EVENT: Wesołe miasteczko Renza

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Fajnie, że punkty za krety się zwiększyły - szkoda, że nie podczas poprzedniej edycji bo wtedy je tłukłem zawziecie aby zdobyć smocze jajo :)

    Teraz zgarnę SP i kupon :)
     
    0olimpia0, malinarp oraz Dorota1020 lubią to.
  2. baska22

    baska22 Stały bywalec

    wszystko fajnie ale dlaczego tak krótko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:(
     
    0olimpia0 i malinarp lubią to.
  3. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    hura:) ja będę bić krety:) może w końcu zdobędę smocze jajo!!!!
     
    malinarp lubi to.
  4. Dorota1020

    Dorota1020 Analityk forum

    Też szykuję młotek na krety :).
     
  5. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Pieknie dziekuje MOD_Czekolada :)
    Pozdrawiam serdecznie.

    tarantula66
     
    malinarp lubi to.
  6. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    oo ale fajnie :) zbieram żetony na sp ;)
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest


    ewka900422 mimo,że kilka razy prosiłam Ciebie o usunięcie linku bloga z sygnatury, Ty nadal tego nie zrobiłaś. Wobec czego przyznałam punkty zgodnie z regulaminem forum.
     
  8. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Item wyspowy? aż wróciłam do FAQ, ale nic o itemie z TPD nie ma... Czy ja czegoś nie wiem?? :p

    JA się bardzo cieszę ;) Tylko w kota gram ;) Fajnie, że zwiększyli ilość żetonów - odkąd zdobyłam smocze jajo to przestałam grać w Renzo, ale teraz popróbuję, choć nie wiem, o co powalczyć ;)
     
    malinarp lubi to.
  9. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Nagrody nie powalają bo będą te tylko na dole tak więc muszę sobie odpuścić
     
  10. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Smoczy żongler miał info, ze na wyspie :oops:
     
    malinarp lubi to.
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    freska-kreska... to tylko 10 000TPD a nie item:cry::cry::cry:
     
  12. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Niee.. no umiem czytać poradnik. 10tys to swoją drogą a item swoją, 1111 było dla wyspy z tego itemu.. może zmienili przy tym smoku albo ja już słabo widzę :p Ale na 100% nie pomyliłam itemu z 10tys punktów :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  13. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    No właśnie tak myślałam, że chodziło Ci o tego żonglera (zresztą innego itemu tam nie ma ;) ), ale aż się wróciłam czytać (jak widzę TPD to mi się oczy świecą) i nie wyczytałam nic... Może to jeden z tych itemów, co i tu i tu się da postawić? Ale nie ma info, a ryzykować się boję... Miejsce mam na wyspie skarbów, bo mało itemów z TPD mam, więc ponad 1tys punktów by się przydał... ;)
     
    freska_kreska lubi to.
  14. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Brakuje mi 2 pszczelych, zeby skonczyc ostatnia. Poprzednie lizniete, czas wrocic do nich. W Renzo mam malo zdobyte, bo mialam jakis blad.
     
  15. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Smoczy Żongler da się ustawić i na wyspie ale punktów na wyspę nie daje
     
  16. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Czyli tak, jak większość itemów... Dziękuję!


    A tak z innej beczki... Wydaje Wam się, że warto cokolwiek kupować tym razem? Bo ja coś czuję (ale to tylko takie moje przeczucia osobiste), że może w następnej wizycie Renzo mocno się nagrody zmienią...
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2014
  17. _Tomek94_

    _Tomek94_ Młodszy ekspert

    A co się dzieje z wesołym miasteczkiem ?- jak wybiorę np. krety , to napis mam , że "gdy zamknę , utracę wpłacone żetony " - o co tu chodzi ? - błąd , czy coś źle robię ???
     
  18. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    _Tomek94_

    Jest to tylko informacja, że jak zamkniesz okno to stracisz wejściówkę.
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    to jest informacja ze jak zamkniesz okno podczas gry to utracisz rzeton, nacisnij ok i graj ;)

    ja wlasnie na młocie troche zetonów złowiłam i wzielam 10000TPD ;) zostalo mi 17, moze uzbieram do konca na SP jeszcze bo by sie tez przydala ;)
     
  20. bogdan33

    bogdan33 Czeladnik forum

    Pytanko do ekipy? Przed chwilą grałem w piratów doszedłem do 6 poziomu i zawiesiło grę, po przelogowaniu nie dostałem nagrody:mad::mad::mad::mad:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.