Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    zrobię te sylwestrowe szczury tak z rozpędu chyba...
    tylko znowu nie wiem ile trzeba, tak naprawdę tych wypadajek... liczę , liczę...i nie wiem...
    No i doczekać się nie mogę kolejnych pomarańczowych owiec...i daktyla xl..
     
    gosiagosia60, bacowa70 oraz gretag lubią to.
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    pomarańczowych owiec Ci się zachciewa, a zwyklego kurnika to już nie chcesz:) to się nazywa być pazernym na nowościxDxDxD

    a wypadajek to multum trzeba:( same rakiety 90 h się będą robic w młynie:(
     
  3. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    No bo na chomiki to już alergie mam....
    dobra... nie liczę, najpierw ukręcę "we młynie"*, a potem zobaczę..

    *...gdzieżeś ta bywał czudry baranie...
    we młynie, we młynie mój miły panie..."
    reszty nie pamiętam..
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Mam pytanko, po ile są zazwyczaj male koszyki,nigdy nie kupowalam wiec nawet nie wiem,a nie pisze:)))
     
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Hejka !

    Mamy korektę tabelek zbiorczych w poradniku !
     
  6. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Ciekawe czego te ilości się zmieniły...
    Mogliby napisać co zmienili dokładnie i o ile.
    Ja zmian znaczących nie widzę choć w sumie zwracałam wcześniej uwagę tylko na kolorowe i rośliny z Bahamy (te są bez zmian) :)
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Były źle podliczone ilości:
    mysia rakieta - 61 nie 60 - składniki też nieco więcej (po 7 i 5 szt.)
    drewniany palik - 120 nie 220
     
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    szkoda,że korekta na + czyli jeszcze więcej wypadajek:(ale naszczęście nie dużo więcej
    [​IMG]
    czyli w młynie rakiety robić sie będą 91,5 H:(
    a wyapdajek łącznie potrzeba
    piasek z brokatem 427+ 156 = 583
    drewniany palik 427+ 267 = 694
    mysia glowa 305 + 120 = 425
    czyli nie mało :( i nie dużo, ale większość trzeba zdobyć szybko, aby zdążyć rakiety wyprodukować:)
     
    mapelle lubi to.
  9. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    No właśnie ciekawa jestem jak wypadajki będą lecieć...
    I są aż trzy rodzaje w podobnych ilościach więc zapewne będą problemy żeby wszystkich zebrać dobra ilość. Pewnie ostatniego dnia jednych będzie o 200szt za dużo innych brakować 50 szt. Mogliby dać możliwość wymiany ;)
    Oj liczą na kupno, liczą...
     
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja nie kupię koszyczka, nigdy nie kupowałam, mam plan, pnącze+ krestal+biała niewinność + SN +goździki z miłością do SN+ super pola=1s wzrostu = wypadajka z każdego pola:) bo chcę szybko uruchomić młyn i mieć z głowy tą część eventu, a roślinki będą sobie rosły powolutku:)
     
    NASTKA.BURAN i juliuszka lubią to.
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    na szczęście młyn można uruchamiać wielokrotnie więc z pierwszych wypadajek początek a później sukcesywnie dokładka....
    tym bardziej, że można produkcję zatrzymać i wznowić:)
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    tak:) tylko czas trzeba mieć pod kontrolą:) ile czasu zajmuje kręcenie rakiet powinno być w poradniku, grają tu też dzieci:) które na to mogą niezwrócić uwagi:) ja zresztą na początku też tego niezauważyłam:)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  13. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Dzięki za policzenie... i przypomniałaś mi... jeża - kasztana nie ruszać... goździki do slotu...I kręcimy...kręcimy
     
  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Kasztan czeka na odpalenie, ja niestety mam tylko roze, w cebuli od kilku miesiecy nie moge zdobyc milosci do sn, a ile jej wsadzilam, nie wspomne. Wszystkie bonusy biore, a tego nie daja.
     
    isiatka i azikowo lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czas kręcenia jednej rakiety (głupawy pomysł swoją drogą ta rakieta) jest podany w poradniku, jak byk, aż w oczy kole ;)
    Jak to dobrze, że nie mam zamiaru kończyć tego eventu w całości xD

    A co do dzieci, to za dzieci odpowiadają rodzice... i rodzice będą później mieli pretensję do ekipy, do BP i w ogóle do wszystkich.
    Kocham wątki eventowe 8)xD

    Pokolorowałam potrzebne indyki, błazenki i emu. W sumie to dobrze, że nie ma BB - chociaż parę niepotrzebnych przeskoków mi się trafiło.
     
    isiatka lubi to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    tak ale jak ładnie wygląda 1,5 h, a jak 90 h:) prawie 4 dobyo_Oo_Oo_O chodziło mi o łączny czas:) swoją drogą bardzo cenne te rakiety i w wypadajki potrzebne do ich ukręcenia i w czas potrzebny na ich ukręcenie
    a z rozpędu pewnie skończysz:):):)
     
  17. janusz_b

    janusz_b Forumowy żółtodziób

    witam:D
    mam pytanko:pnącze odpalamy przed zasiewem czy przed zbiorem?
     
  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    kasztankowe na skrócenie SN przed zasiewem i podlaniem SN :)
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie bylo mnie pare dni na forum-tzn bylam ale nie pisalam nic bo nie bylo czasu.
    evencik oczywiscie zrobie :) na poczatku sie przerazilam jak zoabczylam ze hibiskus bedzi potrzebny a nie mialam odblokowanego...a zbieralam ZB na ostrokrzew paragwajski...ale na szczescie brakowalo mi tylko 1 banana i nieduzo do przejscia na kolejny poziom wiec hibiskus juz mam, nie w ilosci 800, ale to sie nadrobi ;) jeszcze musze cukinie raz zasiac i aloesu mam za malo...kolo 100 chyba.
    zwierzaczki dzis poklonowalam-wszystkie juz mam :)
    czekam na jutro, zaczne chyba po czasie bo o 14 mnie nie bedzie, ale mam nadzieje ze sie wyrobie ;) powodzonka reszcie:D
    zasialam sobie goździki na noc-moze wypadnie troche wypadjek, akurt na 14 bedzie zbior, wiec wczesniej nie bede ich zbierac ;P
     
    marynia53 lubi to.
  20. janusz_b

    janusz_b Forumowy żółtodziób

    dzięki:*
    czyli:pnącze,zasiew,dopalacze,sn?????????????
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.