Opinie EVENT: Sylwestrowe myszy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 23 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe:D
     
    brydzia175 lubi to.
  2. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor

    z ts zagród wypdło: pomarańczowa obora, pomarańczowa indyczarnia, lisy i gołębnik - szkoda że nie wypadły żabki lub koguciki, no ale cóż - ponoć darowanemu koniu..... hehe... no i udało mi się jednak narobić tych emu i błazenków, więc melduję, że evencik zakończyłam w całości
     
  3. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Do mnie nawet nie raczyły zajrzeć i powiedzieć "to na razie"xDale też uważam event za udany, choć ... nadal nie mam naklejki:cry:Najpierw zajęłam się moja pisanina, potem po paru godzinach choć miało to być 30 minut zebrałam wystrzałowe tylko bez dopalacza , no i ... rośnie ich jeszcze trochę na jakiejś łące. Obym pamiętała ,że event sie kończyxD
     
  4. oskitom

    oskitom Młodszy ekspert

    U mnie czerwona zagroda dla strusi, lisy i żabi staw. Sadzonki jeszcze nie stawiane. Event w całości zakończony.
     
    ebola2014 i mysza199710 lubią to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dobrej nocki:D
     
    mysza199710 lubi to.
  6. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    U mnie ts lipa :sleepy: 2 x orły , żółta i pomarańczowa mleczarnia dla kóz:(
     
  7. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    jajeczne XXL
    koziomleczodrzew
    dąb
    ???

    koty
    myszy
    pomarańczowa fabryka strusich jaj
    ???

    EDIT:
    Przypomniało mi się: ul
     
    mysza199710 lubi to.
  8. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    Drodzy farmerzy,

    Uprzejmie donoszę, że noworoczne marzenia się spełniają!!
    Z TSadzonek dostałam jajeczne XXL i koziomleczodrzew (no dobrze; mogło być po 2 sztuki, oczywiście, ale i tak się bardzo cieszę :) ); poza tym klon palmowy (w sam raz na g&t, bo to któryś) i cytrynę xl (też na g&t).
    ..przynajmniej nie była to jabłonka (choć na wiśnię XXL nigdy bym nie narzekała, bo - po prostu - ślicznie wygląda na pikselach, ot co!)

    Z TStajennych - listy (pierdylniaste); szopy (naste); gołębie (drugie) i chlew pomarańczowy - na to ostatnie akurat nie narzekam, pomarańczki są całkiem efektywne w hodowli...:)
     
    azikowo, kasialucja08 oraz mysza199710 lubią to.
  9. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam u mnie kotlarnia czerwona, krety, chomiki, pomarańczowe indyki już 5-ta, dwa niespliki, japońskie drzewo wiśniowe i tak oczekiwana przez nas wszystkich jabłoń xl przy gifcie z chęcią wymienię, tylko poważne oferty na pw.W sumie bdb event, ukończony trochę kasy z hibiska i aloesu, naleśników i z tych na s itd.Czekam na następny.
     
    _KUBA2004_ i 0olimpia0 lubią to.
  10. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    ...no właśnie... czy ktokolwiek z Was wystawia mleczarnie dla kóz???? A w temacie: po evencie farma wreszcie uporządkowana... tylko na głównej jeszcze marchewkę uprawiam, bo CMJ dziala:) szkoda tracić:)
     
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mleczarnie dla kóz to jeszcze małe .... jasne.
    Moimi faworytami są producenci masek szopa praczaxD. Istne szaleństwo.
    Pająków też raczej na pole bym nie wystawiał .... to zajęcie zostawiam dla pasjonatów ;).
    Kilka jeszcze takich "kfiatków" można znaleźć , trzeba pamiętać , że ceny na targach się różnią.
    O evencie już zapomniałem , na następny nie czekam , bo nudzi mnie ostatnio sianie maksymalnie.
     
  12. baska22

    baska22 Stały bywalec

    fajrant event zakończony >:(
     
  13. lonli

    lonli Młodszy ekspert

    Z TS kotlarnia czerwona i bocianki plus dwa jakieś słabe, ale niemąż strasznie słabo - chomiki, ul pomarańczowy, stajnia pomarańczowa i żółta strzygalnia owiec :(
    Czekamy na drzewka...
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    moje córy to mają szczęście:D
    obie trafiły koguty które mnie uparcie omijają.....................
     
    brydzia175, azikowo oraz 0olimpia0 lubią to.
  15. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    wyślij mi sówkę bo nie mogę cie odszukać w sąsiadach, a chcę cie zapisać. Nie wiem jak to się stało.
     
    brydzia175 lubi to.
  16. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Witam.
    Ewent zakończyłam w piątek późnym wieczorem, ale TS odkryłam dopiero dziś.
    Z sadzonek: dab XXL, daktylowiec XXL, koziomleczodrzew i klon palmowy.
    Z zagród: pomarańczowa mleczarnia dla kóz, myszy, bobry i gołębie.

    Będzie na wymianę lub na prezenty w GT:)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Być może są jeszcze gracze,którzy nie mają koziego drzewka.
    Moje t.s.-y-drzewa nie ma o czym pisać,zagrody-jeszcze gorzej:wuerg:xDxDxD
     
  18. andrzejewskab1975

    andrzejewskab1975 Naśladowca mistrzów

    ja nie mam koziego drzewka:(:(:(:(
     
  19. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Ja teraz odkryłam sadzonki i stajennych. Klon cukrowy XL, klon palmowy, migdalowiec XXL i cytryna XXL; lisy myszy, koziarnia pomarańczowa, obora pomarańczowa. :)
     
    brydzia175 lubi to.
  20. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Ja tez nie mam tego drzewa.
     
    azikowo i Sookie lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.