EVENT: Wesołe miasteczko Renza

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Mylisz się, można tylko jeden pakiet na edycje renzo, następny dopiero podczas kolejnej edycji.
     
    malinarp lubi to.
  2. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Dzieki.
     
    malinarp lubi to.
  3. ryzio

    ryzio Weteran forum

    Tak tak o to mi właśnie chodziło :) Trochę źle napisałam, bo pisząc to miałam w głowie, że chodzi mi ogólnie o event Renzo, a nie tylko pojedynczą edycję :) Myślałam, że koleżanki pytanie też tyczy się ogółu, a nie pojedynczej edycji. Troszkę zamotałam :) Przepraszam :)
     
    malinarp lubi to.
  4. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Dziś był tylko siłomierz..jak zawsze z refleksem słabo, ale coś tam wpadło..smocze jajo jeszcze poza moim zasięgiem, ale przecież kiedyś go dostanę:p:inlove:
     
    loath i Muszak lubią to.
  5. betiwol

    betiwol Okazjonalny autor

    :) Witaski wieczorkiem:)

    szczęścia to ja nigdy w Renzo nie miałam ( choć smok już dawno u mnie gości:)), a dziś walnęłam krety raz i powera dostałam chyba i moce jakieś ,bo 17 żetonów machnęłamxDxDxD na raz
    edit; dodam ,że mnie Realny mocno zdenerwował:pxD;)
     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Jeśli go nie usuną,tak jak ten tęczowy domek,czy jak mu tam było,zanim uzbierałam to go wymienili:oops:
     
    smerf41, malinarp oraz jakleci.ewa102 lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja wczoraj grałam w wesołym miasteczku, odkrywałam skarby i udało mi się trzy razy dojść do 6 skrzynki, a niestety nie wypłaciło żetonów myślałam, że chociaż jakąś rekompensatę da za stracone żetony, niestety zawiodłam się, same straty:(.
     
    malinarp i jakleci.ewa102 lubią to.
  8. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    wreszcie kupiłam upragnione jajo;)...teraz sobie poczekam aż dojrzejexD.szczęścia w polowaniu na krety to ja nie mam ,dlatego zdobywanie jaja trwało chyba z rok:)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Z tego co wiem,powinnaś napisać do P.T. Powinno pomóc:)
     
    malinarp, Muszak oraz jakleci.ewa102 lubią to.
  10. mieczu

    mieczu Baron forum

    smocze jajo mam, zawody wszystkie mam, SP i SN wykupiłem u kruka i nie wiem za bardzo na co zbierać...
    mogliby jako jedną z nagród dać drzewo florenowe lub chociaż magiczne to by była motywacja ;)

    EDIT
    ...jednak nocną porą precyzja mi dopisuje
    [​IMG]
    to chyba mój aktualny rekord :D:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2014
  11. Muszak

    Muszak Zaawansowany

    co prawda ja nie uzbierałam jeszcze na smocze jajo (a warto na nie zbierac!???)
    ale albo mi się wydaje albo wcześniej były jakieś bardziej atrakcyjne te nagrody!? :music:

    Jestem stanowczo za tym by dali jako możliwą nagrodę drzewko florenowe! :D

    WOW!!!!!!!
    GRATULACJE!!! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2014
    malinarp i Renia1920 lubią to.
  12. hubert604

    hubert604 Forumowy żółtodziób

    witam, czy może mi ktoś odpowiedzieć ile powinno być żetonów za dojscie do 6 skrzyni?
     
  13. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    75 żetonów :)
     
    malinarp lubi to.
  14. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Kocham walić po główkach krety - dobrze, że one jakieś kaski mają ...

    Biję i tak sobie myślę: "To za te wszystkie nieudane ts-y ... te kurniki żółte i żółte kaczki oraz pomarańczowe konie, za te surmie XXL, a masz!!!!"

    Szkoda, że Renzo jest tak rzadko. Może bym tym kretom wbiła do głowy, że jakieś nowości mają w końcu przynieść :)

    5 złotych bananów moje. I oczywiści super pasza.
     
  15. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    Ja też lubię krety młotkiem po głowie stuknąć i tak się zastanawiałam dlaczego. Skąd mi się to wzięło...
    No i w końcu to wiem :) Sposób na odreagowanie wszystkich jabłonek XL i całej reszty.
    A na razie zbieram te żetony i czekam na wymianę nagrody głównej. Smoka już mam :)
     
    Muszak i malinarp lubią to.
  16. darekhpr

    darekhpr Forumowy żółtodziób

    napisz do pomocy ja tak zrobiłem i wypłacili mi 75 żetonów. Tylko musisz opisać dokładnie kiedy grałaś. Pozdrawiam
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja tradycyjnie po SP sięgnelam :)
     
  18. loath

    loath Naśladowca mistrzów

    Ja w końcu też się zdecydowałam na SP. Zostało mi 20 wejściówek, a żetonów mam nazbieranych 520 - to sobie poczekają na następną wizytę - może dadzą w końcu nową nagrodę główną? :p Wtedy będę już blisko ;)
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja niestety na tych 4 wejsciowkach niewiele zdzialam wiec pewnie na kolejnych odwiedzinach Renza znowu bede brala SP, no chyba ze cos nowego bedize albo wartego do zgarnięcia ;) banany kuszą, ale do nich daleka droga
     
  20. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Niedoczytalam i zdziwilam sie, ze nie ma Renza.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.