EVENT: Wesołe miasteczko Renza

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hubert604

    hubert604 Forumowy żółtodziób

    dzięki
     
  2. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Mam nadzieję,że nie...bo przecież sporo graczy zbiera żetony własnie na to smocze jajeczko.
    Pozdrawiam
     
  3. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Jak dla mnie mogliby dać nowe "jajo", w tej samej albo podobnej cenie, z takim samym albo podobnym bonusem. Gracze, którzy jeszcze nie nazbierali żetonów na smocze jajo, w sumie nic by nie stracili - nadal by zbierali te żetony. A gracze, w tym ja, którzy jajo już daaawno (albo i niedawno...) zdobyli mieliby nową nagrodę do zdobycia, na co szczerze czekam :)
     
  4. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    No jest jakaś logika w tym co piszesz....ale ja też chciałbym mieć takie smocze jajeczko - a zbieram na nie od dawna i zatwardziale..może tak krakowskim targiem, niech zostanie smocze i dodadzą nowe:)
    Pozdrawiam.
     
  5. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    hehe...u mnie to trwa już z pół roku ,albo i lepiej ....brakuje 120 żetonów :)
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    to juz coraz blizej :D podczas nastepnego eventu sie uda :)
     
  7. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Jak dla mnie, to nie muszą dawać nic nowego - byleby odblokowali możliwość ponownego kupienia jaja, bo dla mnie gra w miasteczku Renzo trochę jałowa i bez celu się zrobiła ;) Teraz Renzo był testowy, więc liczę na jakieś zmiany w tym najbliższym :p
     
  8. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Cześć. Nawet nie zauważyłam, że Renzo dwa dni był i .... się zmył:)
     
    elagrab1955 lubi to.
  9. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Jako, że Renzo opuścił już nasze farmy, zamykam wątek.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.