych drzew ( rzeczywiście drzewko daje 2 wypadajki) plus 31 ze strefy ...czubajka była na małych polach oraz 10 drzew wierzby ośmiorniczej ...szkoda że graczom przepadły wypadajki - ale może odkręcą kurek i będzie OK - trzymam kciuki ..:)
     
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    z demonianki i drzewek wpadło 27 antyduchomatów
    z 5 magicznych - 10 szt
     
  18. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    ja też się wstrzymałam, to taka zasada ograniczonego zaufania :) Z rosiczki 24 wypadajki. U mnie zaraz po starcie padło forum ...
     
  19. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    No to na 1 rzut ze Strefy całe 11 wypadajek. Nie zwróciłem uwagi co było posiane.
     
  20. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    mam tak samo - 0 duchomatów :( jestem zniechecona
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.