EVENT: Wesołe miasteczko Renza

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tym razem Renzo mi się nie podoba. Krety-działaja jakoś inaczej..wolniej,mniej punktów nalicza.. A u piratów to wogóle szkoda gadać. Tak wiem,że jest już oficjalne info itd..ale mam wrażenie,że gra sie mocno cofnęła zamiast rozwijać. Błędów coraz więcej. Tylko czekać,aż będzie tak jak za starych czasów-pół dnia biegające owieczki z taczkąxD
     
    .Farmeria. i baska22 lubią to.
  2. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    *ewa*

    Lepiej na razie nie grać w tą grę, by nie tracić kolejnych wejściówek. Poczekaj na rozwiązanie problemu. Możesz zagrać jeszcze w pozostałe gry. :)
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja kiedys tylko w krety walilam, ale dzis po 2 grach w krety jakos mi to nie szlo wiec przeszlam na mlot i bylo znacznie lepiej :)
    pozostane przy młocie teraz. tylko musze do jutra na wejsciowki poczekać :p
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana

    Mam troche wejściówek, zagrał bym z chęcią w pokera, albo jednorękiego bandytę, ale nigdzie nie mogę znależć :(
     
    Dorota1020 lubi to.
  5. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Hmm.. grałam w krety i gra się w nie dużo lepiej niż ostatnio.. czas gry się chyba wydłużył, krety wyskakują (20-40pkt) w dobrym tempie a żetony wpadają jak szalone (5x20 ustrzeliłam) :) Jeśli chodzi o punkty to na nie nie patrzę, mój rekord to ponad 3000 wbity w czasie pierwszego renzo i od tamtej pory cud jest jak wbije około 2000 (dziś 2x1780). Wg mnie krety zmienili na + :)
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    taaaaaaaaaaaaaa.................
    nie zamierzam narazie grać w żadne póki nie ponaprawiają błędów.......................
    chodzi mi o to czy tracimy te wejściówki jak wyjdziemy z Renza??????????????????
    a jest tam poker??????????????????
    też bym chętnie zagrała...........
     
  7. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    *ewa*

    Nie tracimy wejściówek przez wyjście z miasteczka Renza. Tracimy tylko w przypadku oddania wejściówki do danej gry i zamknięcia potem okna.
     
  8. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Ja gram od początku Renza tylko i wyłącznie w siłomierz (dziś nazbierałam dopiero na jajo smocze po drodze były inne kuszące nagrody i nigdy nie mogłam go zdobyć aż w końcu się udało tym bardziej że nie kupiłam ani razu dodatkowych wejściówek za floreny !! ),
    jakoś krety i piraci mnie nie pociągają były próby i tylko wejściówki traciłam a żetonów jak na lekarstwo dostawałam;)
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ale właśnie oddaliśmy wejściówki wchodząc do piratów,co mamy zrobić teraz po zablokowaniu wszystkiego?????????????????
    odświeżać stronę?????????????????
    na wszelki wypadek zrobiłam screna................
     
  10. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    *ewa*

    Możesz odświeżyć stronę.
     
  11. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Straciłam wejściówki na siłomierz a żetonów zero :mad::mad::mad::mad:
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No niestety nie zgodzę się z Tobą. Są beznadziejne. Przynajmniej u mnie. Są po prostu dużo gorsze. I nie jest to wina komputera ani łącza.
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mi te sie wydaje ze jakos nie halo one chodza...powoli jakby, trafic w nie ciezko, nie wiem czemu...
     
  15. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    A co dokładnie Ci się nie podoba? Płynność gierki jest zaskakująca, ani razu mi się nie zacinała między uderzeniami :p

    No proszę, mi o wiele lepiej się w nie trafiało niż ostatnio (ostatnia wizyta Renzo to była porażka..) :) Wychodzi na to, że każdy ma jakiś sposób na trafianie, coś zmienili i tak jak mi nie wychodziło, tak teraz jest super, a jak komuś dobrze szło to teraz jest zawiedziony. Ja akurat cieszę się, że krety zwolniły, zdecydowanie mniej można ominąć pod koniec czasu :)
     
    Mojabonanza lubi to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No widocznie u niektórych czas gry się wydłużył;) U mnie nadal jest to 60 sek A dokładnie nie podoba mi sie to,że w tym samym czasie zdobywa się dużo mniej punktów,a co za tym idzie (u mnie przynajmniej) żetonów. Co to znaczy płynność gry zaskakująca? U mnie się nie zacinała ani razu w związku z czym nie jestem zaskoczona,że tym razem też się nie zacina..ale jest wolniejsza.
     
    Mojabonanza lubi to.
  17. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    60 sekund u mnie jakoś wolniej teraz mija :) Tabelek punktowych nie porównywałam, ale jak już wcześniej wspomniałam, teraz uzyskanie 1500 punktów było o wiele łatwiejsze niż przy wcześniejszej wizycie.
    Może pocieszający będzie fakt, że to znów są testy :) Przy kolejnej wizycie tempo może wrócić do wcześniejszego :)
    U mnie zacinanie się gry między uderzeniami było częste, w zasadzie przy każdej grze, dlatego teraz byłam zaskoczona, że nic się nie zacinało :) Na pewno ma to coś wspólnego z łączem i laptopem, chociaż sprzętu nie zmieniłam a internet cały czas z dobrą mocą działał, no ale widać coś mu przeszkadzało :p
     
    Mojabonanza lubi to.
  18. ninaa01

    ninaa01 Okazjonalny autor

    Ja nie umiem grać w te krety, niby je walę tym młotkiem, ale zawsze dostaję za to tylko dwa żetony. Dużo lepiej poszło mi w siłomierzu, a pirat zawiesił mi się na szóstym poziomie i nic od niego nie dostałam. Czekam, aż go naprawią8)
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No...teraz w kretach pobiłam absolutny rekord...520 pkt. Nigdy,nawet jak zaczynałam tak źle nie byłoxD Czyżbym aż tak się zestarzała od ostatniego Renza ,że nie umniem trafić?:eek:
     
    Mojabonanza lubi to.
  20. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Siłomierz- to moja gra :), dzisiaj trochę gorzej hula niż zwykle( lekko w trzeciej fazie świruje ), więc póki co- odpuszczam, spróbuje później:p.
     
    Sookie lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.