EVENT: Wesołe miasteczko Renza

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    No to ja nie wiem jak Ty trafiasz :D a jaki masz rekord? :)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja też już dzisiaj odpuszczam to "Wesołe Miasteczko" . Zobaczę jutro. A jak nie to sobie wejściówki zostawię na inne odwiedziny Renza
     
    0olimpia0 i Mojabonanza lubią to.
  3. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Zapoznajcie się z najnowszym ogłoszeniem :) ---> KLIK
     
    Mojabonanza lubi to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Rekord z pierwszego Renza- 3560
    Nie udało sie 4000 jak niektórzy...
     
    Mojabonanza lubi to.
  5. evlin

    evlin Aktywny autor

    krety i jarząbxxl jako nowości,trochę słabiutkie nagrody,mogli dać jakieś drzewko xxl z bahamy ,pandanus,mombin,ostrokrzew,:(
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    W skrzyniach też świruje, nie wypłaca w 6 pokoju, a trafiłam 3 razy, ciekawe czy będzie z tego tytułu jakaś rekompensata? Muszę chyba odpuścić, szkoda żetonów :-(
     
  7. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Poziom ten sam mamy (rekord), więc nie mam pojęcia co u Ciebie się dzieje, że takie wyniki. Chociaż nie tylko Ty się skarżysz na krety, więc to chyba u mnie jest coś nie tak, że działają super :)
    Naprawiają, naprawiają ... jutro pewnie będę narzekać ja na krety :)
     
    Sookie lubi to.
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję,że nadal będą Ci dobrze chodziły. Ja po prostu muszę od czasu do czasu zaliczyć jakis problem w tej grze..Od pewnego czasu mnie omijały..To było niesprawiedliwexD:p
     
  9. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    No tak, nie może być za różowo :D Lepszych wyników Ci jutro życzę :)
     
    Sookie lubi to.
  10. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ja jakoś te krety też omijam, bo mi tam nic nie wychodzi, pewnie są szczęśliwe, że nie dostają po łbie młotkiem :D za to siłomierz obdarza mnie hojnie :)
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jednak zostane przy siłomierzu, ale to jutro jak dostane wejściówki ;)
     
    Mojabonanza lubi to.
  12. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Walilam w krety, mam dopiero 117 zetonow, do sowiego daleka droga, jak Wyscie tyle uzbierali? Fakt, ze wczesniej kupowalam SP, ale to i tak swiadczy, ze jestem niedojda, hihi. A ile dzis uzbieraliscie z silomierza? Moze sie przerzuce.
     
  13. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    dobrze, że na siłomierzu teraz więcej punktów można zgarnąć. Zmiana na "+".
    Jeszcze takie pytanko, co daje smocze jajo?
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    podejrzewam ze moze maja wiecej wejsciowek...ja mialam tylko 10 wiec duzo nie nagralam sie, ale na 10 000 TPD starczylo i 17 zostalo, wiec bede zbierac jutro na SP
     
  15. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    +20% PD co 10 godz
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ostatnia edycja Renzo mocno mnie rozczarowała, więc do tej podeszłam z niesmakiem, ale przyznam, że zmiana na plus, co prawda w kretach mi nie idzie, powalczyłam troszkę z siłomierzem, co prawda do mistrzów mi daleko, ale i tak udało się pozbierać więcej żetonów niż zwykle, w skrzynkach co prawda nie da się już wygrać 200 żetonów, ale za to bardzo mnie cieszy, że na łatwiejszą wersję wydaje się 2 wejściówki, a nie 6 - więc dla mnie ta zmiana jest do zaakceptowania.
     
    _KUBA2004_ i toDzasta lubią to.
  17. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    Mam pytanie ile wejściówek dziennie dostajemy ? już nie pamiętam czy 4 czy 10 ?
    Ja najlepiej sobie radze z kretami , ostatnio jak był renzo to zdążyłam w ostatnich minutach zdobyć smocze jajo :) teraz trzeba nazbierać żetonów bo na stanie tylko 1:)
     
    marmlada lubi to.
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    W poradniku jest tak:
    • Każdy na początek otrzyma 10 wejściówek, a później każdego dnia 4 przez cały czas pobytu Renza, dotyczy to również graczy biorących udział w evencie po raz pierwszy, ale tylko pod jednym warunkiem: musicie zalogować się do gry w danym dniu.

    Z kretami mi nie idzie, więc rabuję świnki, za 2 wejściówki można jeszcze się z nimi potargować, bo za 6 to mi nerwy puszczały:p
     
  19. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Dziękuję ślicznie :) gdzieś przeoczyłam tą informacje
    Ale super właśnie zobaczyłam że nie trzeba już 6 wejściówek tylko 2 można teraz skarby odkrywać :)
     
    marmlada lubi to.
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja żałuję ,że nie można już za 6 wejściówek 200 żetonów zdobyć. Tym bardziej,że wychodziłam na tym na duży plus. Generalnie dla mnie te zmiany to zmiany na gorsze ale zawsze przecież mogę do wesołego miasteczka nie chodzićxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.